20.02 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Kubiczek, Siwak, Przetocki, Nawrocki, Kaszczuk, Kuchne, Kubiczek
Skład: Stępień, Nowak, Chlapiński, Pożarowski, Rosołowicz, Villanueva, Jaz
9' Tomasz Kuchne
16' Tomasz Kuchne
17' Sebastian Nawrocki
25' Adam Kubiczek
31' Grzegorz Kubiczek
11' Łukasz Nowak
13' Bartosz Rosołowicz
18' Łukasz Nowak
22' Jacek Pożarowski
36' Łukasz Nowak
38' Łukasz Nowak
Zawodnik meczu: Łukasz Nowak (Łukasz był uwikłany w każdego gola dla swojej drużyny. Co wymierne strzelił cztery gole. Wyróżnienie dla Krzysztofa Chlapińskiego, który rozegrał naprawdę dobry mecz. )

Pierwszy środowy mecz to pojedynek sąsiadów z ligowej tabeli, czyli Qiagenu DNA Crew i Atosu. Pierwsi mają dwa oczka więcej od drugich i w razie ewentualnego triumfu awansują na czwarte miejsce. Jeżeli jednak zwycięży zespół Wojciecha Skoczylasa, to przegoni swojego adwersarza. Kto zatem będzie tutaj górą? Czas pokaże!

2' Dwie bardzo dobre interwencje Sebastiana Nawrockiego po strzałach Łukasza Nowaka.
2' Odpowiedzieć stara się Włodzimierz Siwak, ale jego mocne uderzenie bez problemów wyłapuje Krzysztof Chlapiński. Była to bardzo dobra interwencja golkipera Qiagenu, bowiem wcześniej mieliśmy rykoszet od jednego z obrońców.
3' Nowak podchodzi do rzutu wolnego i strzela po ziemi, tuż obok słupka.
5' Marcin Jaz mając przed sobą tylko bramkarza stara się jeszcze rozegrać akcję i odgrywa w kierunku znajdującego się przy dalszym słupku Nowaka. Nic z tej akcji nie będzie, bowiem w porę supersnajpera Qiagenu uprzedza Siwak.
7' Grzegorz Kubiczek zagrywa na przedpole do Przemysława Przetockiego, a ten natychmiastowo strzela po ziemi, ale obok bramki strzeżonej przez Chlapińskiego, który bezpiecznie odprowadził piłkę wzorkiem.
8' Centra G.Kubiczka na pole karne i na raty, ale skutecznie futbolówkę wyłapuje bramkarz Qiagenu.
9' (0:1) - Składna akcja Atosu. Przetocki zagrywa w pole karne do Tomasza Kuchne, a ten precyzyjnym strzałem z najbliższej odległości, przy krótszym słupku nie daje żadnych szans bramkarzowi!
10' Kuchne może pójść za ciosem, ale przegrywa wojnę nerwów z Chlapińskim i przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
11' Nowak zza pola karnego - w boczną siatkę.
11' (1:1) - Błąd defensywy Atosu. Piłkę przejmuje Nowak i oddaje strzał po ziemi, który po interwencji bramkarza znajduje drogę do bramki. Mamy remis!
13' (2:1) - Rzut wolny przed polem karnym Atosu. Do jego wykonania podchodzi Nowak i piłka po odbiciu się od muru spada pod bramkę. Tam w niemiłosiernym kotle najczujniejszy jest Bartosz Rosołowicz i strzałem z bliska daje prowadzenie swojej drużynie.
14' Philipp Kaszczuk strzałem z połowy boiska stara się zaskoczyć Chalpińskiego, ale ten jest czujny i świetnie wyłapuje futbolówkę.
15' Słupek po strzale Nowaka z prawej strony.
15' Te uderzenie Adama Kubiczka z rzutu wolnego nie jest najwyższych lotów i nie może zaskoczyć takiego fachowca jakim jest Chlapiński.
16' (2:2) - Przetocki z autu zagrywa na pole karne do Kuchne, który strzałem z główki doprowadza do wyrównania.
17' Najpierw Przetocki mógł dać prowadzenie swojej drużynie, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z Chlapińskim. Po chwili mamy kontrę Qiagenu, którą faulem poza polem karnym przerywa Nawrocki. Faulowany jest Nowak, a kiper "żółtych" otrzymuje żółtą kartkę.
18' (3:2) - Do rzutu wolnego znowu podchodzi Nowak i precyzyjnym strzałem przy słupku, obok muru kompletuje dublet.
20' Kolejny wolny, kolejny strzał Nowaka i tym razem słupek ratuje Nawrockiego od utraty bramki.
22' Pożarowski fauluje jednego z obrońców Atosu i ukarany zostaje żółtym kartonikiem.
23' Kapitalna parada Chlapińskiego po strzale Kuchne! To powinien być gol dający wyrównanie!
24' Jeszcze jedna świetna interwencja Chlapińskiego, który tym razem zatrzymuje strzał A.Kubiczka.
25' (3:3) - Sprytnie rozegrany rzut wolny. Akcja braci Kubiczków. Grzesiek do Adama, a ten strzałem z bliska doprowadza do wyrównania.
28' Pożarowski z rzutu wolnego zagrywa na przedpole do nadbiegającego Nowaka, a ten z pierwszej piłki przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
31' Za krytykę orzeczeń sędziowskich żółtym kartonikiem ukarany zostaje G.Kubiczek.
35' Zaskoczona defensywa Atosu i hattricka mógł ustrzelić Nowak, ale z najbliższej odległości nie trafia do pustej bramki.
36' (4:3) - Błąd rozegrania w Atosie. Piłkę przejmuje Nowak, zagrywa do Pożarowskiego, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafia w słupek! Po chwili "balon" spada pod nogi Nowaka, a ten już się nie myli i kieruje go do sieci.
38' (5:3) - To już chyba po meczu! Pożarowski do Nowaka i mamy piątego gola dla Qiagenu.

Bardzo zacięty pojedynek, po którym cieszyła się jednak tylko jedna drużyna. Był to Qiagen DNA Crew, który dzięki zdobyciu trzech punktów wskoczył na czwarte miejsce w tabeli. Atos nie zagrał źle, ale nie miał w swoich szeregach takiego gracza, jak Łukasz Nowak i musiał pogodzić się z piątą porażką w sezonie. Następnym razem Adam Kubiczek i jego koledzy zagrają z Brakiem Sponsora, natomiast ekipę Macieja Stępnia czeka pojedynek z Mahle Shared Services.