27.02 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
2 : 5
( 0 : 2 )
Skład: Uchański, Rozwadowski, Wardęga, Tymczak, Mikołajek, Mikołajek, Fortuna, Chudy, Beniuk
Skład: Toczek, Pieńkowski, Borysewicz, Dzietczyk, Waleszczyński, Zając, Moczydłowski, Doliński
3' Patryk Rozwadowski
18' Szymon Beniuk
33' Jan Mikołajek
34' Tomasz Pieńkowski (Gol samobójczy)
34' Patryk Rozwadowski
38' Patryk Rozwadowski
30' Krzysztof Waleszczyński
30' Piotr Zając
Zawodnik meczu: Patryk Rozwadowski (Patryk będzie się śnił bramkarzowi Auto Trucku. Pięć trafień Zielonych Aniołów, trzy autorstwa Rozwadowskiego i do tego jeszcze asysta przy trafieniu Beniuka. )

Mecz w zasadzie ostatniej szansy dla Zielony Aniołów, które jeżeli chcą pozostać w 1 lidze na kolejny sezon muszą pokonać przedostatni w tabeli Auto Truck. Ten ma tylko jeden punkt więcej, ale również marząc o uniknięciu degradacji, zrobi wszystko, żeby wygrać. Komu ta sztuka się ostatecznie powiedzie? A może rannych będzie dwóch i będziemy świadkami podziału punktów?

3' (0:1) - Patryk Rozwadowski nie daje się zatrzymać i uderza sprzed pola karnego. I to jak uderza! Huknął z lewej nogi, piłka odbija się od poprzeczki i wpada do siatki.
4' Szymon Beniuk kończy składną akcję swojej drużyny strzałem obok słupka.
7' Uderzenie Krzysztofa Waleszczyńskiego z rzutu wolnego i zasłonięty Bohdan Fortuna odbija piłkę do boku. Do tej dopada Rafał Dzietczyk, zagrywa wzdłuż bramki, ale nikt do futbolówki nie dopada.
8' Olaf Mikołajek huknął z dystansu - piłka po jego próbie przelatuje nad poprzeczką.
9' Jan Mikołajek urywa się obrońcy, ma przed sobą tylko bramkarza, ale przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
12' Marcin Uchański zagrywa za plecy obrońców do Jakuba Tymczaka, a ten strzela z pierwszej piłki. Zbyt lekko, żeby zaskoczyć golkipera Auto Trucku.
15' Beniuk z powietrza - Filip Borysewicz na raty chwyta futbolówkę.
16' Beniuk przy linii z łatwością mija Waleszczyńskiego, staje oko w oko z Borysewiczem i przegrywa ten pojedynek.
18' (0:2) - Niekowencjonalnie, a przy okazji szczęśliwie wykonany rzut wolny przez Zielone Anioły. Mikołajek rozciąga akcję do prawej strony do Rozwadowskiego. Ten oddaje nieczysty strzał, który zamienia się w podanie wzdłuż bramki. Adresatem tego zagrania okazuje się Beniuk, który ofiarnie, na wślizgu - kończy akcję.
19' Piotr Zając na prawą stronę zagrywa do Pawła Milewskiego, a ten fatalnie przenosi piłkę nad poprzeczką.
21' Dzietczyk długo się nie zastanawia i strzela ile sił w nogach. Na jego nieszczęście Fortuna jest dobrze ustawiony i odbija piłkę przed siebie.
22' Kolejny strzał AT. Tym razem Borysewicza, ale ten przelatuje obok bramki przeciwników.
27' Beniuka uderzenie udanie broni Borysewicz, opuszkami rękawic przenosząc "balon" nad poprzeczkę.
30' (1:2) - Akcja rodem z Fulanito. Zając w tempo zagrywa do Waleszczyńskiego, ten będąc tyłem obraca się z piłką, wymija bramkarza i kieruje piłkę do pustej bramki.
30' (2:2) - Auto Truck idzie za ciosem! Piłka spada na przedpole pod nogi Zająca, a ten strzela, tak, że futbolówka przełmuje rękawice Fortunie, odbija się od słupka i wpada do siatki. W tej sytuacji bramkarz "Green Angels" winien zachować się lepiej.
31' Rozwadowski kontra Borysewicz i górą w tym starciu golkiper "żółto-czarnych".
33' Jan Mikołajek przerywa kontratak Auto Trucku, fauluje Waleszczyńskiego i zostaje ukarany żółtą kartką.
33' Najpierw Waleszczyński z wolnego trafia w słupek, po chwili mamy dobitkę Zająca - również w słupek!
34' (2:3) - Łukasz Wardęga z autu centruje piłkę w pole karne, a tam pechowo interweniuje Tomasz Pieńkowski, który kieruje futbolówkę do własnej bramki. Warto dodać, że "Green Angels" zdobyły bramkę grając jednego mniej.
34' (2:4) - Zielone Anioły idą za ciosem. Rozwadowski strzela zza pola karnego, po ziemi i piłka znajduje drogę do bramki tuż słupku.
38' (2:5) - Rozwadowski huknął z dystansu i może cieszyć się z ustrzelenia hattricka. Ładny był to gol, piłka wpadła idealnie pod poprzeczkę.
39' Dobra interwencja Borysewicza po strzale Rozwadowskiego.
40' Tymczak z prawej strony - Borysewicz udanie interweniuje nogami.

W pierwszej połowie na murawie niepodzielnie rządziły Zielone Anioły, które pewnie prowadziły 2:0. Źle weszły jednak w drugą odsłonę i w 30 minucie dały się dogonić. Myśleliśmy, że to będzie moment zwrotny w tym spotkaniu. Po chwili "Green Angels" otrzymało żółty kartonik i wydawało się, że zostanie to wykorzystane. Nic z tego! Auto Truck grał nieporadnie w ofensywie, a przede wszystkim w defensywie i grając w przewadze dał wbić sobie dwa gole. Swojej przewagi zespół Olafa Mikołajka nie roztrwonił i w końcówce jeszcze przypieczętował zwycięstwo. Tym samym "zieloni" notują pierwszą wygraną w sezonie i wydostają się ze strefy spadkowej. Tomasz Pieńkowski i spółka osuwają się na ostatnią lokatę i raczej pożegnają się z pierwszą ligą. O kolejne punkty Zielone Anioły powalczą z TelForceOne, natomiast "Ciężarówki" zagrają z Santa'n'deerem.