30.01 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
( 0 : 1 )
Skład: Uchański, Rozwadowski, Tymczak, Mikołajek, Misiewicz, Fortuna, Chudy, Beniuk
Skład: Bigdowski, Szewczyk, Jeziorski, Dudek, Obraztsov, Gmyrek, Karachevtcev
2' Szymon Beniuk
38' Patryk Rozwadowski
21' Damian Szewczyk
26' Kacper Dudek
39' Maksym Karachevtcev
40' Kacper Jeziorski
Zawodnik meczu: Kacper Jeziorski (Kacper świetnie dowodził swoją defensywą, zanotował wiele udanych interwencji, a przy straconych bramkach był bez szans! Wyróżnienie Damian Szewczyk i Patryk Rozwadowski. )

Nadal bez wygranej w sezonie pozostają Zielone Anioły i będą chciały się przełamać na AmReście. Ten radzi sobie zdecydowanie lepiej i jest faworytem tego meczu. Dzisiaj grać będzie jednak bez jednego ze swoich liderów, czyli Damiana Leśniowskiego. Czy uda im się zwyciężyć po raz trzeci z rzędu? Czy jednak to "Green Angels" wygrają historyczny mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej?

2' Michał Gmyrek huknął z dystansu - Bohdan Fortuna odbija piłkę przed siebie.
2' (0:1) - Zabójcza kontra Zielonych Aniołów. Patryk Rozwadowski zagrywa na wolne pole do Szymona Beniuka, a temu nie pozostaje nic jak wpakować piłkę do pustej bramki.
5' Uderzenie Konrada Bigdowskiego z główki minimalnie mija dalszy słupek bramki przeciwników.
9' Kolejny raz Bigdowski głową i znowu grę od bramki rozpocznie Fortuna.
12' Po strzale Rozwadowskiego z lewej strony piłkę zmierzającą do pustej bramki w ostatniej stosownej chwili wybija Kacper Dudek.
13' Jeszcze raz Rozwadowski, ale tym razem jego niezbyt precyzyjny strzał na raty broni Kacper Jeziorski.
13' Gmyrek z powietrza - obok bramki.
17' Beniuk w kontrze oddaje strzał zza pola karnego, ale Jeziorski po tej próbie nie daje się zaskoczyć i zbija piłkę do boku.
21' (1:1) - Szybko rozegrany aut. Bigdowski do Szewczyka, a ten sprytnym strzałem przy krótszym słupku zaskakuje Fortunę i mamy remis!
22' Misiewicz zza pola karnego - Jeziorski z trudem, ale na raty chwyta piłkę.
25' Bigdowski do Dudka, ten sprytnie urywa się obrońcy i strzela technicznie, ale udanie futbolówkę do boku zbija Fortuna.
25' Szewczyk z lewej strony schodzi do środka i strzela - Fortuna zatrzymuje to uderzenie nogami.
26' (2:1) - Maksym Karachevtcev zgrywa piłkę do Dudka, a ten długo się nie zastanawiając huknął jak z armaty i strzelił pięknego gola, niemalże w samo okienko bramki Zielonych Aniołów. AmRest na prowadzeniu!
30' Ni to podanie, ni to strzał Misiewicza i od bramki grę rozpocznie AmRest.
30' Bigdowski na prawe skrzydło do Gmyrka, a strzał tego drugiego przelatuje tuż nad poprzeczką.
32' Gmerek pakuje piłkę do siatki, ale wcześniej był faul na Fortunie. Bramkarz "Green Angels" doznaje kontuzji i zastępuje go Olaf Mikołajek.
36' Obraztsov zgrywa piłkę do Szewczyka, a jego strzał instynktownie nogą broni Mikołajek.
38' (2:2) - Misiewicz do Rozwadowskiego, a ten długo się nie zastanawia, strzela sprzed pola karnego i piłka wpada do siatki tuż przy słupku obok bezradnego Jeziorskiego.
39' (3:2) - Natychmiastowa odpowiedź AmRestu. Szewczyk zagrywa piłkę wzdłuż bramki w kierunku dalszego słupka, a tam formalności dopełnia Karachevtcev, który pakuje piłkę do "pustaka".
40' Jeziorski za niesportowe zachowanie i w zasadzie grę na czas zostaje ukarany żółtym kartonikiem.
40' Piłka meczowa na doprowadzenie do remisu, ale strzał Chudego zza pola karnego fenomenalnie broni Jeziorski.

Kolejny środowy pojedynek i kolejny bardzo zacięty. Z przebiegu spotkania remis wydawał się być najbardziej sprawiedliwym rezultatem, ale AmRest wykorzystał swoje doświadczenie i strzelając gola w końcówce trzech punktów z dłoni już nie wypuścił. Tym samym wygrał trzeci mecz z rzędu i wskoczył na najniższy stopień podium. Co do Zielonych Aniołow to naprawdę z każdym kolejnym meczem grają coraz lepiej, ale nie idzie to w parze z regularnym punktowaniem. Nadal więc muszą czekać na pierwszy triumf tej zimy, a o takowy powalczą w przyszłym tygodniu z Santa'n'deer'em. Zespół Damiana Szewczyka czeka natomiast pojedynek już w ten piątek z Nic Się Nie Stało.