17.02 godz. 12:50, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
( 2 : 2 )
Skład: Kozicki, Wójciak, Giżycki, Olejnik, Radzivil, Mirek, Wereszczyński
Skład: Woźniak, Buda, Pokrywiecki, Gudra, Dzwonik, Kowalczyk
2' Bartosz Olejnik
20' Piotr Wereszczyński
29' Michał Mirek
31' Bartosz Olejnik
35' Patryk Wójciak
40' Michał Mirek
13' Marcel Dzwonik
14' Mateusz Gudra
27' Artur Kowalczyk
39' Jakub Buda
Zawodnik meczu: Bartosz Olejnik ()

Zapowiedź meczu...

2' (0:1) Po asyście Patryka Wójciaka na listę strzelców wpisuje się Bartosz Olejnik! Castorama na prowadzeniu!
4' - Roman Radzivil szybkim podaniem uruchamia Bartka Olejnika, ten póki co o dublecie może zapomnieć, bo skutecznie uprzedza go nowy golkiper Axiomu - Kamil Pokrywiecki.
5'- Marcel Dzwonik trafia piłką w słupek!
10' - Niesamowite zamieszanie pod bramką Castoramy, ostatecznie jednak na piłce kładzie się Mateusz Giżycki i gola dla Axiomu nie oglądamy.
11' - Axiom dalej w natarciu, swoich sił próbuje Dzwonik, Castorama wychodzi jednak z opresji.
13' (1:1) Ataki Axiomu przyniosły w końcu skutek - Kowalczyk podaje do Dzwonika a ten pakuje piłkę do siatki!
14' (2:1) Axiom na prowadzeniu - Woźniak do Gudry i mamy bramkę!
18' - Dzwonik indywidualnie, akcja kończy się niecelnym strzałem.
20' - Olejnik z głowy, broni Pokrywiecki.
20'   (2:2) Wolny dla Castoramy, podanie Michała Mirka na gola zamienia Piotr Wereszyński!
22' - Groźny strzał Bartka Olejnika i udana interwencja Kamila Pokrywieckiego.
25' - Buda od niechcenia, obok słupka.
26' - Olejnik przegrywa pojedynek 1 na 1 z Pokrywieckim.
26' - Kolejny strzał aktywnego Bartka Olejnika, tym razem we wrocbalowy baner.
27' (3:2) Axiom wychodzi na prowadzenie, a na listę strzelców wpisuje się grający z numerem 52 Artur Kowalczyk!
29' (3:3) Michał Mirek podaje z autu do Patryka Wójciaka, ten uderza na bramkę Axiomu, Pokrywiecki broni, ale skutecznie na dobitkę przyczaił się Mirek, a to oznacza że znów mamy remis!
31' (3:4) Kolejna asysta Patryka Wójciaka i kolejny gol Bartka Olejnika! Castorama wychodzi na prowadzenie a do końca meczu pozostało nam 9 minut!
34' Czas dla Castoramy.
35'   (3:5) Kontra Castoramy, Olejnik wypuszcza Wójciaka, a ten stając oko w oko z Pokrywieckim najpierw go kładzie, a później posyła piłkę do pustej bramki!
37' - Dobra interwencja Pokrywieckiego po strzale z dystansu Olejnika.
38' - Znów Olejnik i znów górą Pokrywiecki.
39' (4:5) Gola przy słupku puszcza Mateusz Giżycki, a sprawcą całego zajścia jest Kuba Buda!
39' Czas dla Axiom United.
40' (4:6) Gola numer sześć dla Castoramy zdobywa Michał Mirek!