Skład: Doliński, Gabrych, Wąsala, Milewski, Bieganowski, Jaworski, Cichy
Skład: Szczerbak, Żyniewicz, Błaszczyk, Zadorożny, Babii, Gołaczyński, Głębicki, Walas, Bielak
15' Jakub Cichy
25' Piotr Wąsala
32' Łukasz Gabrych
5' Patryk Bielak
13' Michał Żyniewicz
17' Oleksandr Babii
18' Jan Głębicki
38' Michał Żyniewicz
Zawodnik meczu: Maciej Jaworski (Udany występ bramkarza Termo, mecz zakończył z jedną bramką i asystą co jest nielada wyczynem. Przez pryzmat całego meczu jeden z najlepszych zawodników na boisku. Na wyróżnienie zasługuje rówież Cichy oraz Żyniewicz)

Mecz na drugim biegunie ligowej tabeli, na przeciw siebie stanie ostatnia i przedostatnia drużyna w tabeli. Stawka na pewno jest wysoka bowiem w końcu trzeba odpalić i zacząć łapać ligowe punkty. Zacięstwo na pewno podbuduje morale i sprawi, że będzie łatwiej w kolejnych meczach.

1' (0:1) - Kapitalne rozpoczęcie zawodów przez Termo Team, Golkiper strzela na bramkę, niefortunna interwencja Błaszczyka który przepuszcza piłkę między nogami.
2' Bardzo bliski podwyższenia wyniku był Cichy, przegrał pojedynek sam na sam.
3' Wąsala próbuje pokonać rywala strzałem z dystasnu, próba nieudana.
5' (1:1) - Mamy wyrównanie za sprawą Patryka Bielaka, uderzył pewnie zza pola karnego po podaniu Szczerbaka.
8' Słupek uchronił Veritas przed utratą bramki !!! Niepocieszony jest Milewski, zabrakło niewiele.
10' Sporo swobody ma z przodu Cichy, tym razem zrobił wszystko bardzo dobrze, przyjął piłkę, obrócił się z obrońcą na plecach i....zabrakło wykończenia.
12' Nierozważny atak na rywala, Milewski ukarany żółtą kartką.
13' (2:1) - Veritas wykorzystuje grę w przewadze i wychodzi na prowadzenie za sprawą Żyniewicza, celnie uderzył w krótki róg.
14' (2:2) - Niezbyt długo Veritas cieszył się z prowadzenia, podanie Gabrycha na bramkę zamienił Cichy.
15' (2:3) - Cichy wykorzystuje dobre podanie swojego bramkarza, obraca się z obrońcą i pewnie uderzył przy słupku.
17' (3:3) - Ponownie mamy remis, Głębocki podaje do Babii a ten pewnie uderza w środek bramki.
18' (4:3) - Wynik zmienia się jak w kalejdoskopie, Babii tym razem podaje a bramkę zdobywa Głębocki.
22' Składna akcja Veritas, Babii zagrywa do Bielaka a ten oddaje mocny strzał z dystansu, piłka przeleciała nad poprzeczką.
25' (4:4) - Rzut wolny na bramkę zamienia Piotr Wąsala.
27' Daleki wyrzut bramarza Termo, Cichy próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z głowy lecz pomylił się minimalnie.
30' Groźna kontra Veritas zakończyła się niecelnym strzałem Bielaka.
32' (4:5) - Rzut wolny dla Termo Team, Wąsala uderza i trafia w mur, na ich szczęście piłka spada prosto pod nogi Gabrycha który nie kalkulował i pewnie uderzył w kierunku bramki, piłka wpadła obok zaskoczonego bramkarza.
34' Bardzo bliski podwyższenia prowadzenia był Cichy, przegrał pojedynek z Błaszczykiem.
37' Żyniewicz próbuje z ostrego kąta zaskoczyć bramkarza, piłka poszybowała obok bramki.
38' (5:5) - Żyniewicz tym razem skutecznie, strzałem z ostrego kąta doprowadza do remisu.
39' Piłkę meczową mają Gabrych i Cichy, najpierw ten pierwszy nie trafia z najbliższej odległości a po chwili Jakub myli się minimalnie.

Z przebiegu całego spotkania remis wydaje się bardzo zasłużony, wynik zmieniał się błyskawicznie i o końcowy rezultat było bardzo trudno. Podział punktów sprawia, że obie drużyny wciąż są na końcowych miejscach w tabeli. W następnych spotkaniach na pewno będzie lepiej. Veritas zagra z Victoria USK, Termo podejmie Napromieniowanych.