01.03 godz. 22:00, Olimpijski boisko2, Sedzia: Maciej Siwek
4 : 2
( 3 : 1 )
Skład: Przetocki, Piotrowski, Nawrocki, Kaszczuk, Kuchne, Skoczylas, Kubiczek
Skład: Pikul, Jaskulski, Branicki, Baka, Sochański, Matysik, Grelich, Krzywicki, Castillo, Miernik
14' Philipp Kaszczuk
30' Grzegorz Kubiczek
39' Grzegorz Kubiczek
3' Tomasz Grelich
4' Kamil Miernik
20' Jarosław Baka
33' Damian Krzywicki
40' Kamil Miernik
Zawodnik meczu: Tomasz Grelich (Najbardziej wyróżniający się gracz tego pojedynku. Tomek grał najpewniej, a w statystykach zapisał się jako autor gola i asysty. Gdyby nie słupek mogłoby być jeszcze lepiej. Na wyróżnienie zasługuje też Łukasz Sochański.)

Ostatnim z piątkowych meczów drugoligowych będzie pojedynek AXA XL z Atosem. W tabeli lepiej stoi zespół Wojciecha Skoczylasa, który ma na koncie 9 punktów, a więc ponad dwa razy więcej od dawnego Catlinu, który przebywa w strefie spadkowej z czterema oczkami na koncie. AXA ma jednak rozegrane dwa mecze mniej od swojego przeciwnika, wiele więc może się jeszcze pozmieniać w kwestii położenia obu ekip przed końcem sezonu. Kto jest dzisiaj w lepszej formie? Sprawdźmy!

3' (1:0) AXA obejmuje prowadzenie już w trzeciej minucie - Łukasz Sochański zagrywa do Tomka Grelicha, a ten strzałem z prawej strony pakuje piłkę w długi róg!
4' (2:0) Dawny Catlin szybko podwyższa prowadzenie - bramka jest niemal bliźniacza jak ta sprzed minuty, z tą różnicą, że strzał idzie z lewej strony i jego autorem jest nie Grelich, a Kamil Miernik. W roli asystenta znów występuje Łukasz Sochański!
8' - Ładny rajd lewą flanką Grzegorza Kubiczka, ofiarnie wślizgiem blokuje wszystko Damian Krzywicki, a przez to wszystko przez najbliższe pięć minut Kubiczek męczy sędziego i wypytuje czy takie wślizgi w ogóle są dopuszczalne. Takie wślizgi jak najbardziej, Panie Grzegorzu.
12' - Zablokowany strzał Tomasz Kuchne.
14' (2:1) Rezerwowi AXA w dość niecenzuralny sposób dają upust swojej złości - wcale im się nie dziwimy, w końcu koledzy na murawie właśnie stracili bramkę. Grzegorz Kubiczek podaniem obsłużył Philippa Kaszczuka, a ten strzałem z lewego sektora pola karnego pokonał Tomka Pikula!
16' - Niezły strzał z dystansu Grzegorza Kubiczka, tym razem Pikul nie daje się zaskoczyć.
17' - Łukasz Sochański posyła futbolówkę nad bramką.
20' (3:1) AXA ucieka rywalowi na dwa gole tuż przed przerwą. Strzał Sochańskiego z rzutu wolnego broni Nawrocki, piłkę przechwytuje Damian Jaskulski, który następnie wykłada ją Bace, a Jarek delikatym sprytnym strzałem posyła ją do siatki!
22' - Piłka po strzale Tomka Grelicha trafia w słupek!
24' - Uderzenie Grzegorza Kubiczka z dystansu, ten groźny strzał ładną paradą zatrzymuje golkiper AXA.
26' - Strzał z połowy boiska w wykonaniu Wojtka Skoczylasa, znów górą bramkarz AXA.
29' - Swoich sił próbuje Tomek Grelich, kiper Atosu też spisuje się bez zarzutu.
29' - Znów Grelich, tym razem piłkę blokuje defensywa Żółtych.
30' (3:2) Kontaktowe trafienie Atosu - ładny strzał, jeszcze od słupka oddaje Grzegorz Kubiczek, a asystuje przy tym Tomek Kuchne!
30' - Atos: "Panie sędzio, ile?"
- Arbiter Struski: "Dziesięć!"
- Atos: "Do strzelenia? hehe"
32' - Kaszczuk przejmuje piłkę przed polema karnym, wykłada ją jak na patelni Skoczylasowi, ten chciał spektakularnie to skończyć, ale na jego nieszczęście futbolówka trafiła w słupek!
33' - Żółtą kartką za wycięcie przeciwnika napomniany zostaje Damian Krzywicki.
35' - Słupek po strzale Jaskulskiego.
39' - Kolejna żółta kartka - tym razem dla gracza Atosu Grzegorza Kubiczka.
40' (4:2) Wynik spotkania ustala Kamil Miernik wykorzystując podanie od Tomka Grelicha. Warty odnotowania jest fakt, że gol padł po korzyści pokazanej przez arbitra Struskiego i że ktoś z Atosu dopatrzył się przy tej bramce spalonego. Cóż zrobić, najwyraźniej liniowy zaspał.

Atos grał dzisiaj bez swojego najlepszego strzelca - Adama Kubiczka i to chyba przeważyło, bo żółci nie byli w ataku już tak konkretni. AXA zasłużenie wygrywa ten mecz, jednak nawet mimo ugrania trzech punktów nie opuszcza strefy tabeli zaznaczonej kolorem żółtym. W następnej kolejce zobaczymy pojedynek AXA ze Żwirem (jeśli Żwir się zbierze, a nie odda trzeciego walkowera...) i Atosu z liderem - Deloitte.