21.01 godz. 17:10, Przesmyckiego 10, Sedzia: M.Niciński / K.Struski
7 : 2
( 2 : 1 )
Skład: Fąfrowicz, Spadło, Stachowicz, Sowiński, Koziarz, Kąciak, Kopocinski
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Małecki, Pawlak, Siódmiak, Użałowicz, Żbik, Kotwicki
14' Radosław Kopocinski
20' Piotr Sowiński
25' Marcin Stachowicz
2' Robert Małecki
13' Karol Siódmiak
24' Kamil Żbik
31' Kamil Żbik
37' Krzysztof Kotwicki
38' Krzysztof Kotwicki
40' Krzysztof Kotwicki
Zawodnik meczu: Karol Siódmiak (Dwa gole i cztery asysty. Więcej dodawać chyba nie trzeba. Na wyróżnienie zasługuje także Kamil Żbik - autor dwóch goli i strzału w słupek i Kotwicki, który w końcówce zdobył ekspresowego hat-tricka.)

Car Zone Wrocław po premierowej porażce z SEEV-em, dzień później będzie chciał się zrewanżować! Na ich drodze stanie Piorun Zaodrze, który po poprzedniej kolejce wydaje się być w dobrych nastrojach. Beniaminek zdobył bowiem cztery punkty i nie zamierza na tym poprzestawać. W końcu przełamał się najlepszy zawodnik tej drużyny z poprzedniego sezonu - Michał Jasiok i będzie chciał polepszyć swoje dotychczasowe, dosyć słabe statystyki. Team Damiana Guziejewskiego na pewno mu tego nie ułatwi i zrobi wszystko, aby wygrywając zapomnieć o ostatniej wpadce. Musi jednak zjawić się przy Przesmyckiego w mocniejszym składzie, bo Piorun na pewno nie będzie chciał grać z nimi w otwarte karty i bardziej będzie starał się nie przegrać, nijeżeli wygrać. Czy ta sztuka się debiutantowi powiedzie, a przedostatni weekend stycznia okaże się dla Car Zone pechowym? Czy jednak zobaczymy zespół, który nie ma litości dla przeciwnika i wydaje się nie do zatrzymania przez nikogo?

1' - Jasiok swoich statystyk dzisiaj jednak nie poprawi. Najlepszy snajper Pioruna z zeszłego sezonu nie zjawił się na obiekcie przy ul. Przesmyckiego.
2'- (1:0) Car-Zone wychodzi na prowadzenie już w drugiej minucie! Na listę strzelców wpisuje się Robert Małecki, po podaniu od Króla... wróć, Karola Siódmiaka!
7' - Ładna akcja Pioruna, Michał Kąciak wykłada piłkę na lewo do Stachowicza, Marcina uprzedza jednak Michał Sikora.
9' - Robert Fąfrowicz oddaje świetny strzał, ale jeszcze świetniejsza jest interwencja Michała Sikory!
11' - Stachowicz z połowy, dobrze wyłapuje to Przemek Spadło.
12' - Czas dla Pioruna Zaodrze.
12' - "Co tam Staruszku, jak się prezentuję?" - dopytuje arbiter Niciński. Białe wdzianko wrocbalowego arbitra robi dzisiaj furorę.
12' - Bardzo dobry strzał z połowy boiska w wykonaniu Radka Kopocińskiego, Michał Sikora zatrzymuje to efektowną paradą.
13' - (2:0) Karol Siódmiak strzałem z pola karnego zaskakuje Przemka Spadło! Asystę zapisujemy Tomkowi Guziejewskiemu!
14'- (2:1) Błyskawiczna odpowiedź Pioruna Zaodrze - na listę strzelców wpisuje się Radek Kopociński, w roli asystenta Michał Kąciak!
15'- Pudło meczu zalicza Karol Siódmiak! Takie sytuacje trzeba wykorzystywać i trafiać na pustaka. Robert Małecki zostaje okradziony z asysty.
19' - Użałowicz z dystansu, poszło nad bramką.
20' - Żółta kartka dla Piotra Sowińskiego za grę bez gwizdka.
22' - Michał Kąciak kontra Sikora, górą bramkarz Car-Zone.
22' - Kamil Żbik trafia piłką w słupek!
24' - Dobra piłka do czyhającego samotnie w polu karnym Piotra Sowińkiego. Gdyby gracz Pioruna był ciutkę wyższy pewnie zdołałby to zgasić klatą a nie twarzą i może udałoby się zaskoczyć Sikorę.
24' - (3:1) Siódmiak do Żbika, strzał i Car-Zone ucieka rywalowi już na dwa gole!
25' - (3:2) Stachowicz włącza magic touch i posyła piłkę do bramki, tuż przy lewym słupku Michała Sikory!
29' - Użałowicz z dystansu, dobrze broni to Spadło.
31' - (4:2) Dobrze ułożoną prawą nogę ma Kamil Żbik. Gracz Car-Zone wypatrzył dziurę między bramkarzem i murem i właśnie tam posłał futbolówkę z rzutu wolnego!
33' - Kolejny wolny dla Car-Zone, tym razem jego wykonawcą jest Użałowicz i było prawie idealnie - Przemka Spadło ratuje słupek!
34' - Znów w akcji Użi, tym razem nie z wolnego i o wiele mniej celnie.
34' - Czas dla Pioruna Zaodrze.
36' - Techniczna próba Marcina Stachowicza zatrzymuje się na słupku!
37' - W odpowiedzi torpedę uruchamia Karol Siódmiak i świetnie interweniuje Przemysław Spadło. Po chwili ponownie Spadło odbija uderzenie Siódmiaka.
37' - (5:2) - Siódmiak podał do Kotwickiego, a ten pokonał Przemka Spadło i prowadzenie Car-Zone wzrosło do trzech trafień!
38' - (6:2) - Kopia bramki sprzed 30 sekund i dublet ustrzela Krzysztof Kotwicki!
40' - (7:2) - Siódmiak do Kotwickiego (tak, tak, znowu), to już czwarta asysta Karola i hat-trick Kotwickiego!

Car-Zone w pełni zrehabilitował się za porażkę z Seev i rozgromił Piorun Zaodrze 7:2. Ekipa Damiana Guziejewskiego melduje się na pierwszej lokacie w ligowej tabeli i w następnej kolejce powalczy z MPK Wrocław. Znajdujący się tuż nad strefą spadkową Piorun zmierzy się z mającym trzy oczka przewagi Łącznościowcem.