04.03 godz. 14:40, Przesmyckiego 10, Sedzia: T.Pondel / K.Struski
4 : 4
( 1 : 2 )
Skład: Fąfrowicz, Stachowicz, Kąciak, Czech, Sowiński, Koziarz, Kąciak, Jasiok, Kopocinski
Skład: Jastrzębski, Gorszkowski, Rudy, Kaczmar, Bogacz, Tobjasz, Fuchsig, Przepiórka, Bicz
5' Radosław Kopocinski
10' Michał Kąciak
33' Michał Jasiok
40' Radosław Kopocinski
15' Dariusz Przepiórka
29' Dariusz Przepiórka
37' Andrzej Rudy
39' Radosław Tobjasz
Zawodnik meczu: Dariusz Przepiórka (Miał spory wkład w ugranie jednego punktu przez Nokię. Darek zdobył dwie bardzo ładne bramki w tym meczu a do tego dołożył jeszcze asystę.)

Nokia po meczu z MPK Wrocław rozegra kolejny ważny pojedynek. Przeciwnikiem ekipy Michała Grobelnego będzie Piorun Zaodrze, czyli zespół posiadający trzy punkty więcej i również bijący się o pozostanie w elicie. W lepszej sytuacji jest zatem zespół Marcina Stachowicza, który rozegrał jedno spotkanie mniej od swojego najbliższego przeciwnika i na pewno nie zleceważy niżej notowanego rywala. W ostatnim starciu pomiędzy obiema drużynami byliśmy świadkami remisu - 2:2. Czy teraz także zakończy się na podziale punktów? Czy raczej któraś ze stron przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Jak zakończy się pojedynek snajperski pomiędzy Radosławem Tobjaszem, a Michałem Jasiokiem?

1' - Między słupkami bramki Pioruna zobaczymy dzisiaj Marcina Stachowicza. Przemek Spadło ogląda mecz z ławki i to nieprzyodziany w meczowe ciuszki.
5' (0:1) Piorun Zaodrze wychodzi na prowadzenie już w piątej minucie - na listę strzelców wpisuje się Radosław Kopociński!
7' - Nieznacznie tylko pomylił się przy strzale Michał Jasiok. Piłka mija się ze słupkiem, nadal mamy jednobramkowe prowadzenie Pioruna.
9'- Jasiok z wolnego prosto w mur.
9' - Maciej Kąciak uderza z pola karnego, nogą broni to Wojciech Jastrzębski.
10' Czas dla Nokii.
10' (0:2) Popędził lewą flanką Michał Kąciak, a swój rajd zakończył mocnym strzałem, z którym nie dał sobie rady Wojtek Jastrzębski!
14' - Jasiok z prawej strony, piłka po jego strzale nie poszła jednak w światło bramki.
15'   (1:2) Ładne mocne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Dariusza Przepiórki i mamy gola kontaktowego dla Nokii!
17' Czas dla Pioruna Zaodrze.
24' - Wolny dla Nokii. Przepiórka podaje do Gorszkowskiego a ten oddaje mocny strzał, jednak braknie w tym trochę celności.
25' - Kolejny strzał Nokii, kolejny niecelny. Tym razem w roli głównej Dominik Kaczmar.
26' - Michał Kąciak przegrywa pojedynek jeden na jeden z Jastrzębskim.
26' - Kolejna udana interwencja Jastrzębskiego, zatrzymany zostaje Jasiok.
27' - Jasiok z dystansu, znów górą Jastrzębski.
28' - Jasiok do Fąfrowicza, ten ma przed sobą pustą bramkę i w nią nie trafia.
29' (2:2) Tobjasz do Fuchsiga, broni Stachowicz, piłka trafia na przedpole do Dariusza Przepiórki, a ten atomowym strzałem doprowadza do wyrównania!
32' - Przemek Gorszkowski z dystansu, piłka idzie nad poprzeczką.
33' (2:3) Precyzyjne i mocne uderzenie Michała Jasioka z linii pola karnego, futbolówka wpada pod samą poprzeczkę i Jastrzębski nie ma za wiele do gadania!
34' - Próbował zamykać dogranie z rożnego Paweł Bicz, futbolówka poleciała jednak nad poprzeką.
37' (3:3) Szybka akcja Nokii, podanie Bicza zamyka z pola karnego Andrzej Rudy i mamy remis a do końca meczu tylko trzy minuty!
37' Czas dla Nokii.
39' (4:3) Ale końcówka! Przepiórka podaje do Tobjasza, a ten zamyka to z najbliższej odległości!
39' Czas dla Pioruna.
40' (4:4) Mamy prawdziwy horror w końcówce! Piłka wpada do siatki, później z niej wypada, rozbrzmiewa końcowa syrena i kończy się mecz! Gola zapisujemy Radkowi Kopocińskiemu.

Tym razem również w starciu Nokii z Piorunem byliśmy świadkami podziału punktów. Nokia standardowo zaserwowała kibicom emocjonujące do ostatnich sekund widowisko i bramkę na wagę remisu straciła w ostatniej minucie meczu. Taki scenariusz oznacza dla graczy Michała Grobelnego pożegnanie z najwyższą klasą rozgrywkową. Nokia w przyszłym tygodniu zmierzy się jeszcze z Łącznościowcem. Piorun Zaodrze czekają jeszcze pojedynki z Car-Zone Wrocław i także Łącznościowcem.