22.02 godz. 20:30, Szyszkowa 6, Ślęza, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Pałasz, Kędzierski, Brzęczek, Nakielski, Matuszyk, August, Rejmer, Moskal
Skład: Woźniak, Borowczyk, Lamberski, Protasiewicz, Surdel, Tabakow, Perszke, Gurański, Inglot, Różański
5' Mariusz August
10' Mariusz August
14' Przemysław Matuszyk
15' Tomasz Nakielski
16' Tomasz Nakielski
19' Piotr Brzęczek
29' Jakub Rejmer
31' Piotr Brzęczek
35' Tomasz Moskal
8' Michał Perszke
14' Filip Inglot
17' Mateusz Surdel
21' Wojciech Różański
38' Michał Perszke
Zawodnik meczu: Tomasz Nakielski (Zdobył dziś dwie ważne bramki oraz zaliczył asystę przy bramce Moskala, jego gra dała dziś wiele spokoju w defensywie oraz spore zagrożenie w ofensywie. Na wyróznienie zasługuje również Mariusz August. )

Zaległe spotkanie które zostało przełożone na prośbę drużyny Victoria odbywa się w nietypowy dzień. Piątkowy wieczór będzie dla Baumit bardzo ważny, praktycznie już dziś mogą na 99.9 % zostać mistrzami ligi. Wprawdzie piłka pisze różne scenariusze lecz wygrywający mecz za meczem ekipa Kędzierskiego na wpadkę nie może sobie pozwolić. W przypadku wygranej będą mieli bardzo dużą przewagę i w ostanich 3 meczach bedą musieli ugrać przynajmniej jeden punkt elewntualnie będą mogli przegrać wszystko z tą różnicą, że starcie z Napromieniowanymi tylko różnicą conajmniej 4 bramek. Kalkulacji sporo a jedna rzecz jest najważniejsze, obecne spotkanie, Victoria na pewno tanio skóry nie sprzeda.

3' Obie drużyny bez sytuacji bramkowej, widać duży respekt przeciwników do siebie.
4' Inglot staje przed szansą zdobycia pierwszej bramki w tym spotkaniu, uderzył po długim rogu, stojący miedzy słupkami Pałasz obija futbolówkę na rzut rożny.
5' (0:1) - Rozklepana defensywa rywali, podanie na wolne pole do Rejmera, Kuba wykłada piłkę jak na tacy Augustowi, Mariusz trafi do pustej bramki.
7' Spore zagrożenie ze strony USK sieje od początku spotkania Inglot, jego atomowe uderzenie z bocznego sektora boiska z wielkim trudem obronił Pałasz.
8' (1:1) - Mamy remis ! Nakielski nieprzepisowo powstrzymuje przed polem karnym Gurańskiego, rzut wolny na bramkę zamienił fantastycznym strzałem pod poprzeczkę Michał Perszke.
10' (1:2) - Matuszyk zagrywa piłkę na środek boiska z rzutu rożnego, piłkę przyjmuje August, podbiega z nią kilka metrów i oddaje mocny strzał w światło bramki.
13' Dobre zachowanie Rejmera, wziął na siebie cieżar gry, przyjął sobie futbolówkę odwrócił się z obrońcą na plecach po czym oddał mocny strzał na bramkę, piłka o centymetry mineła słupek.
14' - Mamy przerwę w grze, niesportowe zachowanie Inglota który kopnął bez piłki przeciwnika, sprawiedliwość niepotrzebnie próbował wymierzyć Matuszyk który z impetem odepchnął Inglota. Obaj Panowie kończą dziś zawody. Kuriozalne i niepotrzebne zachowanie.
15' (1:3) - Rejmer podaje na skrzydło do Nakielskiego, Tomek uderza z powietrza w długi róg.
16' (1:4) - Błysk geniuszu i doświadczenie Nakielskiego sprawiło, że Baumit podwyższa prowadzenie. Indywidualna akcja zakończyła się celnym trafieniem.
17' (2:4) - Dystans do rywala zmniejsza pewnym strzałem zza pola karnego Mateusz Surdel.
19' Drużyny uzupełniają skład, w szerach Baumit pojawia się Moskal, na ławce rezerwowych tylko Kędzierski.
19' (2:5) - Brzęczek trafia w krótki róg.
21' (3:5) - USK nie składa broni, bramkę zdobywa strzałem w długi róg Wojciech Różański.
23' Rejmer trafia w słupek, Kuba wciąż bez bramki w dniu dzisiejszym.
25' Dalekie podanie do Moskala, Tomek piętką zagrywa do wbiegającego Nakielskiego, piłka po uderzeniu Tomka przeleciała wysoko nad poprzeczką.
27' Bardzo aktywny jest dziś Nakielski, kolejna zmarnowana okazja na zdobycie bramki.
28' Znowu Nakielski, Tomek jest bardzo zdenerwowany, niewykorzystał dobrej sytuacji.
29'  (3:6) - Rejmer trafia w krótki róg.
31' (3:7) - Po podaniu Rejmera bramkę zdobywa Piotr Brzęczek.
33' Mateusz Surdel nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Pałaszem.
35' (3:8) - Tomasz Moskal trafia do pustej bramki po podaniu Nakielskiego.
37' Rejmer drugi raz w dniu dzisiejszym trafia w słupek.
38' (4:8) - Dystans do rywala zmniesza Michał Perszke, atomowy strzał w krótki róg kompletnie zaskoczył Pałasza.

Baumit mistrzem ??? To już tylko formalność. Prawdopodobnie już w poniedziałem ekipa Kędzierskiego będzie mogła odpalić szampany. Ich rywalem będzie przedostatni w tabeli Veritas. Z tą grą na pewno tytuł mają w kieszeni. USK grało dziś dobrze i konsekwentnie do czerwonej kartki. Inglot motor napędowy drużyny otrzymując czerwoną kartkę pozbawił ich praktycznie szans na wygraną. Okazja na poprawę morali będą mieli już w poniedziałek, ich przeciwnikiem będzie drużyna Termo Team.