17.02 godz. 14:30, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
6 : 3
( 5 : 0 )
Skład: Piechnik, Stefańczyk, Rejentowicz, Walczak, Konieczny, Maczuga, Ciesielski
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Żbik, Żak, Siódmiak, Witek, Zapał, Rojek, Guździoł
22' Przemysław Stefańczyk
23' Marek Konieczny
37' Jan Ciesielski
4' Dawid Witek
4' Kamil Żbik
7' Karol Siódmiak
14' Dawid Witek
15' Mateusz Żak
17' Tomasz Guziejewski
28' Tomasz Guziejewski
Zawodnik meczu: Maciej Zapał (Maciek był aktywny przez całe spotkanie, mocno pracując na całym boisku. Gola co prawda nie strzelił, ale zanotował dwie asysty. Wyróżnienie dla Karola Siódmiaka, Jana Ciesielskiego i Bartłomieja Guździoła. )

Car Zone Wrocław rozdaje karty i ma wszystko w swoich rękach, a raczej w nogach. Musi wygrać dwa ostatnie mecze i jeżeli to uczyni to obroni tytuł. Ich dzisiejszym rywalem będzie Oponix, który czego by nie zrobił to i tak zakończy zmagania na piątej lokacie. Czy grający bez presji zespół Zbigniewa Piechnika zaskoczy potentata i zrewanżuje się tym samym za ubiegłoroczne porażki? Czy jednak to team Damiana Guziejewskiego pokaże, że ostatnia porażka z Tomtexem była tylko i wyłącznie wypadkiem przy pracy i dzięki trzem punktom, wskoczy na drugie miejsce w zestawieniu.

2' Pierwsze uderzenie w tym meczu notują gracze Oponixu, a mianowicie Jan Cisielski, po którego uderzeniu Bartłomiej Guździoł zbija piłkę na rzut rożny.
2' Płaski strzał Marka Koniecznego pada łatwym łupem bramkarza Car Zone.
3' Dawid Witek strzela po ziemi i futbolókwę pewnie chwyta bramkarz.
4' (1:0) - Szybki atak Car Zone i zaskakującym strzałem zza pola karnego Zbigniewa Piechnika pokonuje Dawid Witek.
4' (2:0) - Maciej Zapał zagrywa w pole karne do Kamila Żbika, a ten podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
4' Kolejna próba Koniecznego i znowu świetnie interweniuje Guździoł.
6' Mateusz Żak urywa się obrońcy i strzela, ale świetnie jego uderzenie nogami broni Piechnik.
7' (3:0) - Zapał świetnym podaniem odnajduje w polu karnym Karola Siódmiaka, a ten strzałem z najbliższej odległości nie daje żadnych szans bramkarzowi.
7' Rafał Rejentowicz stara się zaskoczyć Guździoła strzałem z prawej strony, ale ten jest dobrze ustawiony i odbija piłkę w boczny sektor.
8' Rejentowicz z prawej strony zagrywa na przedpole do nadbiegającego Ciesielskiego, a ten strzela po ziemi i znowu Guździoł udanie interweniuje, tym razem nogami.
9' Rojek kontra Piechnik i górą w tym starciu golkiper Oponixu!
13' Żbik "położył" Piechnika i sprytną podcinką mógł skompletować dublet, uderzył jednak nieczysto - w słupek!
14' Stefańczyk kontra Guździoł i górą w tym golkiper Car Zone.
14' - Ostre wejście wślizgiem Witka i sędzia Malec dyktuje karze gracza Car Zone żółtą kartką.
14' - Niesportowe zachowanie Witka, mamy drugi żółty kartonik i w konsekwencji czerwoną.
15' (4:0) - Zabójcza kontra Car Zone i Piechnika pokonuje Żak.
17' (5:0) - Siódmiak z rzutu rożnego zagrywa w pole karne do Tomasza Guziejewskiego, a ten pewnym strzałem podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
18' Szóste przewinienie Car Zone i mamy przedłużony rzut karny dla Oponixu. Do jego wykonania podchodzi Ciesielski i przegrywa pojedynek z Guździołem. Po chwili mamy dobitkę i jeszcze jedną paradę kipera ekipy Damiana Guziejewskiego.
19' Kolejny faul Car Zone i jeszcze jeden rzut karny przedłużony. Do takowego podchodzi tym razem Sławomir Maczuga i piłkę po jego mocnym uderzeniu nad poprzeczkę przenosi Guździoł!
22' (5:1) - Rejentowicz prostopadle zagrywa do Stefańczyka. Ten staje oko w oko z Guździołem i oddaje strzał, który po "obcierce" od bramkarza znajduje drogę do bramki.
23' Oponix może iść za ciosem, ale płaskie uderzenie Ciesielskiego mija bramkę przeciwników.
23' (5:2) - Błąd Zapała bezlitośnie wykorzystuje Konieczny i finalizuje akcję strzałem przy dalszym słupku i w efekcie mamy drugiego gola dla "czerwonych".
27' Żak do Zapała i ten uderza wprost w bramkarza Oponixu.
28' (6:2) - Piechnik broni strzał Zapała, ale wobec dobitki T.Guziejewskiego jest już bezradny.
30' Maczuga chciał uratować piłkę przed wyjściem poza boisko, ale wślizgiem nastrzelił Rejentowicza. W efekcie mamy rękę i rzut karny dla Car Zone.
30' Do rzutu karnego podchodzi Żbik i świetnie jego strzał broni Piechnik. Będzie jednak powtórka, bowiem bramkarz przed strzałem opuścił linię bramkową.
30' Ponownie do karnego podchodzi Żbik i tym razem trafia...w słupek!
31' Uderzenie Koniecznego zza pola karnego i poprzeczka ratuje Guździoła od utraty trzeciego gola.
35' Cisielski w polu karnym odnajduje Rejentowicza, ale ten z bliska uderza wprost w Piechnika.
36' Kontra Car Zone i strzał T.Guziejewskiego, po którym instynktownie interweniuje bramkarz zbijając piłkę na rzut rożny.
37' (6:3) - Ciesielski zabiera się z piłką i kończy akcję strzałem, zza pola karnego - idealnie przy słupku.
37' Oponix może strzelić czwartego gola, ale Konieczny po wymanewrowaniu obrońcy, w sytuacji sam na sam, minimalnie przestrzelił.
38' Dwie bardzo udane interwencje Guździoła po strzałach Ciesielskiego i Stefańczyka.
39' Pograli po obwodzie zawodnicy Oponixu. Konieczny zagrywa w pole karne do Walczaka, a ten z bliska trafia wprost w Guździoła.
40' Tuż przed końcową syreną Car Zone może strzelić siódmego gola. Żbik zgrywa piłkę do Siódmiaka, a ten uderza po ziemi, obok słupka.

Car Zone plan wykonał i pokonując Oponix wskoczył na drugie miejsce w stawce. Za tydzień w hicie sezonu zmierzy się z niepokonanym SEEV Telekomunikacja. Co do samego meczu to był niezwykle interesujący, z ogromem podbramkowych sytuacji. Lepiej celowniki nastawieni mieli jednak gracze Damiana Guziejewskiego i to oni mogli świętować wygraną. Dla zespołu Zbigniewa Piechnika był to ostatni mecz w tej edycji. W najlepszym wypadku zajmie on piąte miejsce.