23.01 godz. 22:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Toczek, Pieńkowski, Onufrowicz, Borysewicz, Dzietczyk, Waleszczyński, Dudek, Moczydłowski, Markowski
Skład: Szewczyk, Jeziorski, Dudek, Leśniowski, Obraztsov, Gmyrek, Karachevtcev
8' Rafał Dzietczyk
29' Wojciech Dudek
38' Wojciech Dudek
6' Kacper Dudek
15' Damian Leśniowski
20' Michał Gmyrek
31' Kacper Dudek
39' Damian Szewczyk
Zawodnik meczu: Kacper Dudek (W pojedynku dwóch Dudków, lepszy ten z AmRestu. Kacper był aktywny przez całe spotkanie. Mocno pracował w ofensywie i defensywie, a co wymierne strzelił dwa gole i zanotował asystę. Wyróżnienie dla Filipa Borysewicza. )

Po dwóch porażkach z faworytami zimowych rozgrywek, teraz Auto Truck zamierza w końcu zapunktować. Na ich drodze staje FC AmRest, czyli zespół, który zna już zarówno gorycz porażki, jak i słodki smak zwycięstwa. Co teraz "czerwoni" poczują? Może niedosyt po remisie albo po prostu pójdą za ciosem? Czas pokaże! Co do składów obu drużyn to nie są optymalne. W Auto Trucku nie ma nominalnego bramkarza, ale jest ten etatowy - Filip Borysewicz.

2' Zaskakujące uderzenie Damiana Leśniowskiego z główki. Filip Borysewicz przenosi futbolówkę nad poprzeczką!
6' (1:0) - Kacper Dudek oddaje mocny strzał sprzed pola karnego i mamy otwarcie wyniku!
7' Damian Szewczyk sprzed pola karnego i piłka po jego uderzeniu przed siebie odbija bramkarz.
8' (1:1) - Rafał Dzietczyk z lewej strony schodzi do środka i strzela po ziemi obok nie najlepiej interweniującego Kacpra Jeziorskiego!
12' Strzał Dudka mógł zakończyć się tragicznie dla Borysewicza, który nie złapał piłki i wbić ją do bramki mógł Damian Leśniowski. Na szczęście dla Auto Trucku gracz AmRestu trafił w słupek!
13' Uderzenia Szewczyka i Gmyrka świetnie broni bramkarz.
14' Dzietczyk w poprzeczkę! Jeszcze atomowa dobitka Tomasza Pieńkowskiego - obok bramki.
15' (2:1) - Niewykorzystane sytuacje się mszczą! Szybki atak AmRestu. Dudek do Leśniowskiego i Borysewicz bez szans!
17' Strzał Leśniowskiego z prawej nogi - zablokowany przez Dudka. Po chwili Damian strzela z lewej - tuż nad poprzeczką!
18' Gmerek z dystansu - "Borys" na róg.
18' Odpowiedź Dudka i tym razem udaną paradą popisuje się Jeziorski!
20' (3:1) - Gmyrek przełożył piłkę z prawej na lewą nogę i posłał piłkę niemalże w samo okienko, obok bezradnego Borysewicza!
26' Dzietczyk z główki - Jeziorski bez większych problemów chwyta piłkę.
28' Marta Toczek może strzelić gola dla Auto Trucku, ale jej uderzenie z powietrza udanie broni bramkarz.
28' W odpowiedzi rajd Leśniowskiego zakończony strzałem, który instynktownie broni bramkarz.
29' (3:2) - Akcja rodem z Fulanito. Dudek-Waleszczyński-Dudek i trafienie do "pustaka"!
31' (4:2) - AmRest odpowiada na gola rywali, a Dudek (ten z AmRestu) kompletuje dublet!
35' Świetna interwencja nogami w wykonaniu Jeziorskiego. Zatrzymał tym samym piłkę po próbie Pawła Markowskiego.
38' (4:3) - Ależ trafienie Wojtka Dudka, który huknął z powietrza - w okienko bramki Jeziorskiego.
39' (5:3) - Gmyrek do Szewczyka i znowu wracamy do dwubramkowego prowadzenia "czerwonych".
40' Dudek-Karachevtech-Szewczyk, ale ten ostatni nie zamyka całej akcji.

Co prawda to przez większą część spotkania AmRest prowadził grę, ale Auto Truck wysoko trzymał gardę i do końca był w grze o premierowe punkty. Ta sztuka się jednak nie udała, bo ekipa Damiana Szewczyka wygrała 5:3 i znacząco przeniosła się do górnej części tabeli. "Ciężarówki" są niemalże na jej dnie, a o pierwsze skalpy w 1 lidze powalczą z Astechem. AmRest natomiast "skrzyżuje rękawice" z Zielonymi Aniołami.