07.01 godz. 20:50, Szyszkowa 6, Ślęza, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Pałasz, Kędzierski, Brzęczek, Nakielski, Matuszyk, Żuk, Rejmer
Skład: Pokrywiecki, Misiewicz, Dychus, Zdanowski, Kyrychenko, Stankowski, Dychus, Pokrywiecki, Gul
3' Jakub Rejmer
5' Jakub Rejmer
10' Przemysław Matuszyk
12' Piotr Brzęczek
16' Jakub Rejmer
18' Tomasz Nakielski
23' Przemysław Matuszyk
25' Jakub Rejmer
30' Przemysław Matuszyk
32' Piotr Brzęczek
34' Piotr Brzęczek
39' Jakub Rejmer
6' Michał Zdanowski
14' Alojzy Dychus
19' Michał Zdanowski
37' Bogdan Kyrychenko
Zawodnik meczu: Jakub Rejmer (Wybór był ciężki, Rejmer i Matuszyk zagrali bardzo dobre zawody, Tytuł wędruje do Kuby za większą ilość strzelonych bramek.)

Drużynę Baumit nikomu nie trzeba przedstawiać, gladiator ligi Wrocbal podejmuje kolejne wyzwanie, tym razem ekipa Kędzierskiego będzia chciała zdominować rozgrywki OFC Ślęza. Na przeciwko stanie Ninja, nazwa zoobowiązuje a jak się powiedzie zobaczymy za kilkanaście minut.

2' Rzut wolny dla Baumit, Rejmer trafia prosto w mur.
3' GOL! (0-1) - Autorem premierowej bramki w tym spotkaniu nie kto inny jak Jakub Rejmer ! Trafia po długim rogu, asystę notuje Matuszyk.
5' GOL! (0-2)- Ponownie Rejmer i ponownie Matuszyk ! Czyżby ten duet dziś był zmorą rywala ?!
6' GOL! (1-2)- Jest odpowiedź Ninja, Michał Zdanowski trafia do bramki po dobrze rozegranym rzucie rożnym przez Pawła Pokrywkieckiego.
8' Błąd obrońców Ninja, Rejmer nie trafia będą w doskonałej okazji !
10' GOL! (1-3) - Matuszyk pewnie uderza w długi róg, piłka po drodze odbija się jeszcze od słupka.
11' Kędzierski pewnie chwyta piłkę po strzale z dystansu, próbował Kyrychenko.
12' GOL! (1-4) - Rejmer zagrywa do Brzęczka, popularny "Bzyku" wiedział już co z piłką zrobić.
14' GOL! (2-4) - Fatalny w skutkach błąd Kędzierskiego, odbił przed siebie piłkę po strzale Gula, z prezentu skorzystał Alojzy Dychus.
16' GOL! (2-5) - Nakielski zagrywa do Rejmera, ten obraca się z obrońcą na plecach i robi to co najlepiej potrafi. Ręce same skladają się do oklasków.
18' GOL! (2-6) - Rejmer odwdzięcza się Nakielskiemu, Tomek uderzył z woleja, piłka po drodze odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki. Fantastyczna bramka obrońcy Baumit.
14' GOL! (3-6) - Dystans do rywala zminiejsza Zdanowski po dobrze wykonanym rzucie rożnym przez Stankowskiego.
21' Efektowna parada Kędzierskiego, golkiper próbuje odkupić swoje winy, tym razem powstrzymał Pokrywieckiego.
23' GOL! (3-7) -Baumit gra swoje, kilka podań i mamy kolejną bramkę autorstwa Matuszyka.
25' GOL! (3-8) -Rejmer wychodzi sam na sam i przerzuca piłkę nad bramkarzem rywali.
28' Dwie niewykorzystane okazje Rejmera, w obydwu przypadkach Kuba mógł zachować się lepiej.
30' GOL! (3-9) -Brzęczek podaje po Matuszyka a ten trafia w krótki róg bramkarza.
32' GOL! (3-10) - Matuszyk odwdzięcza się Brzęczkowi, Piotrek trafia do pustej bramki.
34' GOL! (3-11) - Mocne uderzenie z dystansu Matuszyka, bramkarz wybija piłkę prosto pod Nogi Brzęczka, Piotrek już wiedział co z tą piłką zrobić. Dominacja Baumit trwa dalej.
37' GOL! (4-11) - Kędzierski jest bezradny po strzale Kyrychenki, umieścił mu piłkę w krótki róg.
39' GOL! (4-12) -W końcówce spotkania znowu dał o sobie znać Rejmer.

Baumit pewnie wygrywa to spotkanie będąc drużyną lepszą zdecydowanie lepszą. Główny faworyt do wygrania ligi potwierdza swoją siłę. W kolejnym spotkaniu zmierzą się z Termo Team. Ninja płaci frycowe, kolejne starcie z Veritas powinno być już bardziej wyrównanie.