21.01 godz. 16:25, Przesmyckiego 10, Sedzia: M.Niciński / K.Struski
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Gorszkowski, Kaczmar, Bogacz, Laskowski, Tobjasz, Socki, Bicz
Skład: Turski, Paukszt, Zdun, Sienkiewicz, Misiewicz, Rejmer, Hajdamowicz, Wiktorowski
3' Paweł Bicz
21' Paweł Bicz
25' Radosław Tobjasz
2' Gabriel Wiktorowski
26' Jakub Rejmer
29' Przemysław Gorszkowski (Gol samobójczy)
32' Grzegorz Paukszt
34' Gabriel Wiktorowski
37' Jakub Rejmer
37' Jacek Zdun
38' Jacek Zdun
39' Jakub Rejmer
Zawodnik meczu: Jakub Rejmer (Trzy gole, jeszcze więcej strzałów i jedna asysta. Bardzo mocny punkt Seev w tym pojedynku. Wyróżnienić należy także dobrze spisujących się i również mających swój wkład w statystykach Paukszta i Bicza.)

Po wygranej z Car Zonem, SEEV Telekomunikacja będzie chciało pójść za ciosem i ugrać komplet punktów z Nokią. Trzy oczka pozwoliłby ekipie Pawła Dobosza, do meczu Car Zone, wskoczyć na fotel lidera, ale łatwo o takowe nie będzie. Beniaminek ciągle pozostaje bez zwycięstwa w tym sezonie i zacięcie walczy o pozostanie w elicie. Wczoraj podopieczni Michała Grobelnego pechowo przegrali z Łącznościowcem i będą chcieli się zrehabilitować. Muszą jednak wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, bowiem dawna Alpine Stars posiada wysokie umiejętności i jest w stanie pokonać każdego (udowodniła to ogrywając Car Zone). Zatem czy będziemy świadkami sensacji i punktów zdobytych przez Nokię? Czy raczej ujrzymy planową wygraną SEEV i kanonadę tego zespołu?

1' - Spotkanie poprowadzi duet arbitrów - Kamil Struski i wrocbalowa Jennifer Lopez - ubrany na biało Marcin Niciński!
2' - (1:0) Wujek obserwuje z trybun, to młody Wiktorowski musi się wykazać. Gabriel trafia do siatki już w drugiej minucie!
3' - (1:1) Seev długo z prowadzenia się nie nacieszył - do wyrównania, na raty doprowadza Paweł Bicz!
4' - Paukszt podaje do Rejmera, ten uderza, a piłka ląduje na banerze Mateusza Stadnika.
9' - Uderzenie Paukszta, poszło obok słupka.
11' - Rejmer popatrzył, przymierzył i uderzył, techniczny strzał Kuby zostaje jednak zblokowany przez defensywę Nokii.
13' - Bogacz z dystansu, jak jaskółka poleciał Turski, efektowną paradą zbijając piłkę na rzut rożny.
16' - Potańczył z piłką Sienkiewicz, Nokia dobrze to jednak zblokowała.
17' - Uderzenie Sienkiewicza, bramkarza Nokii dobrze asekurował obrońca.
19' - Pociągnął ze swoich długich kończyn Grzegorz Paukszt z połowy boiska. Całkiem niezłe to było, ale świetnie ustawiony był Łukasz Waksmański.
21' - Pomieszał w polu karnym Kuba Rejmer, strzał z kazika gracza Seev dobrze broni jednak Waksmański.
21' - (1:2) Świetna akcja Pawła Bicza - napastnik Nokii mija bramkarza i wyprowadza Nokię na prowadzenie!
25' - (1:3) Nokia jest dzisiaj w gazie! Wojtek Jastrzębski zabawił się z obrońcami i wyłożył piłkę Tobjaszowi, a Radek dopełnił formalności i umieścił futbolówkę w siatce! Jakby tego było mało oglądamy jeszcze ciekawą cieszynkę na siedząco!
26' - (2:3) Seev się nie poddaje - Paukszt zagrywa do Rejmera, a ten strzałem z pola karnego zaskakuje Waksmańskiego!
29' - (3:3) Zbabolił troszeczkę Waksmański, wpuszczając piłkę po krótkim i to na domiar złego po pechowym odbiciu futbolówki od swojego kolegi - Przemka Gorszkowskiego! Mamy remis i walka o punkty zaczyna się od początku!
30' - Waksmański w 100% się zrehabilitował za swój błąd, zatrzymując niezwykle groźne uderzenie Zduna z piętki. Dobitka Sienkiewicza trafia w spojenie!
32' - (4:3) Rzut wolny dla Seev. W akcji długie nogi Grzegorza Paukszta, które spisują się na medal, płaskim strzałem wyprowadzając zespół Seev na prowadzenie!
34' - (5:3) Świetne podanie Paukszta do Rejmera, Kuba dobrze to klei i z dziecinną łatwością robi w bambuko obrońcę, a na koniec wykłada piłkę jak na tacy Wiktorowskiemu, który mocnym strzałem nie daje szans Waksmańskiemu!
37' - (6:3) Zdun zagrywa do Rejmera, a ten robi to czego oczekują od niego koledzy - trafia do siatki i to już po raz drugi dzisiaj!
37' - (7:3) Rejmer w ramach podziękowania asystuje przy golu Zduna! Jest już chyba po meczu!
38' - (8:3) Zdun po raz drugi wpisuje się na listę strzelców, piłka po jego strzale odbija się jeszcze od słupka i ląduje w sieci!
39' - (9:3) Strzał z czuba, po ziemi, przy słupeczku, w taki oto sposób kompletuje się hat-tricki proszę Państwa! Kuba Rejmer na minutę przed końcem ustala wynik tego pojedynku!

Nie to jak się zaczyna, a to jak się kończy jest ważną kwestią i to nie tylko w życiu, ale i w futbolu. Nokia wypracowała sobie dwubramkową przewagę nad Seev, ale dawna Alpina za wygraną nie dała i popisy Rejmera z Pauksztem (nie ujmując roli Zduna w tym wszystkim) doprowadziły ostatecznie do wysokiej wygranej ekipy Pawła Dobosza. Seev ma już 12 punktów przewagi nad zespołem Nokii. W następnej kolejce czeka nas mecz Seev z Oponixem i Nokii z MPK Wrocław.