09.12 godz. 13:20, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
2 : 6
( 1 : 0 )
Skład: Bednarek, Szestak, Obara, Chodorski, Graf, Chmielewski, Król, Brzęczek, Gotfryd
Skład: Koniecki, Golak, Felter, Kuchta, Kempka, Durleta, Andysz
22' Mateusz Brzęczek
23' Mateusz Chodorski
26' Adrian Graf
30' Maciej Król
32' Mateusz Chodorski
37' Adrian Graf
40' Mateusz Chodorski (Rzut karny)
4' Michał Felter
39' Krystian Durleta
40' Michał Felter
Zawodnik meczu: Mateusz Chodorski (Długo trzeba było czekać aż Mateusz w końcu się w strzeli, ale gdy już to zrobił, to był nie do zatrzymania dla obrońców LM. Ostatecznie strzelił hattricka i zanotował dwie asysty. )

Sobota nie była zbyt udanym dniem dla Leroy Merlin i GOJI. Ci pierwsi ulegli 3M-owi - 2:4, drudzy natomiast musieli uznać wyższość Elektro-Budu, gdyż przegrali z nim 2:6. Teraz obie strony zrobią wszystko, żeby w końcu zgarnąć trzy oczka. Komu ta sztuka się powiedzie? Tego dowiemy się za kilkadziesiąt minut!

3' Pierwsza godna odnotowania akcja. Jej kreatorem Leroy Merlin, a ściśle rzecz biorąc Michał Golak. Jego strzał z prawej strony bardzo dobrze nogami broni Kamil Bednarek.
4' (1:0) - Mamy otwarcie wyniku! Michał Felter dostaje piłkę w pole karne i płaskim strzałem przy słupku zaskakuje bramkarza.
5' Michał Chmielewski zagrywa w pole karne do Adriana Grafa, a ten mając przed sobą tylko i wyłącznie Krzysztofa Konieckiego - uderza wprost w niego!
6' Kontra Leroy Merlin zakończona zostaje strzałem przez Mirosława Lasika - tuż obok bramki.
7' Mocne uderzenie Grzegorza Andysza i słupek ratuje Bednarka od utraty drugiego gola!
8' Przed chwilą "czerwoni" trafili w słupek, a teraz czynią to "czarni". Graf schodzi do prawej nogi i uderza w obramowanie bramki.
11' Mateusz Chodorski mija rywala na lewej stronie i bez zastanowienia strzela na bramkę. Ten strzał jednak jest zbyt mało precyzyjny i bez większych problemów broni go Koniecki!
14' - Czas dla Leroy Merlin Wrocław!
16' Chmielewski strzałem z lewej strony stara się zaskoczyć Konieckiego, ale ten udanie zbija futbolówkę na róg.
17' Chodorski huknął z dystansu, ale piłka o kilkanaście centrymetrów mija bramkę Leroy Merlin.
18' Po kontrataku LM i podaniu Feltera gola może strzelić Lasik, ale kończy akcję w sposób niewłaściwy, z piętki i od bramki grę rozpocznie Bednarek.
18' Bednarek kontra Lasik i jego strzał nogami broni bramkarza. Mamy jeszcze dobitkę - obok bramki.
19' Chodorski strzela zza pola karnego i...słupek leci na ratunek Konieckiemu!
20' Jeszcze raz Chodorski i tym razem świetnie nogami interweniuje bramkarz!
21' Nie może coś dzisiaj strzelić się Chodorski. Kolejne jego uderzenie i kolejne, które mija bramkę rywali.
22' - Ostry faul Mateusza Brzęczka na Grzegorzu Andyszu i mamy żółtą kartkę dla gracza Goji.
23' Uderzenie Łukasza Kempki świetnie broni Bednarek. Po chwili mamy dobitkę Golaka - w słupek!
23' (1:1) - Chodorski w końcu znajduje sposób na pokonanie Konieckiego i mamy remis!
24' Mocny strzał Tomasza Hutka zostaje zatrzymany przez golkipera Goji.
26' (1:2) - Brzęczek wygarnia rywalowi piłkę spod nóg, tym samym niweluje kontratak przeciwników i inicjuje akcje swojej drużyny. Piłka trafia do Chodorskiego, który podaje ją do lepiej ustawionego Grafa, a ten strzałem przy słupku zaskakuje Konieckiego!
27' Strzał Króla zza pola karnego udanie nogami broni Koniecki!
28' 100% okazja przed Leroy Merlin na doprowadzenie do remisu! Przed takową staje Lasik mając przed sobą pustą bramkę. Jego uderzenie z powietrza zatrzymuje się jednak na słupku!
29' Krystian Durleta oddaje strzał z rzutu wolnego i świetnie piłkę do boku zbija Bednarek!
30' (1:3) - Świetnie wykonany pressing przez Grafa przynosi efekty. Mamy przechwyt i zagranie do Króla. Gracz z numerem "3" obraca się z rywalem na plecach i strzałem po ziemi przy dalszym słupku pokonuje bramkarza.
32' (1:4) - Rzut wolny dla GOJI. Do jego wykonania podchodzi Chodorski i mocnym strzałem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie swojej drużyny. Tym samym kompletuje dublet!
33' - Czas dla Leroy Merlin!
33' Uderzenie Durlety zza pola karnego i piłkę zmierzającą do pustej bramki w ostatniej chwili świetnie wybija Brzęczek.
34' Solowa akcja Chodorskiego zakończona zostaje strzałem - w poprzeczkę!
35' - Czas dla GOJI Wrocław!
37' Chmielewski może wpisać się na listę strzelców, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z Konieckim!
37' (1:5) - Zabójcza kontra GOJI Wrocław. Chodorski wystawia piłkę jak na tacy Grafowi, a ten pakuje ją do pustej bramki.
39' (2:5) - Kempka do Durlety i Leroy Merlin zmiejsza przewagę rywala do trzech trafień.
40' - Mamy pierwszą czerwoną kartkę w tym sezonie! Piłkę zmierzającą do pustej bramki ręką zatrzymuje Felter i mamy zostaje usunięty z boiska!
40' (2:6) - Do rzutu karnego podchodzi Chodorski i pewnym strzałem przy słupku podwyższa prowadzenie swojej drużyny.

Dwie połowy - dwa różne oblicza. W pierwszej bardzo dobrze zagrał Leroy Merlin. Świetnie odpierał ataki GOJI, a jego kontry były niezwykle groźne. Pozwoliło to prowadzić po 20 mintuach - 1:0. W drugiej odsłonie zespół Patryka Obary i przede wszystkim jej jego lider - Mateusz Chodorski się przebudzili i nie było już czego zbierać. Sześć strzelonych goli, żadnego straconego i ostatecznie GOJA wygrywa - 6:2. Dzięki tej wygranej wskoczyli na piąte miejsce w stawce. Dla Grzegorza Andysza i jego kolegów była to druga porażka w weekend i z zerowym dorobkiem punktowym znajdują się w "czerwonej strefie". Obie te ekipy zagrają swoje trzecie mecze dopiero w 2019 roku!