Skład: Toczek, Pieńkowski, Onufrowicz, Zając, Milewski, Doliński, Markowski
Skład: Wolan, Wolan, Struzik, Niedźwiedź, Lenartowicz, Mizieliński
29' Paweł Milewski
34' Marta Toczek
37' Paweł Milewski
38' Paweł Markowski
1' Dominik Niedźwiedź
4' Dominik Niedźwiedź
5' Kamil Struzik
5' Dominik Niedźwiedź
11' Dominik Niedźwiedź
16' Oskar Mizieliński
20' Dominik Niedźwiedź
28' Dominik Niedźwiedź
30' Kamil Struzik
34' Oskar Mizieliński
Zawodnik meczu: Dominik Niedźwiedź (Istny "one man show"! Dominik był nie do zatrzymania dla defensywy Auto Trucku. Strzelił sześć goli i zanotował dwie asysty. )

Dla obu ekip sezon ten nie należy do udanych, bowiem obie znajdują się w strefie spadkowej. Stawką dzisiejszego meczu jest zdobycie "sześciu puntów" i być może wyjście z "czerwonej" strefy. Komu uda się zwyciężyć? A kto znowu posmakuje goryczy porażki? A może skończy się na podziale punktów. Co składów to obie ekipy rozpoczną mecz pięciu na pięciu i obie grać będą bez nominalnych bramkarzy.

