18.02 godz. 13:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: T.Pondel / K.Struski
( 0 : 2 )
Skład: Turski, Paukszt, Strojec, Misiewicz, Kubasiewicz, Pirga, Hajdamowicz
Skład: Waksmański, Gorszkowski, Bogacz, Tobjasz, Fuchsig, Izuma, Przepiórka, Bicz
9' Kamil Pirga
12' Adam Kubasiewicz
30' Kamil Pirga
34' Wojciech Misiewicz
35' Konrad Hajdamowicz
38' Grzegorz Paukszt
37' Radosław Tobjasz
Zawodnik meczu: Grzegorz Paukszt (Dwie i pół asysty i jedna brameczka to jego dorobek po tym pojedynku. Był dzisiaj mocno ukierunkowany na obsługiwanie kolegów dobrymi podaniami, a jego praca miała duże przełożenie na ostateczny sukces drużyny.)

W niedziele rozegrany zostanie jeden mecz Superligi, a w nim znowu na parkiecie zameldują się gracze SEEV Telekomunikacji, którzy "staną w szranki" z zamykającą tabelę Nokią. Przed dwoma tygodniami beniaminek był bardzo bliski zatrzymania Car Zone, ale stracił gola w ostatniej sekundzie i ostatecznie musiał pogodzić się z porażką 4:5. Wizja pozostania w elicie staje się w przypadku zawodników Michała Grobelnego coraz bardziej odległa, a mało kto sądzi, że uda im się urwać punkty wiceliderowi. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi ekipami górą był zespół Pawła Dobosza, który wygrał 9:3. Czy teraz również historia zatoczy koło i faworyt zgarnie komplet punktów? Czy jednak to "outsider" w końcu się przełamie i przerwie pięciu porażek z rzędu?

3' - Strata Paukszta, strzał oddaje Izuma, piłka idzie jednak nad poprzeczką.
5' - Zaskakujący strzał Bicza, Turski z problemami zbija piłkę do boku.
6' - Bicz z ostrego kąta z prawego skrzydła, Turski odbija piłkę pod nogi Goławskiego, a wszystko po to żeby za chwilę obronić ten groźny strzał. "Ten bramkarz to jak zwykle w formie" - pod wrażeniem gry kipera Seev jest arbiter Struski.
9' (0:1) Grzesiu Paukszt podaniem obsługuje Kamila Pirgę, a ten akcję Seev kończy zdziurowaniem kipera rywali!
11' - Mocny strzał Przemka Gorszkowskiego, znów dobrze Turski.
12'   (0:2) Paukszt zapodaje kolejną życzliwą piłeczkę - tym razem do Kubasiewicza, Adam na zamach bierze Bogacza, a następnie pakuje piłkę do siatki!
15' - Dobra piłka do Bogacza, Turskiego nie tak łatwo jednak pokonać.
20' - Paukszt do Hajdamowicza, Hajdi uderza ale piłka idzie nad poprzeczką.
20' - Minimalne pudło Strojca.
21' - Rozpoczynamy drugą połówkę! "Oddawaliście piłkę nam?" - dopytuje Kubasiewicz. Nie oddawali. No to i on nie odda.
22' - Pirga do Kubasiewicza, piłka po strzale Adama po bramkarzu wychodzi na róg.
23' - Bicz wygarnia Pauksztowi piłkę, a następnie oddaje bardzo ofiarny i trochę niecelny strzał.
27' - Hajdi do Pirgi, kontrę Seev zatrzymuje dobrze interweniujący w defensywie Radek Tobjasz.
29' - Strojec do Hajdamowicza, Konrad po raz kolejny posyła futbolówkę nad poprzeczką.
30' (0:3) Kubasiewicz zagrywa na lewo do Pirgi, a ten pakuje piłkę w krótki róg! Mamy już trzy zerko dla Seev!
32' - Paukszt podaje do Misiewicza, a ten niczym lajkonik zapodaje wolejka, po którym piłka trafia w słupek! Kilka centów w lewo i byłaby brameczka!
34' (0:4) Misiewicz na raty pokonuje Waksańskiego, a arbiter stwierdza "pół-asysta zero" - a więc spec od podań dziś - Grzegorz P.
35' (0:5) Ależ akcyjka Seev! Kubasiewicz na środku boiska piętką wypuszcza Hajdamowicza, a ten mocnym mierzonym strzałem posyła piłkę do siatki! Futbolówka odbija się jeszcze od słupka i mamy już pięć zerko!
37' (1:5) Koniec marzeń Turskiego o czystym koncie - szybka akcja Nokii kończy się bramką! Asystę zalicza Bicz, gol idzie na konto Tobjasza!
38' (1:6) Grzesiu Paukszt znudził się już asystowaniem i postanowił sam coś ustrzelić - uderzenie zewnętrzną częścią stopy, z lewej strony i mamy kolejnego gola dla Seev!

Seev robi kolejny krok w stronę mistrzowskiego tytułu. Nokia nie miała za dużych szans w starciu z doświadczoną i naszpikowaną gwiazdami ekipą Pawła Dobosza (jednej z gwiazd dzisiaj zabrakło, bo jeden mecz zawiasu miał Kuba Rejmer za czerwoną kartkę w meczu z Piorunem). W następnej kolejce czeka nas prawdziwy hicior, którzy być może zadecyduje o tym, kto zgarnie majstra - Seev zmierzy się z Car-Zone Wrocław. Nokię czeka mecz o życie z również walczącym o ligowy byt MPK Wrocław.