28.01 godz. 20:00, Szyszkowa 6, Ślęza, Sedzia: Adrian Miedziński
6 : 2
( 1 : 0 )
Skład: Andrunyk, Wilkołaski, Tobiasz, Kural, Nowaczyński, Pukalski
Skład: Żyniewicz, Błaszczyk, Gołaczyński, Nowakowski, Babii, Głębicki, Bielak
16' Radosław Tobiasz
24' Radosław Tobiasz
39' Radosław Tobiasz
18' Patryk Bielak
26' Oleksandr Babii
27' Jan Głębicki
31' Łukasz Nowakowski
37' Patryk Bielak
38' Michał Żyniewicz
Zawodnik meczu: Łukasz Nowakowski (Bardzo dobre zawody Łukasza, dziś zagał bardziej ofensywnie przez co miał wiele spowody i mógł powalczyć z rosłymi obrońcami, z zadania wywiązał się znakomicie, strzelił bramkę oraz zanotował dwie asysty.)

Starcie wicelidera z outsaiderem ligowej tabeli, patrząc na skład drużyny Veritas można mocno bić się po głowie i zastanawiać się dlaczego ten zespół na koncie ma okrągłe "0" punktów, drużyna nie gra źle tylko bardzo nieskutecznie. Dziś stoją przed szansą zdobycia debiutanckich punktów, ekipa dowodzona przez Nowaczyńskiego wygrała prawdzie dwa spotkania z rzędu i są na papierze faworytem jednak dopuki piłka w grze.... .

3' Składna akcja Napromieniowanych zakończona została niecelnym strzałem Pukalskiego.
5' Słupek uchronił Veritas przed utratą bramki, strzelał ponownie Pukalski.
8' Potężne uderzenie z dystansu Bielaka, stojący między słupkami bramkarz miał sporo kłopotów, ostatecznie wybił piłkę na rzut rożny.
10' Żyniewicz marnuje dobrą okazję do zdobycia bramki, stał niepilnowany zza polem karnym, oddał strzał ale bardzo niecelny.
12' Karol Pukalski wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z bramkarzem.
13' Błyskawiczna odpowiedź Veritas, Babii próbował z połowy boiska lecz zakończyło się to niecelnym strzałem.
16' - Za przerwanie korzystniej akcji rywalom żółtą kartką ukarany został Radosław Tobiasz.
18' (1:0) - Veritas wychodzi na prowadzenie za sprawą Patryka Bielaka. Bardzo długo czekaliśmy na pierwszą bramkę w tym spotkaniu.
19' Bardzo bliski wyrówania był Nawaczyński, piłka po jego strzale przeleciała obok słupka.
22' Spory pech Napromieniowanych, Nowaczyński trafia w słupek !
24' (1:1) - Mamy wyrówanie za sprawą Tobiasza, wykorzystał dobre podanie Nowaczyńskiego. Napromieniowani przeprowadzili bardzo składną akcję.
26' (2:1) - Niezbyt długo ekipa Nowaczyńskiego cieszyła się z remisu, Veritas ponownie wychodzi na prowadzenie, po solowej akcji skrzydłem bramkę zdobywa Oleksandr Babii. Uderzył w długi róg obok zasłoniętego bramkarza.
27' (3:1) - Veritas idzie za ciosem, piłkę z własnego pola karnego w pole karne rywali posłał Babii, niepotrzebne wyjście golkipera Napromieniowanych, trochę się spóźnił bowiem Jan Głębocki zdołał uprzedzić go strzelając z głowy.
29' Przed szansą na podwyższenie wyniku stanął debiutujący dziś w barwach Veritas Jacek Gołaczyński, piłka po strzale z rzutu wolnego uderzyła prosto w mur.
31' (4:1) - Spore zamieszenie w polu karnym Napromieniowanych, ostatecznie Głębocki zagrywa do Nowakowskiego a ten przytomnie uderza z powietrza.
34' Dwójkowa akcja Nowaczyńskiego z Pukalskim zakończyła się fiaskiem. Ten drugi jest mocno niezadowolony, ostro się kilka niecenzuralnych słów pod swoim adresem.
37' (5:1) - Kolejna bramka autorstwa Veritas, na listę strzelców wpisuje się Bielak, strzelił celnie z główki po podaniu Nowakowskiego.
38' (6:1) - Z rzutu wolnego uderzał Babii, piłkę niefortunie wybił Andrunyk, ta spada prosto pod nogi Żyniewicza który dopełnia formalności.
39' (6:2) - Dystans do rywala zmniejsza Tobiasz po solowej akcji.

Veritas zdobywa swoje pierwsze punkty. Premierowe oczka na pewno dodadza im skrzydeł w kolejnych spotkaniach. Napromieniowani dziś zawiedli, nie grali tego co pokazali tydzień temu, sporo niedokładności odbiło się na końcowym wyniku. W następnym meczu Veritas podejmie Termo Team, Napromieniowani zagrają z Baumit.