01.03 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Kamil Struski
Skład: Matuszak, Safaryn, Ślusarek, Stempień, Deliman, Pospieszyński, Włodarz, Błoch
Skład: Siemczyk, Bober, Mielecki, Ulatowski, Wycik, Orlicki, Janas, Zowczak, Bodzoń, Stramski, Żur
13' Adrian Orlicki
13' Kamil Bodzoń
37' Kamil Bodzoń
Zawodnik meczu: Tomasz Siemczyk (Dobre spotkanie aktywnego przez całe 40 minut gracza Deloitte. Jego dwa kluczowe podania ustawiły ten mecz i pomogły Deloitte w odniesieniu niezwykle cennego zwycięstwa. Wyróżnienie dla autora dubletu - Bodzonia.)

Piątek na balonie rozpoczynamy z przytupem - od pojedynku liderującego Logintrade, posiadającego na koncie 21 oczek z drugim Deloitte, ktore ma tyle samo punktów, ale gorszy bilans bramkowy (przy okazji dwa mecze mniej rozegrane od swojego przeciwnika). Jak ważne jest to spotkanie nikogo nie trzeba uświadamiać! Kto dziś wieczorem zrobi duży krok w stronę mistrzowskiego tytułu? Przekonamy się już za 40 minut! Dziś wyjątkowo pierwsze z piątkowych spotkań rozpoczniemy na boisku numer dwa.

1' - Bartek Pospieszyński obija piłką boczną siatkę już w 44. sekundzie.
2' - Miękka wrzutka na Marcina Stempienia, ten jednak przestrzela.
8' - Rzut wolny dla Logintrade po faulu gracza Deloitte. Uderzenie Pospieszyńskiego zostaje zablokowane.
11' - Spore zamieszanie pod bramką Logintrade, mamy rzut rożny, potem młyn w polu karnym, a na koniec niezbyt udany strzał Ulatowskiego.
12' - Bardzo groźne uderzenie Bartka Żura, pewnie byłoby już 1:0 dla Deloitte gdyby nie fenomenalna interwencja klatą Michała Safaryna. To się nazywa wzór obrońca!
13' (1:0) Teraz nic już nie zdołała zdziałac klata Safy, nic też nie dał rady zrobić Kamil Matuszak. Bardzo dobrą piłkę z narożnika boiska w pole karne dograł Tomek Siemczyk, a wzorowo całość zamknął Adrian Orlicki, który wyprowadził Deloitte na prowadzenie!
13' (2:0) Siemczyk obdarowuje dzisiaj kolegów naprawdę wybornymi podaniami - tym razem na takie załapał się Kamil Bodzoń, który podania nie zmarnował i zamienił je na drugą bramkę dla Deloitte!
13' - Deloitte dalej w natarciu, a Bodzion z szansą na gola numer dwa - dubletu póki co jednak nie będzie, bo strzał Kamila zostaje zablokowany.
14' - Matuszak skutecznie broni uderzenie Orlickiego.
18' - Ładnego rogalika w stronę bramki Logintrade posłał Krzysiu Ulatowski, ostatecznie jednak piłka nie zdołała się dokręcić tak jak oczekiwałby tego defensor Deloitte.
23' - Dobry strzał Deloitte, gdyby akurat pola widzenia nie zasłaniał gracz Soccer Teamu Paweł Pawłowski to może nawet powiedziałabym Państwu kto popisał się tym uderzeniem. W każdym razie bramka z tego nie pada i nadal mamy dwa zerko dla teamu Maćka Zowczaka.
24' - Fajna klepka Deloitte, całości nie zamyka jednak aktywny Tomek Siemczyk, który posyła futbolówkę zaledwie obok słupka.
25' - Siemczyk na tapecie po raz kolejny - tym razem dla odmiany obserwujemy strzał nad poprzeczką.
30' - "Gramy cały czas te lagi jeb***, z 10 piłek żadna nie weszła" - słuszna uwaga Panie Pospieszyński. Dobra laga nie jest zła, ale dzisiaj granie w ten sposób zupełnie nie przynosi korzyści Logintrade.
31'- Uderzenie Mikołaja Wycika zatrzymuje Kamil Matuszak.
32' - Niezłe uderzenie Zowczaka, gola numer trzy dla Deloitte jednak nie oglądamy.
33' - Dobrą interwencją w defensywie popisuje się Adrian Orlicki, który wywala futbolówkę niemal z linii bramkowej po strzale Logintrade.
34' - Futbolówka po strzale Safaryna mija się ze słupkiem.
35' - Safaryn dogrywa długą piłę na Stempienia (widzicie? dobra laga nie jest zła!), wszystko byłoby idealnie gdyby Marcin był kilka centymetrów wyższy i zdołał sięgnąć to dokładne podanie.
36' - Żur zza pola karnego, w tylny słupek.
37' (3:0) Zablokowane uderzenie Deloitte z przedpola - pewnie rozeszłoby się po kościach gdyby defensywa Logintrade przypilnowała czającego się na dobitkę (i dublecik) Kamila Bodzonia, ale że nie przypilnowała to ten głową posłał piłkę do pustej bramki i podwyższył na trzy do zera! Zagotowała się po tym wszystkim ławka Logintrade ("Tak ciężko doskoczyć do gościa i jeb*** go z bara?"), a my się tej złości wcale nie dziwimy.

Deloitte wygrywa ósmy mecz z rzędu i ucieka reszcie stawki! Grający dziś w głównej mierze taktyką "laga i do przodu" Logintrade nie miał dziś zbytnio pomysłu na grę w tym pojedynku i został bezlitośnie wypunktowany przez poukładane Deloitte. Ekipa Maćka Zowczaka obejmuje prowadzenie w ligowej tabeli i w następnej kolejce zmierzy się z Atosem. Logintrade czeka natomiast kolejny bardzo ważny pojedynek - z mającym tyle samo punktów co team Safaryna trzecim KPMG Audyt Teamem.