23.01 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Chmiel, Cholewa, Gorazdowski, Śliz, Grobelny, Głuszek, Hajzer, Burzmiński
Skład: Wajda, Jędrzejewski, Zwolankiewicz, Bałaj, Musiał, Kręcigłowa, Wabnic, Ziobrowski, Kucharski, Niciński, Ryczkowski, Bancewicz
33' Jacek Śliz
9' Kamil Wabnic
9' Mateusz Bancewicz
19' Michał Niciński
34' Kamil Wabnic
38' Grzegorz Kręcigłowa
Zawodnik meczu: Marek Wajda (Gdyby nie Marek - mecz rozstrzygnąłby się już w pierwszej połowie. Kiper Core Services przez cały mecz bronił świetnie, a przy straconym golu nie miał szans. Wyróżnić nleży takkże Kamila Wabnica. )

Świetnie na starcie nowego sezonu spisuje się debiutant - Core Services i nie zamierza na tym poprzestawać. Dzisiaj liczy się tylko i wyłącznie trzecia wygrana, która pozwoli zrównać się punktami z liderem. Czy uda się takową odnieść czy raczej to Brak Sponsora w końcu zwycięży i wydostanie się z "czerwonej strefy"? Zobaczymy.

2' Dwie świetne interwencje Marka Wajdy po strzałach Marcina Burzmińskiego i Michała Groblenego!
3' Jacek Śliz z dystansu i bramkarz bez ryzyka przenosi futbolówkę nad poprzeczkę!
7' "Ale z tego bramkarza kocur jest" - komentuje sędzia zawodów. Trudno się z tym nie zgodzić. Bardzo dobre uderzenie Cholewy zza pola karnego i jeszcze lepsza interwencja Wajdy.
8' Paweł Hajzer strzela - bramkarz pewnie łapie piłkę.
9' (1:0) - Niewykorzystane sytuacje się mszczą, a Core Services wychodzi na prowadzenie. Szybki atak Mateusz Bancewicz do Kamila Wabnica i mamy otwarcie wyniku!
9' (2:0) - Core idzie za ciosem, a Bancewicz do asysty dokłada gola.
12' Hajzer z dystansu - Wajda odbija piłkę do boku!
13' Marek Chmiel notuje dwie świetne interwencje i zatrzymuje rywali w sytuacji sam na sam. Najpierw góruje nad Mateuszem Ziobrowskim, a po chwili nad Jerzym Bałajem.
19' (3:0) - Kamil Wabnic do Michała Nicińskiego, istny wjazd do bramki i trzeci gol dla "niebieskich".
22' Zaczyna się tak samo jak w pierwszej połowie. Brak Sponsora prowadzi grę, a gola może zdobyć Śliz, lecz jego uderzenie świetnie nogami broni Wajda.
28' Błąd w przyjęciu Sylwestra Głuszka może wykorzystać Ziobrowski, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z Chmielem!
30' Wabnic może skompletować dublet, ale jego strzał z dość ostrego kąta świetnie broni bramkarz.
33' (3:1) - Rzut wolny przed polem karnym Core Services. Do jego wykonania podchodzi Śliz i sprytnym strzałem od słupka pakuje piłkę do siatki.
34' (4:1) - Odpowiedź Core i także po rzucie wolnym. Do piłki podchodzi Wabnic i strzałem obok muru, przy słupku, pokonuje Chmiela po raz drugi w tym spotkaniu!
36' Śliz w kontrze do Cholewy i ten przegrywa pojedynek z Wajdą.
37' Srzał Burzmińskiego z lewej strony świetnie nogami broni Wajda.
37' Śliz kontra Wajda i znowu lepszy kiper "niebieskich".
38' (5:1) - Grzegorz Kręcigłowa z dystansu i piłka po rykoszecie od jednego z obrońców wpada do siatki tuż przy słupku.

Mecz wyrównany, w którym w pierwszej połowie lepiej sprawował się Brak Sponsora. Nie potrafił jednak przeforsować defensywy przeciwników, nadziewał się na groźne kontry i musiał przyjąć kilka ciosów. W drugiej odsłonie nadal więcej z gry miała ekipa Marka Chmiela, ale częściej do sieci trafiali rywali i to oni zwyciężyli. Tym samym posiadają komplet 9 punktów, a "czerwoni" nadal czekają na pierwsze 3 punkty tej zimy. Następnym razem Core Services zagra z AXA XL, zaś BS zmierzy się ze ŻWiR-em.