30.01 godz. 22:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
7 : 2
( 4 : 1 )
Skład: Puchała, Kiełkowski , Olejnik, Krzyżanowski, Słonecki, Darmochwał, Jakubowski, Dancewicz, Piasecki, Giszczak
Skład: Pieńkowski, Borysewicz, Dzietczyk, Zając, Moczydłowski, Milewski, Doliński, Markowski
14' Grzegorz Dancewicz
23' Marcin Krzyżanowski
16' Piotr Zając
17' Paweł Milewski
17' Piotr Zając
19' Łukasz Doliński
31' Piotr Zając
32' Piotr Zając
38' Rafał Dzietczyk
Zawodnik meczu: Piotr Zając (Piotrek poprowadził Auto Truck do premierowej wygranej w sezonie! Astech nie mógł go zatrzymać, a on robił swoje i strzelił cztery gole. Ostatecznie strzelił Wyróżnienie dla Tomasza Pieńkowskiego. )

W meczu Astechu z Auto Truckiem wrocbalowi eksperci wyżej cenią sobie ekipę tych pierwszych. Dlaczego? A no dlatego, że posiadają sześć oczek więcej, a ich rywal ma zerowy dorobek. Trzeba jednak posiłkować się historią i przypomnieć, że rok temu "Ciężarówki" rówież były skazywane na pożarcie, a zremisowały z "niebieskimi" - 6:6. Czy teraz również zapunktują? Tego dowiemy się niebawem, a to co wiemy teraz to, że w Auto Trucku nie zagrają Krzysztof Waleszczyński, Wojciech Dudek i...Marta Toczek, a w Astechu Dawid Fabisz i nominalny bramkarz. W rolę tego drugiego wcieli się Piotr "Dzidek" Jakubowski.

2' Strzał Filipa Piaseckiego świetnie broni Filip Borysewicz.
3' Piotr Zając może dać prowadzenie swojej drużynie, ale jego uderzenie z powietrza przelatuje tuż nad poprzeczką!
5' Marek Słonecki z główki stara się zaskoczyć golkipera Auto Trucku, ale futbolówka po tej próbie nieznacznie mija bramkę.
6' Tomasz Pieńkowski huknął z powietrza i piłka przelatuje nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Piotra Jakubowskiego!
7' Setka Zająca, którego strzał z metra instynktownie nogami broni Jakubowski!
8' Rafał Dzietczyk z lewej strony w kierunku krótszego słupka i kolejny raz Jakubowski nie daje się zaskoczyć.
11' Dzietczyk urywa się obrońcy i strzela z woleja - obok bramki.
11' Paweł Milewski zza pola karnego i Jakubowski odbija piłkę do boku!
12' Piasecki posyła piłkę w kierunku dalszego słupka, ale Borysewicz nie daje się zaskoczyć i świetnie paruje piłkę na rzut rożny.
12' Na boisku w końcu melduje się Kamil Moczydłowski!
12' Piłka zagrana za plecy obrońców. Adresatem podania jest Piasecki, który w sytuacji sam na sam z Borysewiczem, musi uznać wyższość bramkarza "żółto-czarnych".
13' Ach ten Pieńkowski czyści dzisiaj, jest tak samo skuteczny jak Domestos!
14' (0:1) - Gdy wydawało się, że to Auto Truck trafi do siatki, czyni to jednak Astech. Dancewicz robi zasłonę z Pieńkowskiego i precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku zaskakuje Borysewicza.
15' Kamil Moczydłowski może doprowadzić do wyrównania, ale jego sekwencja strzałów z najbliższej odległości zostaje ofiarnie zatrzymana przez Jakubowskiego.
16' (1:1) - Odpowiedź Auto Trucku. Podanie Pieńkowskiego w kierunku Zająca, a ten strzałem z lewej strony doprowadza do wyrównania!
17' (2:1) - Ekipa Pieńkowskiego idzie za ciosem, a zamieszanie pod bramką Astechu z zimną krwią wykorzystuje Milewski, który strzałem z woleja nie daje szans Jakubowskiego.
18' (3:1) - Dzietczyk do Zająca i mamy już dwubramkowe prowadzenie Auto Trucku!
19' (4:1) - Zabójcze trzy minuty Auto Trucku. "Żółto-czarni" poczuli krew i powiększają swoją przewagę. Tym razem kipera "niebieskich" pokonuje Łukasz Doliński.
21' Borysewicz świetnym wyjściem z bramki zatrzymuje rozpędzonego Kiełkowskiego!
22' Kiełkowski do Puchały, a ten z bliska trafia wprost w dobrze ustawionego Borysewicza.
23' (4:2) - Kiełkowski do Krzyżanowskiego, a ten precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku pokonuje Borysewicza! Astech nie składa broni!
24' Puchała zabiera się z piłką i kończy całą akcję uderzenie nad poprzeczką.
27' Puchała zgrywa piłkę do Kiełkowskiego, ale strzał tego drugiego przelatuje obok dalszego słupka bramki przeciwników.
28' Markowski zza pola karnego - w boczną siatkę.
30' Zająca strzał instynktownie broni Jakubowski.
30' W odpowiedzi uderzenie Dancewicza i tym razem dobrze interweniuje Borysewicz.
31' Zając z woleja - Jakubowski wyciąga się jak struna i świetnie zbija piłkę do boku!
31' (5:2) - Milewski z autu zagrywa na prawą stronę do niepilnowanego Zająca, który pięknym strzałem z woleja, pod poprzeczkę, nie daje szans bramkarzowi!
32' (6:2) - Uderzenie Dzietczyka bramkarza paruje słupek, ale wobec dobitki Zająca jest już bezradny!
33' Trzy kapitalne interwencje Borysewicza po dwóch strzałach Dancewicza i jednym Piaseckiego.
36' Wrzutka Pieńkowskiego niczym Andrea Pirlo, ale Dzietczyk zachował się jak Alvaro Morata i z najbliższej odległości przenosi piłkę nad poprzeczką.
38' (7:2) - Dzietczyk z lewej strony schodzi do środka i oddaje strzał po ziemi, w kierunku bliższego słupka. Jest to dobra decyzja, bowiem "Blondi" tym samym podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
38' Zmiana w bramce Astechu. Słonecki zastępuje Jakubowskiego.
39' Po chwili Słonecki notuje pierwszą interwencję, zatrzymując strzał Zająca.
40' Strata Moczydłowskiego może zakończyć się trzecią bramką dla Astechu, ale Kiełkowski nie wykorzystuje swojej sytuacji i uderza obok bramki.

Złośliwi powiedzieliby, że nie było Marty i Auto Truck zapunktował, ba zagrał koncertowo. Myślimy jednak, że zespół Tomasza Pieńkowskiego był dzisiaj w takiej formie, był tak zdeterminowany, że mógłby pokonać każdego! 7:2 to zasłużona wygrana. Co do Astechu, to bardzo widoczny jest brak lidera - Dawida Fabisza. Bez niego gra w ofensywie leży, chociaż nie można powiedzieć, że team Piotra Jakubowskiego nie kreuje sobie sytuacji. Ma jednak problemy ze skutecznością, a w defensywie nie radzi sobie najlepiej. Dzięki wygranej Auto Truck wskoczył na 10 miejsce  w stawce i być może rozpocznie marsz ku utrzymaniu. O drugie zwycięstwo w sezonie Piotr Zając i spółka powalczą w piątek z Soccer Teamem, a Astech "stanie w szranki" z ForceGSM.