03.03 godz. 18:45, Przesmyckiego 10, Sedzia: T.Pondel / K.Struski
( 6 : 1 )
Skład: Turski, Paukszt, Zdun, Strojec, Misiewicz, Kubasiewicz, Rejmer
Skład: Guziejewski, Sikora, Żak, Małecki, Pawlak, Siódmiak, Sepetowski, Użałowicz, Jurasik
3' Jacek Zdun
24' Adam Kubasiewicz
37' Adam Kubasiewicz
2' Piotr Użałowicz
5' Piotr Użałowicz
8' Mateusz Żak
10' Maciej Sepetowski
12' Karol Siódmiak
16' Piotr Użałowicz
23' Marcin Jurasik
23' Piotr Użałowicz
31' Mateusz Żak
36' Piotr Użałowicz
38' Mateusz Żak
39' Mateusz Żak
Zawodnik meczu: Mateusz Żak (Niezwykle aktywny, nojn stop skupiał na sobie uwagę obrońców. Pojedynek z Seev kończy z 4 golami na koncie, do tego doszły też asysty. Wyróżnienie należy się też Użałowiczowi, który strzelił 5 goli i rozegrał naprawdę genialny mecz.)

Meczem decydującym o mistrzostwie Superligi będzie starcie wrocbalowych tytanów, czyli Car Zone Wrocław i SEEV Telekomunikacji dla Biznesu. Pierwsi uzbierali do tej pory 27 punktów i liderują stawce, drudzy zaś tracą do nich dwa oczka. Jeżeli zwycięży drużyna Damiana Guziejewskiego to ona obroni tytuł mistrzowski. Jeśli zaś zatriumfuje team Pawła Dobosza to on wyłoni się na przód ligowego peletonu i w ostatnim swoim meczu będzie musiał pokonać Oponix, aby sięgnąć po majstra! Jeżeli chodzi o ligowe statystyki to na przeciw siebie staną najlepsze dwie ofensywy i jedne z lepszych defensyw w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kibice zgromadzeni przy Przesmyckiego będą mogli oglądać plejadę wrocbalowych gwiazd takich jak m.in Piotr Turski, Mateusz Żak, Adam Kubasiewicz czy Karol Siódmiak. Nikt znając ogromną stawkę meczu, nie będzie tutaj odstawiał nogi, a każda ze stron walczyć będzie do ostatniej kropli potu! Kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Czy podobnie jak na początku sezonu górą będzie dawna Alpina, która wtedy wygrała 6:5? Czy raczej dojdzie do wielkiego rewanżu i wygranej Car Zone?

2' (1:0) Car-Zone wychodzi na prowadzenie już w drugiej minucie! Turskiego pokonuje Piotr Użałowicz!
3' (1:1) "Dali sobie po razie i teraz można grać" - komentuje Organizator. Do remisu doprowadza Jacek Zdun!
5' (2:1) Pociagnął z kopyta Piotrek Użałowicz, mieliśmy jeszcze delikatny rykoszet, a później piłka zatrzepotała w siatce! Ekipa Guziejewskiego po raz drugi obejmuje prowadzenie!
8' (3:1) Sepetowski podaje do Żaka, a ten mocnym strzałem z dystansu pokonuje Turskiego!
10 (4:1) Zamieszanie pod bramką Turskiego wyjaśnia Sepetowski!
11' - Turski dobrze zatrzymuje strzał z bliskiej odległości Karola Siódmiaka.
12' Seev bierze czas, a Grzesiu Paukszt sugeruje Adamowi Kubasiewiczowi żeby się położył.
12' (5:1) Car-Zone robi kolejny krok w stronę mistrzowskiego tytułu - do siatki trafia Karol Siódmiak, wykorzystując podanie od Marcina Jurasika!
16' (6:1) Strzał Żaka Turski broni, ale dobitki Użałowicza już nie zatrzymuje! Piotrek ma już na koncie hat-tricka!
16' - Żak trafia piłką w spojenie!
18' - Żak zakłada dziurę Grzegorzowi Pauksztowi. Kibice niedowierzają.

NIKE - Getry z siatką - 49,90 PLN
WROCBAL Showroom, ul.Na Szańcach 7A Wrocław

19' - Rzut wolny dla Car-Zone, Żak podchodzi do piłki, ale jego strzał jest niecelny!
23' (7:1) Car-Zone podwyższa prowadzenie - Jurasik na gola zamienia podanie Sepetowskiego.
23' (8:1) Użałowicz zamyka podanie od Żaka i z bliska pokonuje Turskiego!
24' (8:2) Rozmiary porażki zmniejsza Kubasiewicz!
31' (9:2) Żak z Siódmiakiem zaklepali na śmierć Turskiego. Mateuszowi na koncie zapisujemy gola, Karolowi asystę.
33' - Mocny strzał Żaka, piłka idzie obok słupka.
34' - Żak wygrywa główkę z Rejmerem w parterze.
34' - Żak trafia w słupek!
36' (10:2) "Co Użał dzisiaj bomby wali!", "Kristiano!" - kibice są pod wrażeniem gola Użałowicza! Czy Turski wróci do domu przed jedenastą?
37' (10:3) Kubasiewicz pokonuje Sikorę wykorzystując podanie od Kuby Strojca!
38' (11:3) Powrót Turskiego się opóźnia. Być może uda się wrócić do domu przed 11. Na listę strzelców wpisuje się Mateusz Żak!
39' (12:3) Żona chyba zabije Piotra Turskiego. Kiperowi Seev nie uda się wrócić dziś wcześnie do domu. Na 12:3 strzela Mateusz Żak! Car-Zone mistrzem Superligi!

Dzisiejszy pojedynek można podsumować jednym słowem - deklasacja. Car-Zone pokazał, że zasłużył na mistrzowski tytuł i rozbił kontrkandydata do złota aż 12:3. Ekipa Damiana Guziejewskiego na odchodne zmierzy się jeszcze z Piorunem Zaodrze. Seev zagra natomiast z Oponixem i to już jutro.