16.02 godz. 21:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 2 )
Skład: Wędzonka, Nowak, Kurman, Marszałek, Głodek, Głowacki, Kozubek, Borowiak
Skład: Pustelnik, Nowak, Więcek, Stec, Malicha
19' Piotr Wędzonka
20' Dariusz Głowacki
40' Artur Kozubek
18' Łukasz Nowak
31' Damian Malicha
36' Łukasz Nowak
Zawodnik meczu: Piotr Wędzonka (Najbardziej widoczny gracz tego pojedynku. Wniósł też wiele do statystyk - notując dwie asysty i strzelając jedną bramkę. Wyróżnienie wędruje do Artura Kozubka, którego dwa gole odwróciły losy tego meczu.)

Przedostatnim pojedynkiem jaki obejrzymy dzisiejszego wieczoru będzie mecz czwartych w tabeli Tigers z ostatnią Politechniką. Drużyna Kamila Rota (nieobecnego dziś) będzie musiała radzić sobie bez zmienników. Politechnika ma trzech rezerwowych, ale czy przewaga liczebna przełoży się na trzy punkty dla ekipy Jarka Marszałka? Niebawem się o tym przekonamy!

8' - Kurman podaje do Głowackiego w pole karne, a ten z bliskiej odległości trafia prosto w bramkarza.
9' - Szybka kontra Tigers, Więcek wystawia piłkę na pustaka Nowakowi, a ten nie trafia w futbolówkę i do tego jeszcze uszkadza sobie przy tym kostkę, przez co mamy małą przerwę w grze. Z pomocą medyczną spieszy Andrzej Malec, który zamrażaczem ratuję kostkę Nowaka. "Patrz jaka przyjazna liga" - komentuje zegarowy Pondel.
15' - Głowacki z kilku metrów, nogą broni Stec.
15' - Głowacki wykłada futbolówkę Kozubkowi, a ten przestrzela z metra!
17' - Nieudana próba loba w wykonaniu Pawła Pustelnika.
18' (1:0) Więcek dograł piłkę w pole karne, a tam dobrze odnalazł się Łukasz Nowak, który delikatnie przeniósł piłkę nad bramkarzem Politechiki dając prowadzenie Tigersom!
19' (1:1) Głodek do Wędzonki i mamy wyrównanie!
20' (1:2) Rozklepana defensywa Tigers - Piotr Wędzonka fantastycznym podaniem obsługuje Darka Głowackiego, a ten pewnym strzałem daje prowadzenie ekipie Politechniki!
26' - Minimalnie chybiony strzał Piotra Wędzonki.
28' - Groźny strzał Marszałka, skutecznie zatrzymuje to jednak Stec.
31'   (2:2) No i mamy remis! Piłkę pod brzuchem puszcza Przemek Nowak, a na listę strzelców wpisuje się Damian Malicha!
36' (3:2) Nowak pokonuje Nowaka! Łukasz mija Przemka i posyła piłkę do pustej bramki! Tigers na prowadzeniu!
40' (3:3) W ostatniej minucie do remisu doprowadza Artur Kozubek!
40' (3:4) Ależ końcówka! Politechnika obejmuje prowadzenie po drugiej bramce Artura Kozubka! Asystował Piotr Wędzonka.

Pierwsza połowa nie należała do najciekawszych, szczerze mówiąc gdyby nie bramki w jej końcówce prawodopodobnie byśmy zasnęli. Końcówka meczu wynagrodziła nam to jednak z nawiązką, a dwa gole Artura Kozubka odmieniły losy tego spotkania i rzutem na taśmę dały trzy punkty Politechnice. Dzięki temu drużyna Jarka Marszałka opuściła strefę spadkową. PWr czeka jeszcze jeden mecz w tym sezonie - i to mecz bardzo ważny, bo z MPK Wrocław, które ma tyle samo punktów i mecz rozegrany mniej od teamu Marszałka. Tigers kończy sezon z 15 punktami na koncie na czwartej lokacie.