05.01 godz. 17:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
Politechnika Oldboys
2 : 5
( 2 : 2 )
Skład: Piechnik, Stefańczyk, Rejentowicz, Wiktorowski, Walczak, Konieczny, Maczuga, Wróblewski, Ciesielski, Goździk
Skład: Wędzonka, Nowak, Kurman, Marszałek, Weber, Głodek, Zając, Orszewski, Kozubek, Borowiak, Gościniak
4' Jan Ciesielski
7' Jan Ciesielski
32' Krzysztof Walczak
34' Gabriel Wiktorowski
35' Jan Ciesielski
40' Marek Konieczny
12' Radosław Kurman
18' Mariusz Borowiak
Zawodnik meczu: Gabriel Wiktorowski (Mocny punkt swojej drużyny. Napędzał grę Oponixu, strzelił bramkę, zaliczył asystę i asystę drugiego stopnia.)

Pierwszym meczem jaki zostanie rozegrany na Przesmyckiego po Nowym Roku będzie starcie Politechniki Oldboys z Oponixem. Dla ekipy Jarosława Marszałka będzie to także pierwsze spotkanie w tym sezonie. Team Zbyszka Piechnika ma już na koncie trzy oczka, wywalczone w meczu z Realem Compensación. Czy teraz sięgnie po kolejną zdobycz punktową? Zobaczymy za 40 minut!

4' (0:1) Oponix obejmuje prowadzenie już w czwartej minucie - piłkę w siatce umieszcza Jan Ciesielski.
7' (0:2) Podanie na prawą stronę od Gabriela Wiktorowskiego dobrze zamyka Janek Ciesielski - Oponix prowadzi już różnicą dwóch goli!
12' (1:2) Politechnika łapie kontakt z rywalem - piłkę przed polem karnym przejmuje Radek Kurman, a następnie z dużą mocą posyła ją do siatki! Futbolówka odbija się jeszcze od słupka i Zbyszek Piechnik jest bez szans!
17' - Świetna dwójkowa akcja Marszałka z Orszewskim, Politechnika była bliska strzelenia drugiego gola, jednak fenomenalną interwencją popisał się Zbyszek Piechnik.
18' - Okazja Ciesielskiego, hat-tricka jednak nie będzie bo na wysokości zadania staje golkiper PWr.
18' (2:2) Uderzenie z prawej strony z ostrego kąta w wykonaniu Mariusza Borowiaka, mamy remis!
20' - Kolejny strzał aktywnego Ciesielskiego, bramkarz Politechniki siada na piłce i po tej interwencji już wiemy, że więcej goli w tej części spotkania nie będziemy już oglądać.
21' - Piłka po strzale Kozubka ląduje na słupku.
22' - Kolejny słupek, tym razem dla odmiany po drugiej stronie boiska. Na bramkę PWr uderzał Maczuga, po podaniu z autu od Koniecznego.
29' - Kontra Oponixu kończy się strzałem Koniecznego, górą jednak bramkarz Politechniki.
31' (2:3) Oponix obejmuje prowadzenie - a na listę strzelców wpisuje się Krzysztof Walczak!
34' (2:4) Całość zaczyna się od dobrej interwencji Zbyszka Piechnika, a kończy na indywidualnym rajdzie zakończonym golem Gabriela Wiktorowskiego!
35' Żółtą kartką za niebezpieczny wślizg ukarany zostaje Janek Ciesielski.
40' Czas dla Oponixu.
40'   (2:5) Wiktorowski - Goździk - Konieczny i mamy już po meczu!

Pierwsza odsłona spotkania była w miarę wyrównana, w drugiej połowie, a zwłaszcza w końcówce tego pojedynku zdecydowanie dominowali gracze Zbyszka Piechnika, a swoją przewagę udokumentowali strzeleniem trzech kolejnych goli, co przełożyło się na zdobycz punktową i pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Kształt tabeli może do końca weekendu ulec jeszcze znacznym przetasowaniom. Politechnika o premierowe oczka powalczy już jutro, a rywalem ekipy Jarosława Marszałka będzie celujący w mistrzostwo Car-Zone. Oponix w niedzielę czeka pojedynek z Na Szańcach 7A.