11.03 godz. 20:50, Szyszkowa 6, Ślęza, Sedzia: Adrian Miedziński
3 : 19
( 1 : 6 )
Skład: Pokrywiecki, Goździk, Kyrychenko, Dychus, Pokrywiecki, Rybak, Gul
Skład: Borowczyk, Protasiewicz, Surdel, Tabakow, Gurański, Różański
3' Bogdan Kyrychenko
5' Bogdan Kyrychenko
6' Bogdan Kyrychenko
9' Bogdan Kyrychenko
10' Paweł Pokrywiecki
18' Paweł Pokrywiecki
26' Bartłomiej Gul
27' Piotr Rybak
31' Alojzy Dychus
32' Piotr Rybak
34' Alojzy Dychus
34' Bogdan Kyrychenko
35' Piotr Rybak
36' Piotr Rybak
37' Alojzy Dychus
38' Piotr Rybak
38' Alojzy Dychus
39' Piotr Rybak
40' Bogdan Kyrychenko
4' Paweł Tabakow
24' Marcin Protasiewicz
25' Wojciech Różański
29' Konstanty Gurański
Zawodnik meczu: Bogdan Kyrychenko (Bardzo aktywny przez całe spotkanie, rozpoczął strzelanie co sprawio, że jego drużynie grało się lekko i przyjemnie. Na wyróżnienie zasługuje również Rybak. )

1' - Rozpoczęcie spotkania. W bramce USK nieoczekiwanie staje Surdel, dziś bez Woźniaka.
3' (0:1) - Bogdan Kyrychenko notuje pierwsze trafienie w dniu dzisiejszym, po rzucie rożnym wykonywanym przez Rybaka pomocnik Ninja celnie uderzył zza pola karnegom.
4' (1:1) - Błyskawiczne wyrównanie, błąd Goździka we własnym polu karnym z zimną krwią wykorzystał Tabakow.
5' (1:2) - Kyrychenko odpowiada natychmiastowo, trafia w krótki róg.
6' (1:3) - Hat-trik Kyrychenko, Bogdan błyskawicznie kompletuje trzy trafienia, strzelił z połowy boiska tuż przy słupku.
9' (1:4) - Kyrychenko niczym Lewandowski, już czwarta bramka Bogdana, precyzyjny strzał zza pola karnego tuż przy słupku.
10' (1:5) - Pokrywiecki strzela z dystansu po asyście Rybaka.
12' Tabakow strzela zza pola karnego, piłka przelatuje nad poprzeczką.
14' Indywidualna akcja Rybaka, Piotrek zabawił się z obrońcami lecz oddał niecelny strzał na bramkę.
15' Różanski strzela zza pola karnego obok bramki.
18' (1:6) - Pokrywiecki trafia do pustej bramki po podaniu Kyrychenko.
24' - Niesportowe zachowanie Protasiewicza, sędzia pokazuje zawodnikowi USK żółtą kartkę.
24' - Epitetów Protasiewicza w kierunku sędziego ciąg dalszy, karygodne zachowanie zawodnika USK, może błąd popełnił sędzia nie dyktując rzutu wolnego za faul, ale zachowanie jest naganne, które za wszelką cene trzeba w lidze eliminować. W składzie nie ma rezerwowych więc do końca meczu drużyna będzie grać w osłabieniu.
25' (2:6) - Różański strzałem w długi róg zmniejsza dystans do rywali.
26' (2:7) - Wynik podwyższa Gul.
27' (2:8) - Rybak trafia z połowy boiska do pustej bramki.
29' (3:8) - Po asyście Tabakowa do pustej bramki trafia Gurański.
31' (3:9) - Alojzy Dychus dopełnia formalności, trafia do pustej bramki po podaniu Goździka.
32' (3:10) - Piotr Rybak trafia do bramki po strzale z dystansu.
34' (3:11) - Rybak podaje do Dychusa, Alojzy wykorzystuje sytuacje sam na sam.
34' (3:12) - Kyrychenko trafia z własnej połowy.
35' (3:13) - Piotr Rybak trafia do pustej bramki po podaniu Goździka.
36' (3:14) - Rybak wykorzystuje sytuacje sam na sam.
37' (3:15) - Rybak podaje do Dychusa, Alojzy trafia do pustej bramki.
38' (3:16) - Rybak trafia w samo okienko.
38' (3:17) - Pokrywiecki podaje do Dychusa, Alojzy dopełnia formalności.
39' (3:18) - Piotr Rybak trafia w krótki róg.
40' (3:19) - Kyrychenko skopiował akcje Rybaka i ustala wynik spotkania.

Dzis USK przybyło bez zmian i największych gwiazd swojego zespołu, dziś zespół był tylko tłem dla dobrze grającej ekipy Ninja. Wynik mówi sam za siebie. Bezsensowna kartka dla USK całkowicie pokrzyżowała im plany i zespół spóścił z toku w drugiej połowie. Ekipa Ninja kończy sezon z srebrnymi medalami. Jednym i drugim dziękujemy za udział w rozgrywkach.