27.01 godz. 17:40, Przesmyckiego 10, Sedzia: A.Malec / M.Niciński
6 : 4
( 1 : 0 )
Skład: Piechnik, Furmanek, Walczak, Salamonowicz, Ujas, Maczuga
Skład: Paukszt, Misiewicz, Kubasiewicz, Rejmer, Pirga, Parossa
30' Zbigniew Piechnik
37' Paweł Ujas
38' Paweł Ujas (Rzut karny)
40' Krzysztof Walczak
14' Kamil Pirga
24' Kamil Pirga
29' Wojciech Misiewicz
36' Wojciech Misiewicz
37' Adam Kubasiewicz
40' Wojciech Misiewicz
Zawodnik meczu: Kamil Pirga (Aktywny przez cały mecz, chętnie współpracujący z kolegami, autor dwóch pierwszych goli dla Seev. Na wyróżnienie zasługują również Parossa, Rejmer i Misiewicz.)

Po tym jak w ubiegłym tygodniu SEEV Telekomunikcja dla Biznesu pokonała Car-Zone Wrocław nie ma już w Superlidze drużyny mającej komplet oczek. Jest jednak team niepokonany, a takowym trzeba tytułować ekipę Pawła Dobosza. Ta ma dwa punkty mniej od Car-Zone, ale także rozegrała jedno spotkanie mniej. Gdy je wygra, wskoczy na fotel lidera. Nie będzie jednak łatwo, bowiem zespół złożony z zawodników z nieistniejącej już Alpine Stars "skrzyżuje rękawice" z trzecim w stawce Oponixem, który do ligowego szczytu ma zaledwie trzy oczka straty i liczy się w realnej walce o tytuł! Musi jednak zabrać punkty SEEV, a do tego taka kadra jak tydzień wcześniej z MPK - nie wystarczy (Oponix grał bez zmian i bez wielu ważnych zawodników, m.in Marka Koniecznego i Adama Widery). Podopieczni Zbigniewa Piechnika zmobilizowani będą na pewno, ale muszą zagrać niemalże perfekcyjnie, żeby zaskoczyć Piotra Turskiego i jego kolegów! Czy to im się uda? Czy jednak to ich przeciwnik znowu pokaże klasę i przynajmniej na kilkanaście godzin, do meczu Car-Zone, wskoczy na fotel lidera?

1' - Seev w związku z kontuzją Piotra Turskiego dokonał transferu last minute. Nowym golkiperem ekipy Pawła Dobosza będzie Radek Parossa.
2' - Zablokowane uderzenie Grzegorza Paukszta.
4' - Zablokowane uderzenie Kuby Rejmera. Oponix blokuje dzisiaj lepiej niż Polsat Mistrzostwa Europy.
6' - Ładnie przedarł się przez defensywę Seev Paweł Ujas. Jego dogrania nie zamyka jednak Krzysiek Walczak.
9' - Furmanek obok słupka.
10' - Czas dla Oponixu.
11' - Faul pod bramką Piechnika, arbiter Malec nie ma wątpliwości i dyktuje rzut karny dla Seev. Do piłki podchodzi Grzegorz Paukszt i najpierw wali futbolówką w Piechnika, a następnie dobija obok słupka!
13' - Paweł Ujas poszedł sam na sam, pomylił się jednak o 20 centymetrów.
14' - Mocny strzał Kubasiewicza, świetnie broni to Piechnik.
14' - Krzysztof Walczak miał znakomitą okazję na zdobycie gola, coś mu się uroiło, że na lewo stoi lepiej ustawiony kolega i odegrał do wyimaginowanego kolegi z drużyny, więc finał tej historii możecie już sobie sami dopowiedzieć.
14' - (1:0) Rejmer podaje do Pirgi, a ten uderza z pierwszej piłki i otwiera wynik tego spotkania!
17' - Wolny dla Oponixu. Przemek Salamonowicz posyła piłkę prosto w mur.
18' - Rejmer podaje piętką do Pirgi, a ten zmusza do wzmożownego wysiłku Zbyszka Piechnika.
20' - Minimalnie niecelny płaski strzał z dystansu w wykonaniu Walczaka.
21' - Kubasiewicz zamyka z pierwszej piłki dogranie od kolegi, nie poszło jednak w światło bramki.
22' - Ujas z czuba, dobra interwencja Parossy.
22' - Uderzenie Rejmera i kolejna blokada. Oponix jest lepszy niż straż miejska.
23' - Próba Zbyszka Piechnika, poszło jedynie we wrocbalowy baner.
24' - (2:0) Pirga z dubletem! Gracz Seev wykorzystuje podanie od Wojtka Misiewicza i pokonuje Piechnika!
25' - Się rozstrzelał Zbyszek Piechnik. Tym razem w baner nie poszło, ale też nie w światło bramki.
26' - Jakby lepiej przyłożył nogę i się tak do tego nie odchylił przy strzale może miałby już na koncie hat-tricka Kamil Pirga.
27' - Kolejny strzał Pirgi, tym razem poleciało metr nad poprzeczką.
28' - Pirga-Kubasiewicz-Misiewicz-strzał-poprzeczka!
29' - Ujas z trzech metrów, prosto w Parossę.
29' - (3:0) Rejmer odnotowuje drugą asystę, a na listę strzelców wpisuje się Wojtek Misiewicz, który świetnym mocnym strzałem posyła piłkę pod samą poprzeczkę!
30' - (3:1) Strzelał, strzelał i w końcu się wstrzelił! Uderzenie Piechnika z dystansu, piłka ląduje w siatce!
32' - Świetna interwencja Radka Parossy po mocnym strzale Maczugi.
33' - Fenomenalna parada Parossy! Tym razem zatrzymał Furmanka.
34' - Parossa w gazie! Kolejne dwie genialne interwencje, po strzałach Ujasa i Furmanka!
36' - (4:1) "Czas, czas!" - krzyczy do arbitra Malca Radek Parossa. Sędzia czasu jednak nie gwiżdże, bo kiper Seev nie posiada opaski. Z całego zamieszania korzysta Wojtek Misiewicz, który strzałem z ostrego kąta pakuje piłkę w długi róg! "Bardzo dobra decyzja Panie arbitrze!" - komentuje Parossa.
37' - (4:2)  Parossę precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego pokonuje Paweł Ujas!
37'- (5:2) Odpowiedź Seev - gola zdobywa Kubasiewicz!
38' - (5:3) Gola z karnego zdobywa Paweł Ujas!
40' - (5:4) Krzysztof Walczak wykorzystuje sytuację sam na sam i strzela gola kontaktowego!
40' - (6:4) Wynik spotkania ustala Wojtek Misiewicz, wykorzystując podanie od magistra asysty - Kuby Rejmera!

Seev telekom. dla biznesu dalej niepokonany! Drużyna Pawła Dobosza wypracowała sobie przewagę w pierwszej części meczu i przewagi tej nie oddała aż do końca, mimo że Oponix w końcowych minutach się rozstrzelał. Seev wskakuje na fotel lidera i pozostanie tam na pewno przynajmniej do jutra, do meczu Car-Zone Wrocław z MPK. Kolejnym rywalem drużyny Pawła Dobosza będzie MPK Wrocław. Oponix już jutro zmierzy się z Nokią.