23.01 godz. 22:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
8 : 9
( 4 : 4 )
Skład: Puchała, Kiełkowski , Zięcina, Olejnik, Krzyżanowski, Słonecki, Darmochwał, Jakubowski, Dancewicz
Skład: Mazurkiewicz, Wolan, Strykowski, Struzik, Niedźwiedź
2' Grzegorz Kiełkowski
13' Grzegorz Kiełkowski
16' Grzegorz Dancewicz
20' Marek Słonecki
21' Grzegorz Dancewicz
24' Marek Słonecki
25' Grzegorz Dancewicz
29' Robert Puchała
30' Grzegorz Kiełkowski
1' Dominik Niedźwiedź
6' Kamil Zięcina (Gol samobójczy)
14' Michał Strykowski
17' Michał Strykowski
33' Michał Strykowski
34' Dominik Niedźwiedź
39' Marek Słonecki (Gol samobójczy)
40' Dominik Niedźwiedź
Zawodnik meczu: Grzegorz Dancewicz (Najbardziej aktywny gracz na boisku. Jego dorobek to trzy gole niezwykłej urody i asysta. wyróżnienie dla Grzegorza Kiełkowskiego i Dominika Niedźwiedzia. )

Starcie dwóch beniaminków - Czarnego Byka i Astechu stoi pod znakiem wielkiego rewanżu. "Byki" chcą zrewanżować się za ubiegłoroczną klęskę i mają ku temu okazję, bo rywal gra bez swojej największej gwiazdy - Dawida Fabisza. Niestety "biało-czarnym" nie udało się skompletować pełnego składu i zaczną grać jednego mniej.

1' (1:0) - Strzał Michała Strykowskiego instynktownie broni Kamil Zięcina, ale robi to niefortunnie i piłka spada pod nogi Dominika Niedźwiedzia, który pakuje piłkę do pustej bramki!
2' Grzegorz Dancewicz huknął z połowy boiska i słupek ratuje Kamila Struzika od utraty gola.
2' (1:1) - Sprytne zachowanie Grzegorza Kiełkowskiego, błąd obrońców i snajper Astechu doprowadza do wyrównania!
4' Byk w komplecie!
5' Dwie świetne interwencje Zięciny po strzałach Oskara Mizielińskiego i Michała Strykowskiego.
6' (2:1) - Okres przewagi Czarnego Byka kończy się golem dla tej drużyny, a jego autorem...Zięcina!
9' Dancewicz z rzutu wolnego - bramkarz odbija piłkę do boku!
10' Strykowski z dystansu - nad poprzeczką!
13' Strykowski strzela sprzed pola karnego - Zięcina interweniuje nogami, po chwili dobitka Niedźwiedzia i kolejna parada kipera Astechu!
13' Po rzucie rożnym bitym przez Byka fantastyczną bramkę zdobywa Strykowski!
14' (3:2) - Dancewicz do Kiełkowskiego i mamy dublet Grześka!
15' Dancewicz z prawej strony w słupek!
16' (3:3) - Kolejne ładne trafienie, tym razem gracza Astechu - Dancewicza - same okienko!
17' (4:3) - Mizieliński z rożnego w pole karne do Strykowskiego, a ten dokłada nogę i daje prowadzenie Byka.
20' (4:4) - Znowu mamy remis! Błąd bramkarza Byka i korzysta z niego Marek Słonecki!
Zmiana na bramce za Wolana - Struzik!
21' (4:5) - Kiełkowski do bramek dokłada asystę, a korzysta z niej Dancewicz, który strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans Struzikowi!
22' Kiełkowski zza pola karnego i Struzik notuje dobrą interwencję.
23' (4:6) - Nie chwycił piłki tym razem Struzik i niczym lis pola karnego zachował się Słonecki, który wpakował piłkę do sieci.
24' (4:7) - Kolejna niepewna interwenacja bramkarza i tym czwartego gola strzela Dancewicz!
26' Mizieliński zabiera się z piłką na lewej stronie i strzela w krótki róg, ale udanie jego strzał nad poprzeczkę przenosi bramkarz!
29' (4:8) - Olejnik do Puchały i mamy ósmego gola dla "niebieskich".
30' (4:9) - Techniczny strzał Kiełkowskiego zza pola karnego i piłka wpada do siatki tuż przy słupku!
31' Dancewicz z woleja - w słupek!
33' (5:9) - Niedźwiedź na skrzydło do Mizielińskiego i ten strzałem z dość ostrego zaskakuje Zięciny.
34' Kolejna sekwencja dobrych interwencji Zięciny, po strzałach Strykowskiego i Niedźwiedzia!
34' (6:9) - Mazurkiewicz do Niedźwiedzia, strzał w długi róg i gol!
38' (7:9) - Pechowa interwencja Słoneckiego we własnym polu karnym. Marek do dwóch prawidłowych bramek dokłada trafienie samobójcze!
40' (8:9) - Lenartowicz do Niedźwiedzia i mocny strzał pod poprzeczkę! Do końca spotkania zostało kilkanaście sekund! Czy Byk wyrówna?

Szalony mecz! W pierwszej połowie gra cios za cios i remis! W drugiej odsłonie do 30 minuty na murawie rządził i dzielił Astech i prowadził już 9:4. W jego szeregi wdarło się jednak rozluźnienie i na kilkadziesiąt sekund przed końcem jego przewaga wynosiła już tylko jedno trafienie. Czarnemu Bykowi zabrakło jednak czasu i ostatecznie przegrał 8:9. Dla zespołu Roberta Puchały i Piotra Jakubowskiego była to druga wygrana w tym sezonie. Rafał Wolan i jego koledzy nadal muszą na takową czekać. Czarny Byk przełamać będzie się chciał w meczu z liderem - ForceGSM, a Astech o drugą victorię z rzędu powalczy z Auto Truckiem.