23.01 godz. 21:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Turek, Turek, Różewicz, Cisło, Marynowski, Prus, Adamski, Kamiński
Skład: Trojan, Gubański, Jastrzębski, Dyczkowski, Miozga, Gmerek, Trojan, Walków, Michalski
25' Paweł Turek
36' Michał Cisło
1' Radosław Walków
4' Michał Trojan
7' Łukasz Dyczkowski
17' Łukasz Michalski
18' Michał Trojan
27' Kacper Gubański
31' Łukasz Dyczkowski
39' Łukasz Dyczkowski
Zawodnik meczu: Łukasz Dyczkowski (Łukasz miał udział przy połowie bramek swojej drużyny - trzy z nich strzelił i zaliczył asystę. Nic więcej pisać nie trzeba. Wyróżnienie dla Michała Trojana. )

Starcie jakby nie było "derbowe" nie zapowiada się wyrównanie. ForceGSM posiada komplet punktów, a TelForceOne nadal czeka na te premierowe. Eksperci są zgodni i nie dają żadnych szans debiutantowi. Ten jednak na to liczy i grając pod mniejszą presją postara się o historyczne punkty w OFC. Co do składów to w ForceGSM nie ma m.in Dominika Urygi i Macieja Bogackiego. W TFO nie zobaczymy znowu nominalnego bramkarza i Dariusza Turka.

1' (1:0) - Łukasz Dyczkowski do Radosława Walkowa, a ten otwiera wynik spotkania.
4' (2:0) - Michał Trojan podwyższa prowadzenie swojej drużyny, a Macieja Różewicza pokonuje - Michał Trojan.
7' (3:0) - Łukasz Dyczkowski do asysty dokłada bramkę i ForceGSM prowadzi trzema golami.
10' Kacper Gubański z dystansu i świetnie po tym uderzeniu interweniuje Maciej Różewicz.
12' Różewicz dobrze interweniuje nogami po strzale Walkowa.
15' Gubański po ziemi - Różewicz kolejny raz interweniuje nogami.
16' Michał Cisło wrzuca piłkę za plecy obrońców w kierunku Adama Prusa, a ten strzela z woleja, ale zbyt lekko i Tomasz Trojan udanie łapie piłkę.
17' (4:0) - Miozga do Michalskiego, a ten huknął aż miło i Różewicz musi wyciągać piłkę z siatki po raz czwarty.
18' (5:0) - Gmerek do Trojana i zawodnik z numerem "91" kompletuje dublet.
19' (5:1) - Pierwszy strzał Michała Cisło - Trojan instynktownie broni, ale wobec dobitki jest już bezradny!
21' Gubański do Dyczkowskiego i strzał tego drugiego nad poprzeczkę przenosi Różewicz.
23' Szarżę Gubańskiego zatrzymuje bramkarz. Dobitka Walowa - obok bramki.
25' (5:2) - W podbramkowym zamieszaniu najprzytomniej zachowuje się Paweł Turek i sprytnym strzałem piętką zaskakuje Trojana.
27' (6:2) - Po szarży Michalskiego piłka trafia do Gubańskiego, a ten strzałem z pola karnego zaskakuje Różewicza.
31' (7:2) - Trojan do Dyczkowskiego w pole, gdzie kapitan ForceGSM uprzedza Różewicza i sprytnym strzałem pakuje piłkę do siatki.
34' Karol Jastrzębski zgrywa piłkę do Walkowa, a ten strzela mocno - wprost w dobrze ustawionego bramkarza.
35' Dobre wyjście Różewicz z bramki i nie ma gola autorstwa Jastrzębskiego.
36' (7:3) - Kontra TelForceGSM. Turek do Cisło, a ten precyzyjnym strzałem przy słupku kompletuje dublet!
39' (8:3) - Jastrzębski do Dyczkowskiego, a ten "na raty" zamyka akcję, bowiem piłka po jego strzale z bliska, odbija się od słupka i mamy hattricka gracza z numerem "9".
40' Dyczkowski z główki w poprzeczkę!

ForceGSM bez większych problemów ograł TelForceOne i wrócił na fotel lidera. Debiutant chociaż przegrał, nie ma się czego wstydzić, bo długimi fragmentami spisywał się nieźle i może w najbliższych kolejkach w końcu zapunktuje. O to Paweł Turek i jego koledzy będą się starać w starciu przeciwko Kruczkom. Ekipę Łukasza Dyczkowskiego czeka batalia z Czarnym Bykiem.