17.02 godz. 20:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: T.Pondel / M.Niciński
Skład: Fąfrowicz, Stachowicz, Sowiński, Koziarz, Kąciak, Seliga
Skład: Turski, Strojec, Misiewicz, Kubasiewicz, Rejmer, Pirga
34' Michał Kąciak
1' Jakub Rejmer
8' Wojciech Misiewicz
23' Adam Kubasiewicz
27' Kamil Pirga
32' Jakub Rejmer
38' Adam Kubasiewicz
Zawodnik meczu: Adam Kubasiewicz (Aktywny, groźny, nie do upilnowania dla obrony Pioruna. Mecz kończy z dwoma golami i jedną asystą na koncie. Na wyróżnienie zasługuje również "to jest jednak kozak na hali" Turski.)

Dwa tygodnie temu SEEV Telekomunikacja dla Biznesu mógł przeskoczyć Car Cone w tabeli, ale zanotował zaskakującą porażkę z Łącznościowicem i w efekcie ta sztuka mu się nie udała. Ciągle więc zespół Pawła Dobosza jest wiceliderem i traci dwa oczka do pierwszego miejsca. W meczu Oponix - Car Zone Piotr Turski i jego koledzy liczyć będą najlepiej na remis, oczywiście sami muszą uporać się ze swoim przeciwnikiem. Tym będzie beniaminek - Piorun Zaodrze, który ma w dorobku tylko cztery oczka, a więc jedno przewagi nad strefą spadkową. Bardzo trudno będzie "Piorunom" zaskoczyć dawne Alpine Stars, ale grając "z nożem na gardle" mogą pójść śladami Łącznościowca. Muszą jednak zjawić się przy Przesmyckiego w najmocniejszym składzie i liczyć na kolejny słabszy dzień przeciwników. Czy będziemy świadkami sensacji? Czy raczej pogromu?

1' (1:0) "I ch*j, jeden zero" - komunikuje stolikowy Pondel. "Kuba Rejmer" - dodaje arbiter Niciński, wielki fan Kuby (wystarczy spojrzeć na jego strój i słynne spodnie "rejmerki").
4' - Kubasiewicz z wolnego. Siły było dużo, precyzji nieco mniej.
6' - Kąciak obok słupka.
8' (2:0) Misiewicz z dystansu, piłka w siatce!
11' - Rajd Kubasiewicza kończy się strzałem w okolice baneru.
13' - Misiewicz do Kubasiewicza, pojedynek jeden na jeden z Adamem wygrywa Kamil Seliga.
13' "Time!" - wykrzykuje arbiter Niciński. Czas bierze drużyna Pioruna.
16' - Dobra szybka akcja Pioruna zostaje zatrzymana przez Kubę Rejmera.
16' - Minimalnie niecelne uderzenie Kamila Pirgi.
18' - Arbiter Niciński pokazuje korzyść, Misiewicz podaje do Kubasiewicza, a ten oddaje kolejny strzał, który zaklasyfikować możemy jako niecelny.
19' Czas dla Seev.
20' - Kubasiewicz do Pirgi, uderzenie Kamila zatrzymuje Seliga.
22' - Piłka po strzale Kubasiewicza trafia w poprzeczkę!
23' (3:0) Bardzo ładne trafienie Kubasiewicza - Adam uderza zza pola karnego i posyła piłkę pod samą poprzeczkę!
24' - Rejmer trafia w słupek.
25' - Kolejny dobry strzał Kubasiewicza, tym razem Seliga daje sobie jednak radę.
26' - Znów dobrze Seliga, szansę na gola miał Pirga.
26' - Ale pech Pirgi - piłka trafia w słupek!
27'   (4:0) Kubasiewicz do Pirgi, Kamil uderza na pustaka i mamy już cztery zerko dla Seev!
28' - Stachowicz w słupek!
28' - Osoby przebywające na stoliku właśnie się zreflektowały, że na meczu nie ma gwiazdy światowego formatu Grzegorza Paukszta. "Pewnie jakies trzy inne mecze ma i mu kolidowało" - stwierdza Organizator.
31' Czas dla Pioruna Zaodrze.
32' Wiele go to kosztowało, ale musiał to zrobić. Arbiter Niciński musiał wyciągnąć czerwoną kartkę i pokazać ją swojemu ulubieńcowi - Kubie Rejmerowi, a wszystko przez faul na Piotrze Sowińskim, który wychodził na sam na sam. Ostatnie osiem minut Seev będzie musiał grać w osłabieniu - ławka rezerwowych świeci pustkami, a Kuba na boisko wejść już dzisiaj nie może.
34' (4:1) Na bramkę Turskiego poszedł Michał Kąciak, a że nikt specjalnie mu nie przeszkadzał, to przywalił i posłał piłkę obok kipera Seev telekom!
36' - Strzał Stachowicza i efektowna parada Turskiego.
37'- Znów Stachowicz z dystansu i znów efektownie i skutecznie Turski.
38' - "Ale Endi to jednak jest kozak na hali" - podjarał się Organizator. Klepka Fąfrowicza z Kąciakiem kończy się groźnym strzałem tgo drugiego i fantastyczną interwencją Turskiego!
38'   (5:1) Co z tego, ze Seev gra w osłabieniu - grając jednego mniej też można zdobywać gole! Pirga do Kubasiewicza i mamy piłę w sieci!
38' Czas dla Seev.

Piorun Zaodrze nie pojawił się na Przesmyckiego w najmocniejszym zestawieniu (zabrakło chociażby Michała Jasioka), ciężko więc było postawić się mocniejszemu rywalowi, który nie dość, że miał konkretne działa w ataku, to jeszcze kozaka na bramce. Ekipa Pawła Dobosza już jutro zmierzy się z Nokią (w spotkaniu tym na pewno nie zobaczymy Kuby Rejmera), Piorun na parkiecie zamelduje się ponownie 24 lutego, a rywalem Stachowicza i spółki będzie MPK Wrocław.