03.02 godz. 18:45, Przesmyckiego 10, Sedzia: T.Pondel / A.Malec
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Małecki, Kublik, Pawlak, Siódmiak, Sepetowski, Żbik
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Gorszkowski, Kaczmar, Bogacz, Goławski, Tobjasz
4' Karol Siódmiak
16' Adrian Kublik
23' Kamil Żbik
34' Kamil Żbik (Rzut karny)
36' Adrian Kublik
40' Adrian Kublik
17' Radosław Tobjasz
20' Radosław Tobjasz
33' Grzegorz Goławski
37' Grzegorz Goławski
Zawodnik meczu: Adrian Kublik (Autor dwóch goli, w tym tego najważniejszego - w ostatniej sekundzie meczu, dającego trzy punkty ekipie Car-Zone. Na wyróżnienie zasługuje także auto dwóch bramek i asysty - Kamil Żbik.)

Kilkadziesiąt minut wcześniej swój ruch wykona SEEV Telekomunikacja i będzie czekała na to co uczyni Car Zone Wrocław w spotkaniu przeciwko Nokii. Lider Superligi jest niewątpliwym faworytem starcia z beniaminkiem i wrocbalowi bukmacherzy bez ryzyka stawiają na ich wygraną. Zespół Damiana Guziejewskiego nie może jednak zlekceważyć ostatniej siły w najwyższej klasie rozgrywkowej, bowiem ta gra z nożem na gardle i podobnie do swojego rywala - ma o co walczyć. Nokia, aby zapunktować musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, czyli zagrać perfekcyjnie, liczyć na szczęście i słabszą formę rywali. W pierwszym meczu wyżej wymienionych Car Zone wygrał 7:1, ale do 34 minuty mocno męczył się ze swoim przeciwnikiem. Jak zaprezentuje się tym razem? Czy znowu zwycięży i zrobi tym samym kolejny krok w kierunku obrony mistrzowskiego tytułu? A może to Łukasz Waksmański i jego koledzy znajdą sposób na zatrzymanie najlepszej ofensywy w Superlidzie i będziemy świadkami niebywałej niespodzianki?

4' - (0:1) Prostopadłe podanie Kamila Żbika do Karola Siódmiaka, dołożenie nogi i mamy Car-Zone na prowadzenoi!
5' - Sikora wygrywa pojedynek z Grzegorzem Bogaczem.
6' - Sepetowski do Pawlaka, strzał gracza Car-Zone broni Waksmański.
8' - Zamieszanie pod bramką Nokii, Waksmański zatrzymuje uderzenie Pawlaka.
9' - Kaczmar z dystansu, futbolówkę wyłapuje Sikora.
9' - Siódmiak trafia w poprzeczkę.
10' - "Emocji to się chyba ku*wa w tym meczu nie doczekamy" - zauważa zegarowy Podel.
16' - (0:2) Prowadzenie Car-Zone podwyższa Adrian Kublik!
16' - Czas dla Nokii.
17'   - (1:2) Po podaniu Grzegorza Goławskiego bramkarza rywali pokonuje Radek Tobjasz!
20' - Bogacz do Kaczmara, przestrzelił to jednak Dominik.
20' - Strzał Małego, rykoszet, instynktownie wybronił to Waksmański.
22' - Szansa przed Kaczmarem, mogłoby być różnie gdyby nie dobry powrót do obrony Karola Siódmiaka.
23' - (1:3) Cudowne trafienie Kamila Żbika z rzutu wolnego! Gracz Car-Zone posyła piłkę w samo okienko nie dając żadnych szans Łukaszowi Waksmańskiemu!
27' - Wiele nie brakowało, a Bogacz zostałby pechowym autorem bramki samobójczej. Tyłek Grześkowi ratuje jednak słupek.
29' - Kaczmar z dystansu, obok słupka.
31' - Żbik z lewej strony, Waksmański nie musiał się jednak wysilać.
32' - Poobracał się z piłką i z rywalem Karol Siódmiak, a następnie oddał strzał, po którym futbolówka minęła poprzeczkę o 20 centymetrów.
33' - Czas dla Nokii.
33' - (2:3) Gola kontaktowego dla Nokii zdobywa Grzegorz Goławski!
34' - (2:4) Rzut karny dla Car-Zone na gola mocnym strzałem zamienia Kamil Żbik!
36' - Żółtą kartką ukarany zostaje Adrian Kublik.
37'   - (3:4) Zamieszanie pod bramką Nokii, Car-Zone jednak traci piłkę, a Nokia wychodzi z konterką! Kontrę na raty kończy Grzegorz Goławski! Mamy trzy minuty do końca i tylko jednego gola przewagi Car-Zone!
38'   - (4:4) "Ja pie*dolę, ale jajca!" - wykrzyknął arbitrer Niciński! Tobjasz dobija strzał Goławskiego i mamy remis!
40' - Czas dla Car-Zone.
40'   - (4:5) Niesamowita końcówka! Gola na wagę trzech punktów zdobywa w ostatniej sekundzie Adrian Kublik!

Gdyby nie Adrian Kublik i jego złote trafienie w ostatniej sekundzie meczu mielibyśmy do czynienia z niemałą sensacją. Nokia była bliska utarcia nosa liderowi Superligi i nie zasłużyła na porażkę w tym spotkaniu. Zdeterminowany Car-Zone celujący w mistrzostwo dopiął jednak swego i dzięki trzem ugranym oczkom wrócił na stanowisko lidera, na drugie miejsce spychając Seev. Następnym rywalem ekipy Damiana Guziejewskiego będzie Oponix. Nokia zmierzy się natomiast z Seev.