08.12 godz. 21:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
4 : 2
( 1 : 0 )
Skład: Koniecki, Golak, Felter, Lasik, Wereszczyński, Kempka, Durleta, Andysz
Skład: Nosewicz, Apicionek, Winiarski, Bembenek, Bałaga, Dzwonek, Symonowicz, Symonowicz, Herbuś
38' Krystian Durleta
39' Krzysztof Wereszczyński
19' Jacek Dzwonek
27' Łukasz Herbuś
35' Jacek Dzwonek
36' Łukasz Herbuś
Zawodnik meczu: Łukasz Herbuś (Najlepszy gracz na polu gry, zdobył 2 gole i ciężko pracował w ofensywie. Na wyróżnienie również zasługuje Łukasz Herbuś strzelec 2 bramek. )

Dwie drużyny grające w lidze na kuźnikach spotkają się tym razem w zmaganiach halowych. Faworytem tego meczu jest 3M ale LM będzie się starało pokusić się o niespodziankę.

4' Felter na raty strzela na bramkę Wojciecha Symonowicza, ale golkiper zielonych dwa razy górą.
5' Koniecki instynktownie przenosi piłkę nad poprzeczką po strzale Karola Symonowicza.
7' Jacek Nosewicz oddaje mocne uderzenie zza pola karnego, obrona LM blokuje ten strzał!
9' Piłka po strzale Tomka Bałagi zatrzymuje się na poprzeczce!
11' Mocne uderzenie Michała Feltera, z małymi problemami piłkę łapie golkiper Wojtek Symonwicz.
13' Bramkarz 3M znakomicie broni w sytuacji sam na sam uderzenie Krzysztofa Wereszczynskiego!
15' Łukasz Herbuś strzela z pola karnego lecz piłkę, nogą odbija bramkarz LM.
17' 3M w natarciu, tym razem bramkarza próbował zaskoczyć Jacek dzwonek i znów dobrą interwencją popisuje się bramkarz Krzysiek Koniecki.
19' GOL! (1:0) Strzałem pod poprzeczkę wynik meczu otwiera Jacek Dzwonek.
22' W sytuacji "oko w oko" Krystian Durleta przegrywa pojedynek z golkiperem 3M
24' Mocne lecz niecelne uderzenie Krzysztofa Wereszczynskiego i grę odczponie od bramki Wojtek Symonowicz.
25' Na strzał z dalszej odległości zdecydował się Maciej Winiarski lecz piłka przelatuje daleko obok bramki.
26' Znakomity d
27' GOL! (2:0) Podanie Karola Symoniwicza wykorzystuje Łukasz Herbuś i mam kolejnego gola dla 3M
29'- Czas dla LM.
30' Strzał zza pola karnego Mirosława Lasika przelatuje daleko obok bramki
31' Dobra parada bramkarza LM Krzysztofa Konieckiego po strzale z bliskiej odległości.
33' Michał Golak strzela z daleka, futbolówka przelatuje nad poprzeczką 3M.
35' GOL! (3:0) Herbuś podaje do niepilnowango Dzwonka, a ten spokojnie posyła piłkę do pustej bramki!
36' GOL! (4:0) Kapitalne trafienie Łukasza Herbusia! Piłka po strzale piłkarza 3M ląduje w okienku bramki.
38' GOL! (4:1) Krystian Durleta strzela pierwszego gola dla LM w tym seznie ligi halowej! Piłka po rękawicy wpada do bramki!
39' GOL! (4:2) Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego piłkę do bramki pakuje Krzysztof Wereszczyński!

Gdyby mecz trwał 5 minut dłużej zapewne byłby duże emocje. Piłkarze Leroy Merlin za późno zabrali się za odrabianie strat i nie starczyło im czasu. Gracze 3M zagrali na swoim dobrym i stabilnym poziomie i zasłużenie zgarniają 3 punkty na inaugurację sezonu halowego.

autor: Marcin Niciński