15.02 godz. 22:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Kamil Struski
Skład: Magierecki, Kmieć, Urbański, Sobański, Wcisło, Wcisło, Podkalicki, Kędzior, Zieliński
Skład: Kubiczek, Pruchnik, Reisner, Siwak, Przetocki, Piotrowski, Doliszny, Skoczylas, Kubiczek
11' Łukasz Urbański
13' Patryk Kędzior
22' Patryk Kędzior
39' Wojciech Zieliński
40' Kacper Magierecki
7' Wojciech Skoczylas
25' Wojciech Skoczylas
30' Adam Kubiczek
31' Krystian Pruchnik
40' Grzegorz Kubiczek
40' Adam Kubiczek
Zawodnik meczu: Wojciech Skoczylas (Ciężko wytypować MVP tego pojedynku. Wybór pada na Wojciecha Skoczylasa - autora dwóch goli, w tym bardzo ważnej bramki dającej Atosowi wyrównanie.)

Kolejnym pojedynkiem drugoligowym, który będziemy mieć przyjemność oglądać dziś wieczorem będzie mecz pomiędzy posiadającą 5 punktów na koncie FC Zbieraniną, a Atosem, który ma w dorobku dwa oczka mniej. Faworyta tego meczu ciężko wskazać, ale za 40 minut przekonamy się kto jest dzisiaj w lepszej formie.

2' - Próba Kędziora, Reissner nie ma żadnych problemów z obroną tego uderzenia.
7' (1:0) "Lewym cycem czwórka strzeliła" - raportuje bramkarz Astechu Piotr Różański, oczekujący na swój mecz z TelForceOne. Na listę strzelców wpisuje się Wojtek Skoczylas, wykorzystując prostopadłe podanie od Piotra Piotrowskiego! Atos na prowadzeniu!
11' (1:1) Półprzewrotka, ostry kąt, po rękach bramkarza, a to wszystko po korzyści, którą pokazał arbiter Struski! Panie i Panowie - brawa za tego gola dla Łukasza Urbańskiego! Nie zapominamy też o asystencie - Patryku Kędziorze.
13' (1:2) Dominik Sobański podaniem obsługuje Patryka Kędziora, a ten ładnym strzałem z dystansu pokonuje Krzysztofa Reissnera!
16' - Piłka spada pod nogi Marcina Wcisło, ten od razu decyduje się na strzał, ale czujność zachowuje bramkarz Atosu.
19'- Strzał Kmiecia, ciekawym półszpagatem broni to Reissner.
22' - Żółtą kartką za przerwanie korzystnej akcji napomniany zostaje Patryk Kędzior.
25' (2:2) Do wyrównania doprowadza Wojtek Skoczylas! To już druga bramka tego gracza w dniu dzisiejszym - przy pierwszej asystował Piotrowski, tym razem jest to Adam Kubiczek.
30' (3:2) Atos na prowadzeniu! Piłkę w siatce umieszcza Adam Kubiczek, a spory wkład w to miał też jego brat - Grzesiek, który zaliczył przy tym golu kluczowe podanie!
31' (4:2) Żółci idą za ciosem i podwyższają prowadzenie - Piotrowski zalicza kolejną asystę a jego podanie na gola zamienia Krystian Pruchnik!
36' - Wojciech Zieliński posyła piłkę na poprzeczkę! Niewiele zabrakło żebyśmy mieli gola kontaktowego!
39' (4:3) Zieliński się poprawia i teraz ładnym strzałem posyła piłkę obok bramkarza!
40' Pomiędzy bramkarzem Zbieraniny Kacprem Magiereckim i graczem Atosu - Adamem Kubiczkiem wywiązuje się małe spięcie - wszystko przez to, że obaj Panowie zaplątali się w siatkę przy linii bocznej walcząc o piłkę. Zainterweniować postanawia drugi z Kubiczków - Grzegorz, który staje w obronie brata i spina się z kiperem Zbieraniny. Po ciepłej wymianie słów obaj Panowie - Magierecki i przybywający z odsieczą brat Adama Kubiczka zostają ukarani czerwonymi kartkami. Cóż, nie byłoby siatki oddzielającej dwa boiska i nie byłoby tematu.
40' (5:3) Bramkarza Zbieraniny strzałem z rzutu wolnego z 13 metrów pokonuje Adam Kubiczek!

Na dobrą sprawę do samego końca wynik tego spotkania pozostawał sprawą otwartą. Ostatecznie o dwa gole skuteczniejszy okazuje się Atos, który dzięki ugraniu trzech oczek w tym pojedynku przeskakuje w tabeli Zbieraninę. Drużynę Wojciecha Skoczylasa w następnej kolejce czeka potyczka z KPMG Audyt Teamem. Zespół Łukasza Kmiecia zagra natomiast z ZKS Monterail.