05.01 godz. 20:20, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
( 2 : 1 )
Skład: Jastrzębski, Kaczmar, Bogacz, Grobelny, Przepiórka, Biernacki, Czaiński, Suchecki
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Żbik, Małecki, Pawlak, Użałowicz, Zapał, Rojek, Konieczny
17' Artur Czaiński
23' Dariusz Przepiórka
2' Tomasz Guziejewski
9' Kamil Żbik
22' Bartosz Konieczny
26' Maciej Zapał
27' Tomasz Guziejewski
30' Arkadiusz Pawlak
35' Tomasz Guziejewski
36' Tomasz Guziejewski
Zawodnik meczu: Tomasz Guziejewski (Wykazał się dzisiaj prawdziwym instynktem snajperskim - piłkę w siatce umieszczał aż czterokrotnie! Wyróżnienić należy także drugiego z ojców tego sukcesu - Kamila Żbika, który także rozegrał świetny mecz zdobywając bramkę i notując aż 3 asysty!.)

Ekipa Car-Zone zainauguruje za chwilę sezon, a pierwszym rywalem z którym przyjdzie się mierzyć ekipie Damiana Guziejewskiego będzie Nokia, która w grudniu po emocjonującym meczu z Tomtexem wywalczyła jeden punkt. Ubiegłej zimy zespół Michała Grobelnego dwukrotnie spotkał się z Car-Zonem - najpierw uległ wysoko, bo aż 1:7, poźniej w rewanżu postawił już twarde warunki i gola, który zadecydował o porażce (autorstwa nieobecnego dziś Adriana Kublika) stracił w ostatniej sekundzie spotkania. Czyżby teraz czekał nas podobny thriller? Zaraz się o tym przekonamy!

2' (1:0) Tomek Guziejewski wykorzystuje podanie od Kamila Żbika i wyprowadza Car-Zone na prowadzenie!
9' (2:0) Żbik sprytnie podcina piłkę nad bramkarzem Nokii, podwyższając prowadzenie Car-Zone do dwóch bramek!
11' - Groźny strzał Artura Czaińskiego z prawej strony, bramkarz Car-Zone nogą zbija piłkę na rzut rożny.
14' - Bogacz z dystansu, obok słupka.
15' - Mocny strzał Użałowicza, piłka przeszorowała jeszcze po poprzeczce, ale do bramki nie wpadła.
17' (2:1) Nokia zdobywa gola kontaktowego - na listę strzelców wpisuje się Artur Czaiński!
18' Czas dla Nokii.
22' Żółtą kartką napomniany zostaje bramkarz Car-Zone - Bartek Konieczny.
23' (2:2) Fantastyczne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Darka Przepiórki! Nokia remisuje z Car-Zonem!
26' (3:2) Maciek Zapał wykorzystuje podanie od Kamila Żbika i wyprowadza Car-Zone na prowadzenie!
27'   (4:2) Do siatki ponownie trafia Tomek Guziejewski, rośnie nam przewaga Car-Zone nad Nokią.
30' (5:2) Na listę strzelców, po indywidualnej akcji, wpisuje się Arek Pawlak!
32' - Trzy genialne interwencje Bartka Koniecznego!
35' (6:2) Kapitalna wymiana podań między graczami Car-Zone - Tomek Guziejewski podaje do Rojka, ten zagrywa do Żbika, a Żbik zalicza kolejną asystę, po piłkę w sieci umieszcza Tomek Guziejewski!
36' (7:2) Indywidualna akcja Tomka Guziejewskiego kończy się siódmą bramką dla Car-Zone!
40' - Kaczmar do Sucheckiego, gola numer trzy dla Nokii jednak nie będzie, bo Kacper przestrzela.

Tym razem obyło się bez thrillerów i Car-Zone w pełni zasłużenie wysoko pokonał Nokię. Defensywa teamu Michała Grobelnego była dzisiaj bezsilna wobec znakomicie spisującego się duetu Kamil Żbik - Tomek Guziejewski. Car-Zone ponownie w akcji zobaczymy już jutro, w meczu przeciwko Politechnice Oldboys. Nokia na wrocbalowe parkiety powróci dopiero za tydzień, by o punkty powalczyć z Tigersami.