01.02 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Pieńkowski, Onufrowicz, Borysewicz, Dzietczyk, Waleszczyński, Zając, Milewski, Doliński
Skład: Bzowski, Zaborowski, Kwiecień, Podczaszyński, Gołdyn, Kicior, Pawłowski, Gocz, Stasiak
1' Piotr Zając
21' Piotr Zając
31' Piotr Zając
5' Przemysław Stasiak
11' Przemysław Stasiak
18' Paweł Pawłowski
24' Przemysław Stasiak
32' Przemysław Stasiak
33' Przemysław Stasiak
39' Marcin Gołdyn
40' Zbigniew Zaborowski
Zawodnik meczu: Przemysław Stasiak (Bezdyskusyjnie najlepszy zawodnik meczu, 5 bramek mówi samo za siebie. Znakomite zawody w jego wykonaniu)

Zdecydowanym faworytem jest dziś Soccer Team, który znajduje się w czubie tabeli, na przeciwległym biegunie jest Autotruck z tylko jednym zwycięstwem, faworyta łatwo więc typować, czy trafnie? Zaczynamy mecz!

1'(0:1) błąd obrony i niespodziewanie wynik otwiera Autotruck w osobie Piotra Zająca!
5' (1:1) wyrównanie! Przemek Stasiak uderza nad bramkarzem, piłka po drodze jeszcze odbija się od poprzeczki i wpada do siatki
9' Paweł Pawłowski zmarnował dobrą okazję, był 1 na 1 z bramkarzem ale pojedynek wygrywa goalkeaper Autotruck Filip Borysewicz
11' (2:1) GOL! druga bramka Stasiaka, podawał mu Tomasz Gocz
13' mocny strzał Piotra Zająca, na róg wybija tę piłkę Grzegorz Bzowski
16' Zając strzela ten strzał broni Bzowski, piłkę dobija Milewski ale z linii wyciąga to bramkarz, co za interwencja, przeciwnicy protestują twierdząc, ze piłka przekroczyła linię ale sędzia jest nieugięty
18' (3:1) Paweł Pawłowski zdobywa gola, będąc po prawej stronie bramki uderzł w krótki róg lewą nogąs i mamy już 3:1
21' (3:2) tuż po przerwie kontakt łapie Autotruck, Piitr Zając po podaniu Rafała Dzietczyka uderza celnie i mamy juz tylko jedną bramkę przewagi Soccer Team
23' bomba Stasiaka z połowy boiska, broni to Borysewicz
24' (4:2) Gołdyn obsłużył dokładnym podaniem Stasiaka a ten kompletuje hattricka!
25' Bartek Kicior strzela z woleja z 5 metrów, nad poprzeczką
29' Przemek Stasiak strzela z półobrotu, dobra obrona Borysewicza
31' (4:3) łądny gol Piotra Zająca, z ostrego kąta pociągnął po rogu "z czuba" i znowu Autotruck ma kontakt z przeciwnikiem
32' (5:3) szybko odpowiada Soccer Team za sprawą Stasiaka, który po podaniu Marcina Gołdyna podwyższa wynik na 5:3
33' (6:3) kopia akcji sprzed chwili, ci sami aktorzy w rolach głownych, Przemek Stasiak wykańcza akcję i mamy już 6:3
38' w słupek uderza Bartek Kicior, był bardzo blisko strzelenia swojej bramki
38' Piotr Zając uderza potężnie z dystansu, jednak bramkarz pewnie chwyta piłkę
39' (7:3) piękna akcja zespołowa, którą po podaniu Tomasza Gocza wykończył Marcin Gołdyn
40' (8:3) Stasiak, który zdobył dziś 5 bramek zalicza także asystę, podał do Zbigniewa Zaborowskiego a ten ustala wynik na 8:3 dla Soccer Team

Faworyt nie zawiódł, Przemek Stasiak i spółka rozbili rywali, choć prowadzenie objęli zawodnicy Autotruck i potem jeszcze dwukrotnie zblizali się do przeciwników. Jednak kontrolę nad meczem miał Soccer Team i pewnie zgarnął 3 punkty.

autor: Paweł Kubów