tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Deloitte 12 +32 34
2 . KPMG Audyt Team 12 +32 27
3 . Logintrade 12 +29 24
4 . Core Services 12 +14 24
5 . KS Widawa Wrocław 12 +11 23
6 . QIAGEN DNA Crew 12 +6 20
7 . AXA XL 12 -7 17
8 . MAHLE Shared Services 12 -12 15
9 . Brak Sponsora 12 -3 12
10 . Atos 12 -15 12
11 . FC Zbieranina 12 -3 11
12 . ZKS Monterail 12 -37 1
13 . FC ŻWiR 12 -47 -3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
06.03 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
QIAGEN DNA Crew
KPMG Audyt Team
10 : 3
( 4 : 0 )
Skład: Stępień, Nowak, Chlapiński, Pożarowski, Rosołowicz, Zacharski, Przeliorz
Skład: Wilczyński, Harewski, Hanczarek, Wawrzyniak, Wilkołaski, Szymanowski, Borowski, Szymanowski, Tobjasz, Aymen
24' Mateusz Przeliorz
36' Mateusz Przeliorz
40' Łukasz Nowak
3' Marek Szymanowski
6' Marek Szymanowski
8' Radosław Tobjasz
16' Marek Szymanowski
26' Marek Szymanowski
28' Radosław Tobjasz
32' Krzysztof Szymanowski
33' Michał Hanczarek
37' Paweł Wilczyński
38' Paweł Wilczyński
Zawodnik meczu: Marek Szymanowski (Marek w dzisiejszym spotkaniu zdobył podwójnego hat-tricka. Trzy trafienia i także trzy podania otwierające drogę do bramki kolegą. Najaktywniejszy zawodnik tego spotkania. Wyróżnienie trafia do Radosława i Borowskiego.)
    vs   

KPMG Audyt Team podejmować będzie w pierwszym środowym spotkaniu drużynę QUAGEN DNA Crew. Obie ekipy stoją wysoko w ligowej tabeli. Szymanowski i spółka grają na równi z ekipą Deloitte i Logintrade, do samego końca liczą się w walce o mistrzowski tytuł, lecz żeby nie wypaść ze stawki trzeba dzisiaj podnieść kolejne 3 punkty. Natomiast QIA zajmuję obecnie 5 miejsce i do strefy medalowej traci 4 punkty. Zapowiada nam się bardzo zacięty mecz, jednak czy taki będzie przekonamy się już za 40 minut.

Relacja z meczu:
1' - Rozpoczęcie spotkania.
3' GOL! (1-0) Mamy pierwsze trafienie dla ekipy Audytu. Jako pierwszy na listę strzelców wpisuję nam się Marek Szymanowski.
6' GOL! (2-0) KPMG Audyt Team szybko podwyższa prowadzenie. Fantastyczną paradą obronną przy strzale Borowskiego pokazuje się bramkarz QIAGENA, ale z najbliższej odległości nie był już w stanie odbić strzału M.Szymanowskiego.
8' GOL! (3-0) Co za wejście w spotkanie notują zawodnicy Szymanowskiego. Trzecie trafienie, tym razem po płaskim strzale na listę strzelców wpisuję się Tobjasz Radosław.
10' Za pola karnego strzał oddaje Radosław, jednak piłka przechodzi obok lewego słupka.
12' Różnicę bramkową stara się zmniejszyć Przeliorz, ale defensywa Audyty pracuje naprawdę dobrze, szybko zablokowany strzał.
14' Bardzo efektywne uderzenie Przeliorza, po finezyjnym strzale piłka obija nam poprzeczkę i wychodzi w boisko.
16' GOL! (4-0) Kolejny gol po stronie KPMG. Borowski wystawia piłkę jak na tacy do Szymanowskiego, a ten bez żadnych problemów pakuje futbolówkę do siatki.
18' Dobry wślizg ratuję przed utratą bramki, a murawę położył się Hanczarek.
20' - Koniec pierwszej połowy.
22' Z takiego uderzenia nie będziemy mieli kolejnego trafienia, mianowicie Aymen strzela piłką w dach balona.
24' GOL! (4-1) Po raz pierwszy w tym spotkaniu do siatki trafiają zawodnicy QIAGENA, indywidualna akcja i precyzyjny strzał Przeliorza znajduję drogę do bramki.
26' GOL! (5-1) Audyt Team piąty raz strzela do siatki rywali. Tobjasz Radosław podaje do wolnego w polu karnym Szymanowskiego który szybkim strzałem zdobywa w tym meczu hat-trick.
28' GOL! (6-1) Festiwal strzelecki na boisku przy balonie trwa. Tym razem zamieniamy strzelca i asystenta, podaje Szymanowski a strzela Radosław.
30' Za pola karnego swoich sił próbuje Zacharski, jednak piłka przelatuje daleko obok lewego słupka.
32' GOL! (7-1) Zawodnicy Szymanowskiego nie mają litości dla swoich rywali. Piłkę do pustej bramki wystawia kapitan drużyny, pewnym egzekutorem podania jest Krzysztof Szymanowski.
33' GOL! (8-1) Kolejne wystawienie piłki na stu procentową sytuację, zagrywa Krzysztof Szymanowski, strzela Hanczarek.
35' Po raz kolejny dobrze w obronie zachowuje się Hanczarek, strzał rywali zostaje zablokowany tuż przed linią bramkową.
36' GOL! (8-2) Qiagen z drugim trafieniem na swoim koncie. Pożarowski podaje, zaś Przeliorz zdobywa dublet strzelając przy samym słupku.
37' GOL! (9-2) Po raz pierwszy w tym spotkaniu do bramki rywali strzela Wilczyński, natomiast Borowski notuje na swoim koncie trzecią asystę.
38' GOL! (10-2) Mamy dwucyfrowy wynik dla ekipy Audytu, szybkie dwa trafienia Wilczyńskiego i kolejny gracz w meczu ma na swoim koncie dublet.
40' GOL! (10-3) Tuż przed gwizdkiem sędziego drogę do bramki znajduję Nowak i wynik spotkania mamy już ustalony.
40' - Koniec spotkania.

Spotkanie pomiędzy KPMG Audyt Team i QIAGENEM DNA Crew zaliczyć możemy to tych raczej jednostronnych. Od samego początku lepiej w mecz weszli podopieczni Szymanowskiego którzy swoją dobrą dyspozycje udowodnili szybkim wysokim prowadzeniem. Gdy QIA starała się odpowiedzieć, zaraz została boleśnie skarcona. W ostatecznym rozrachunku dobrze dysponowani dzisiaj Szymanowski Marek, Borowski czy też Radosław prowadzą swoją ekipę do wysokiego zwycięstwa. Zdobycie 3 punktów pozwala ekipie Audytu wskoczyć na pozycje lidera. Do końca sezonu nie pozostało już wiele spotkań, w następnej kolejce KPMG zmierzy się z Logintrade, QIAGEN także zagra z ekipą Zakupowców jednak mecz odbędzie się w późniejszym terminie.
autor: Maciej Siwek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.siwek@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Marek Szymanowski (KPMG Audyt Team)