03.02 godz. 17:55, Przesmyckiego 10, Sedzia: T.Pondel / A.Malec
1 : 7
( 0 : 3 )
Skład: Turski, Paukszt, Misiewicz, Kubasiewicz, Rejmer, Pirga
Skład: Maryniak, Sornat, Surmaczewski, Rożek, Węgłowski, Kruszona, Falkiewicz, Małolepszy, Lotarski, Nebelski, Łopatecki
10' Adam Kubasiewicz
13' Adam Kubasiewicz
16' Jakub Rejmer
23' Kamil Pirga
31' Adam Kubasiewicz
31' Kamil Pirga
32' Adam Kubasiewicz
35' Marek Falkiewicz
Zawodnik meczu: Adam Kubasiewicz (Nie do zatrzymania dla defensywy MPK. Adam był dziś bardzo aktywny w poczynaniach ofensywnych, a nagrodą za to są cztery gole tego zawodnika i trzy oczka dla Seev.)

Poprzedni tydzień był umiarkowanie udany dla MPK Wrocław. O ile w sobotę na pewno bardzo się cieszyli, z odniesienia premierowej wygranej w Superlidze, to jednak dzień później radość ustała, bo trzeba było pogodzić się z kolejnym pogromem, który "ufundowała" beniaminkowi ekipa Car Zone Wrocław. Z mieszanymi uczuciami podchodzić będzie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne do rewanżowego starcia z wiceliderem - SEEV Telekomunikacją. Zespół Pawła Dobosza ciągle może szczycić się statusem niepokonanego i nie będzie chciał takowego tracić po spotkaniu z "outsiderem". W pierwszym meczu obu tych drużyn SEEV zwyciężył 8:3. Czy teraz również zatriumfuje i przynajmniej na kilkadziesiąt minut, do meczu Car Zone - wskoczy na fotel lidera? Czy może będziemy świadkami mega sensacji i punktów zdobytych przez Krzysztofa Maryniaka i jego kolegów?

2' - Ładnie poklepał sobie Misiewicz z Pirgą, wszystko było ok, poza samym strzałem Kamila.
6' - Kubasiewicz podaje do Pirgi, ten uderza a piłkę na słupek zbija Rożek!
8' - Podanie do Małolepszego, kilka centymetrów w lewo i moglibyśmy go przemaniować na DużoLepszego - Turskiego ratuje słupek!
10' - (0:1) Ulala! Ale ładniutka brameczka! Kubasiewicz popatrzył, przymierzył, a następnie zapakował piłkę w samo okno!
13' - (0:2) Paukszt podaje do stojącego koło słupka Kubasiewicza, a ten robi to czego oczekują od niego koledzy - posyła piłkę w krótki róg!
16'   - (0:3) Strzał z dystansu Rejmera, mamy już 3:0 dla Seev!
17' - Małolepszy vs Turski, kiper Seev okazuje się dużo-lepszy od Małolepszego.
18' - "Przyjmuję zakłady. W jakiej formie jest Raper? Dobrej czy chu*owej?" - zapytuje zegarowy Pondel. Ktoś chce coś postawić na Nebelskiego? Jak tak to zapraszamy do stolika.
19' - Kubasiewicz ofiarnie do Misiewicza, pojedynek z graczem Seev wygrywa Rożek.
20' - Małolepszy znów mniej lepszy od Turskiego.
20' - Misiewicz dobrze wywalczył sobie pozycję do strzału, źle jednak dołożył nogę przy uderzeniu i poszło jedynie w baner.
"Piętnaście? Hmm. Będzie trzy trzy" - Nebelski zaopatrzył się w pomarańczowy znacznik i w przerwie podmienił między słupkami Rożka. Czy forma Rapera jest dzisiaj dobra, czy jednak chu*owa przekonamy się już za 20 minut.
21' - "No panie Raperku. Grzesiu prawie gola strzelił" - stwierdza zegarowy Pondel. Gola Paukszta jednak nie oglądamy, Nebelski łapie piłkę.
23' - (0:4) No i nie będzie trzy trzy. Piłkę pod samą ladę ładuje Pirga, a drugą asystę zalicza Paukszt!
24' - "Mmm. Możesz napisać, że Turski obronił to cyckiem. Oooo. A teraz prawie jajeczkami" - grę bramkarza Seev uważnie dziś obserwuje zegarowy Pondel.
25' - Kolejne dwie dobre interwencje Turskiego. Tym razem w róg poszły ręce, a nie inne, bardziej ciekawe części ciała.
27' - Bomba Kubasiewicza, piłka po obrońcy wychodzi za boisko i mamy korner dla Seev.
28' - Kubasiewicz posyła piłkę prosto w Nebelskiego.
28' - Znów Kubasiewicz w akcji i znów górą Nebelski. "Ku*wa, Raperku, że Ty w tych Sołtkach grasz na ataku, a nie na bramce" - rozmarzył się zegarowy Pondel.
31' - (0:5) Dwójkowe popisy Rejmera z Kubasiewiczem kończą się hat-trickiem Kubasiewicza, który posyła piłkę na pustą bramkę!
31' - (0:6) Prowadzenie Seev podwyższa Kamil Pirga!
32' - (0:7) Zgłasza się nam zero siedem, a wszystko za sprawą Kubasiewicza! Adam wywalczył piłkę, oddał ją Pirdze, Pirga zagrał podanie zwrotne i Kubasiewicz zdobył swojego gola numer cztery dziś!
34' - Fatalne pudło Falkiewicza.
35' - (1:7) Honorowe trafienie dla MPK, operator zegara słusznie zauważa, że "Za*ebał z kacapa Falkiewicz" i Turski po tym strzale może zapomnieć o czystym koncie!
38' - Uderzenie Węgłowskiego, sytuację ratują kolana Turskiego.

Zgodnie z przewidywaniami wygrał faworyzowany zespół Seev. Honor MPK uratował w końcówce spotkania Marek Falkiewicz. Seev zameldował się na pozycji lidera Superligi a czy tam pozostanie okaże się za chwilę - jeśli Car-Zone pokona Nokię team Pawła Dobosza spadnie ponownie na drugą lokatę. Seev już jutro zagra z Łącznościowcem, MPK czeka pojedynek z tym samym rywalem, jednak dopiero 17 lutego.