04.02 godz. 22:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Siemczyk, Bober, Mielecki, Ulatowski, Wycik, Orlicki, Janas, Zowczak, Bodzoń, Żur
Skład: Wajda, Musiał, Kręcigłowa, Wabnic, Siwiec, Suchecki, Ziobrowski, Kucharski, Podgórniak, Niciński, Ryczkowski, Bancewicz
3' Bartosz Żur
5' Bartosz Żur
34' Adrian Orlicki
32' Grzegorz Kręcigłowa
37' Mateusz Ziobrowski
Zawodnik meczu: Bartosz Żur (Jego dobra postawa w początkowej fazie spotkania ustawiła dalsze losy meczu. Zdobycie dwóch trafień dało ekipie Deloitte komfort, gdyż mogli się ustawić nieco niżej.)

Bardzo ważny mecz zakończy nam poniedziałkowe granie, mianowicie na zapleczu pierwszej ligi zmierzą się Core Services z Deloitte. Ekipa Macieja Zowczaka wygrała wszystkie dotychczasowe spotkania i jest pewnym liderem rozgrywek. CS byłby w tej samej sytuacji gdyby nie ostatnia porażka z AXA XL. Po tym meczu możemy mieć, dwóch liderów lub w przypadku zwycięstwa Deloitte ekipa ta odskoczy znacznie reszcie stawki. Jaki będzie wynik, o tym przekonamy się już za 40 minut.

3' GOL! (0-1) Fantastyczne rozpoczęcie spotkania przez graczy Deloitte. Bramkarz dobrym wrzutem wznawia akcje, Żur przyjmuję piłkę i odwraca się z obrońcą na plecach i trafia przy samym słupku.
5' GOL! (0-2) Deloitte szybko podwyższa prowadzenie. Żur uderza za pola karnego, a jeden z kolegów przepuszcza piłkę między nogami i totalnie zaskakuje to golkipera Core Servies.
7' Akcje graczy Core Serives raz po raz zostają rozbite przez defensywę Deloitte.
9' Obrońcy Zowczaka grają tak dobrze, że rywale ograniczają się do długich piłek i strzałów prawie z połowy boiska.
11' Rzut wolny dla drużyny grającej w niebieskich strojach, do piłki podchodzi Ryczkowski. Strzał z tzw ,,kazika'' zostaje sparowany do boku przez Bobera.
14' Tym razem do stałego fragmentu podchodzi Wabnic, krótkie rozegranie i piłka zostaje szybko odebrana przez obronę Deloitte.
17' Fantastyczne zagranie wzdłuż pola karnego, a Ziobrowskiemu zabrakło wiary w to podanie. Wślizg okazuje się zbyt późno wykonany i piłka opuszcza plac gry. Mogliśmy mieć z tego podania bramkę kontaktową.
19' Co za interwencja Bobera, bramkarz obecnego lidera ligi łapie piłkę na lini która zmierzała już do bramki. Przeciwnicy oczekują bramki, jednak piłka nie przekoczyła lini.
22' Bardzo ładny drybling w wykonaniu jednego z zawodników Core Services,a Tomasz Mielecki dostaje piękną siatkę.
25' Dośrodkowanie z autu i do piłki dochodzi Podgórniak, strzał z głowy zbyt słaby a futbolówka przechodzi obok bramki.
27'  Deloitte utawione na kontratak, starają się rozbijać ataki rywali i szybko przedostawać się z piłką na drugą stronę, jednak narazie nic z tego nie wychodzi. Natomiast Core Services atakuje bez żadnych konkretów.
30' Idywidualna akcja Ryczkowskiego zostaje szybko zakończona przez podwojenie obronców przeciwnej drużyny.
32' GOL! (1-2) Mamy trafienie kontaktowe. Strzał za pola karnego Kręcigłowa znajduję drogę do siatki i Bober musi wyjąć piłkę z bramki.
34' GOL! (1-3) Fatalny błąd defensywy Ryczkowskiego. Jeden z obrońców podaje do rywala Orlickiego którym silnym strzałem z pierwszej piłki zdobywa gola. Deloitte znów prowadzi dwoma trafieniami.
37' (2-3) Faulowany jeden z zawodników Core. Do piłki podchodzi Wabnic i napija będącego w polu karnym Ziobrowskiego który dużo od siebie nie dodał. Do końca pozostają trzy minuty, a wynik staje się otwarty.
39' Michał Niciński mógłbyć bohaterem swojej ekipy, jednak strzał z głowy w ostatnich sekundach spotkania wychodzi poza linie końcową.
40' Niciński w ostatniej minucie miał dwie dobre okazje do dania punktu, a nawet zwycięstwa Core Services, jednak tym razem nie trafia w piłkę z 3 metrów.

Bardzo emocjonujące spotkanie zobaczyliśmy pomiędzy Deloitte a Core Services. Do końca spotkania wynik pozostawał sprawą otwartą. Ostatecznie zwycięża ekipa Macieja Zowczaka, jednak do straty punktów dużo nie brakowało. Gdyby w ostatniej minucie Michał Niciński zachował więcej zimnej krwi przy którejś z dobrych sytuacji to odpowiednio do skuteczności ten mecz mógł się zakończyć remisem, a nawet zwycięstwem ekipy CS ale tak się nie stało. Deloitte wygrywa piąty z rzędu mecz i dalej pozostaje niepokonane w tym sezonie, z kompletem punktów zajmują pozycję lidera. CS poza miejscami premiowanymi medalami. W następnej serii gier Deloitte zagra z KS Widawą Wrocław, zaś Ryczkowski i spółka podejmią MAHLE.

autor: Maciej Siwek