1' (1:0) - Cóż za otwarcie spotkania. Dominik Niedźwiedź decyduje się na uderzenie niemalże z połowy boiska i może cieszyć się ze zdobycia gola. Piłka bowiem odbija się od słupka i wpada do siatki, obok zaskoczonego Tomasza Pieńkowskiego, który w tej sytuacji winien zachować się o wiele lepiej.
2' Odpowiedzieć na trafienie Niedźwiedzia może Piotr Zając. Ten staje w sytuacji sam na sam z bramkarzem, podcina nad nim piłkę, a ta przelatuje nad poprzeczką.
2' W tym momencie Czarny Byk kompletuje skład, a na boisku pojawia się spóźniony Kamil Struzik.
3' Mimo gry o osłabieniu Auto Truck jest groźny. Groźnie uderzał Zając, ale Damian Wolan jest dobrze ustawiony i broni to uderzenie.
4' (2:0) - Strzał Niedźwiedzia z prawej strony pola karnego udanie broni Pieńkowski, ale po chwili mamy dobitkę i piłka po interwencji golkipera znajduje już drogę do bramki.
5' (3:0) - Czarny Byk czuje krew i idzie za ciosem. Kolejne trafienie. Rafał Wolan podaje do Kamila Struzika, a ten z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki.
5' (4:0) - Rozmontowana defensywa "Ciężarówek" po raz czwarty. Oskar Mizieliński w tempo zagrywa do Dominika Niedźwiedzia, a ten strzałem przy dalszym słupku pokonuje bramkarza, po raz trzeci.
5' Auto Truck uzupełnia swój skład, ba będzie miał nawet jednego rezerwowego, bowiem na placu gry pojawiają się spóźnieni - Paweł Milewski i Łukasz Doliński.
9' Zając strzela sprzed pola karnego - Wolan odbija piłkę przed siebie.
11' (5:0) - Wolan do Niedźwiedzia i mamy czwartego gola supersnajpera "Byków".
12' Pieńkowski ma już dość wyjmowania piłki z siatki. Podobno chłop ma problemy z plecami. Wchodzi zatem do pola, a jego miejsce między słupkami zajmuje Piotr Onufrowicz.
12' Mamy pierwszą interwencję (od razu udaną) w wykonaniu Onufrowicza, który nogami broni płaski strzał Wolana.
13' Kolejna interwencja Onufrowicza, tym razem bardziej ofiarna, po której za głowę łapie się Struzik.
13' Zając coś nie może się wstrzelić. Już świetnie uderzył obok bramkarza, już piłka zmierzała pod poprzeczkę, a tutaj jak spod ziemi wyrasta Michał Lenartowicz i główką wybija piłkę sprzed linii bramkowej! Co za pech!
14' Pawła Markowskiego uderzenie z woleja przelatuje nad bramką przeciwników.
15' (5:1) - W końcu Zając się wstrzelił. Snajper Auto Trucku mija obrońcę i strzałem po ziemi, od słupka zaskakuje D.Wolana.
16' Szybka kontra Czarnego Byka. Mizieliński do Niedźwiedzia, a ten zostaje w ostatniej chwili zablokowany przez Onufrowicza.
16' (6:1) - Po chwili Onufrowicz nie ma już szans. Teraz to Niedźwiedź podawał, a do siatki trafił Mizieliński.
20' (7:1) - Niedźwiedź z łatwością, na lewej stronie mija obrońcę i strzela ile fabryka dała. Piłka wpada do siatki tuż przy dalszym słupku. Onufrowicz nawet nie drgnął.
20' (7:2) - Tuż przed gwizdkiem na przerwę Auto Truck zmiejsza dystans do rywala. Milewski wrzucił piłkę w pole karne, bramkarz jej nie złapał (chociaż ją drasnął) i został przelobowany.
21' Mizieliński z prawej strony strzela, ale dobrze ustawiony jest Onufrowicz, który nogą wybija piłkę na rzut rożny.
25' Zając przed pole karne zagrywa do Dolińskiego, który kończy akcję strzałem - tuż obok słupka.
27' Krótko rozegrany rzut rożny. Piłkę na przedpole dostaje Mizieliński i strzela na bramkę. Onufrowicz choć był zasłonięty interweniuje instynktownie, zapobiegając utracie ósmego gola. Teraz nasuwa się pytanie, czemu na bramce musiał stać kierownik Pieńkowski?
28' (8:2) - Rzut rożny dla Byka i przysnęli przy nim gracze Auto Trucku. Wolan zagrywa do Niedźwiedzia, a ten strzałem w długi róg bramki zaskakuje Onufrowicza.
29' (8:3) - Mamy odpowiedź "Ciężarówek", a sposób na pokonanie D.Wolana znajduje Milewski, który tym samym kompletuje dublet.
30' (9:3) - No i znowu odwet. Druga asysta Niedźwiedzia i drugie trafienie Struzika.
31' Niedźwiedź może strzelić siódmego gola, ale jego strzał z pola karnego instynktownie broni bramkarz.
32' Jeszcze jeden strzał Niedźwiedzia, po ziemi i po raz kolejny na posterunku jest Onufrowicz, który radzi sobie z tym uderzeniem.
32' Klepka Czarnego Byka i przed szansą na gola staje Lenartowicz. Nie zachowuje jednak zimnej krwi i przenosi futbolówkę wysoko nad poprzeczką.
33' Składna akcja drużyny Rafała Wolana. Niedźwiedź-Mizieliński-Niedźwiedź i strzał tego ostatniego na raty broni kiper Auto Trucku.
34' (9:4) - Coś niesamowitego! Niewidoczna do tej pory Marta Toczek się przełamuje i strzela pierwszego gola w tym sezonie. Jak to się stało? Milewski zagrał w tempo, a Pani Toczek z zimną krwią zamknęła całą akcję. W tym oto momencie ze sporego zastrzyku gotówki cieszy się koordynator tych zawodów, który postawił w ForBecie 150 zł na to, że "Toczas" w końcu trafi do siatki.
34' (10:4) - Długo radość Marty, jak i całej kompanii nie trwała, bowiem kilkanaście sekund później Byk strzela dziesiątego gola, a jego autorem Mizieliński. Asystę notuje tutaj R.Wolan.
37' (10:5) - Doliński do Milewskiego, ten długo się nie zastanawiał i huknął z lewej strony, a piłka wpada do siatki tuż przy krótszym słupku obok bezradnego D.Wolana.
37' Instynktownie po strzale Mizielińskiego interweniuje Onufrowicz.
38' (10:6) - Zając do Markowskiego i rozmiary porażki zostają zmiejszone do czterech bramek.
39' "No w końcu Marta uderzyła" - komentuje jeden z zawodników AT. No i jakim stylu uderzyła. Z półobrotu, nad poprzeczką - naprawdę niewiele zabrakło.

Szybko strzelone cztery gole i obecność Tomasza Pieńkowskiego między słupkami bramki Auto Trucku w tym czasie, ustawiły ten mecz Czarnemu Bykowi. Do przerwy deklasował on swojego przeciwnika i prowadził 7:2. W drugiej odsłonie nie był już tak skuteczny i to "Ciężarówki" doszły do głosy. Strzeliły cztery bramki, straciły trzy i przegrały ostatecznie 6:10. Można gdybać co byłoby gdyby "żółto-czarni" rozpoczęli mecz w sześciu i z Piotrem Onufrowiczem na bramce. Tego się nie dowiemy, bowiem liczą się fakty. Te są następujące. Czarny Byk wygrywa pierwszy mecz w sezonie i wydostaje się ze strefy spadkowej. Auto Truck natomiast osuwa się na przedostatnie miejsce w stawce. Nastepnym razem "Byki" zagrają z Nic Się Nie Stało, a Marta Toczek i jej kompania "staną w szranki" z Zielonymi Aniołami.