23' Jacek Zdun
25' Kamil Pirga
33' Jacek Zdun
40' Piotr Turski
Zawodnik meczu: Jacek Zdun (Jacka wszędzie było pełno! Kreował sytuacje, przecinał akcje przeciwników, a pod bramką rywala był niemalże bezbłędny. Efekt trzy gole, które dały wygraną z liderem! W ekipie Car Zone należy wyróżnić Roberta Małeckiego. )

Przedostatni weekend stycznia przyniesie nam pięć spotkań w Superlidze, a w tym zestawieniu kibice będą mieli okazje zobaczyć hit kolejki, a może nawet hit sezonu! Zmierzą się ze sobą drużyny, które przed startem edycji zimowej były wymieniane jako główni kandydaci do triumfu w najwyższej klasie rozgrywkowej, czyli SEEV Telekomunikacja dla Biznesu i Car Zone Wrocław. Ci pierwsi zajmują dopiero trzecie miejsce, zdobyli do tej pory siedem punktów, ale mają o jedno spotkanie rozegrane mniej niż Oponix i Car Zone. Drudzy z kolei z kompletem 12 oczek liderują Superlidze, najwięcej goli strzelają i najmniej tracą. Jeżeli ten mecz ekipa Damiana Guziejewskiego wygra, to uczyni ogromny krok w kierunku obrony mistrzowskiego tytułu, jeśli zaś przegra to walka o mistrzostwo nabierze jeszcze większego kolorytu. Już nie możemy doczekać się tego pojedynku, w którym na pewno nikt nie będzie odstawiał nogi, a obie ze stron będą nastawione na atak! Plejada gwiazd amatorskiej piłki, czyli tacy zawodnicy w akcji, jak Karol Siódmiak, Jakub Rejmer, Mateusz Żak, Grzegorz Paukszt, Kamil Żbik czy Piotr Turski. Tutaj po prostu będzie się działo!

2' Podanie Rejmera do Zdyna, ten staje oko w oko z Sikorą ale przegrywa pojedynek z bramkarzem Car-Zone Wrocław.
3' (0:1) - Pawlak zagrywa piłkę w pole karne do Siódmiaka, ten wycofuje do Małeckiego i piłka po płaskim strzale trafia do siatki Turskiego.
4' (1:1) - Długo się Car Zone z prowadzenia nie cieszył, bowiem po szybkiej kontrze do wyrównania doprowadza Jacek Zdun!
5' Mocny strzał Jakuba Rejmera zza pola karnego i świetnie do boku piłkę zbija Michał Sikora!
6' Jeszcze jeden strzał SEEV, tym razem autorem jest Gabriel Wiktorowski. Próba bratanka organizatora naszej ligi zostaje ofiarnie zatrzymana przez Sikorę.
7' Kamil Żbik zabawił się z Grzegorzem Pauksztem i jednym ruchem nogi zostawił go w tyle. Zawodnik z numerem "9" staje oko w oko z Piotrem Turskim i przegrywa ten pojedynek!
9' Paukszt do Zduna i bomba tego drugiego nie znajduje drogi do bramki, bowiem świetnie interweniuje bramkarz.
10' (2:1) - Kamil Pirga znajduje sposób na pokonanie Sikory po dobrym podaniu od Gabriela Wiktorowskiego! SEEV na prowadzeniu!
15' Kąśliwy strzał Żbika z dystansu i bez ryzyka Turski zbija piłkę na rzut rożny!
16' Kontratak SEEV. Zdun do Wiktorowskiego, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderza wprost w niego! Po chwili piłka po tej interwencji mogła wpaść do siatki, ale w ostatniej chwili Sikora wybija "balon" z linii bramkowej!
18' Mocne uderzenie Żbika i po rykoszecie od obrońców futbolówka może zmylić Turskiego, ale ten jest dobrze ustawiony i interweniuje na raty!
19' Rozmontowana defensywa Car Zone. Rejmer do Wiktorowskiego, a ten mając przed sobą tylko i wyłącznie Sikorę, uderza tuż obok bramki. To powinien być gol!
19' (3:1) - Cóż za kuriozalna sytuacja! Pawlak chcąc rozegrać piłkę nabija nią Rejmera i ta wpada do siatki obok zdezorientowanego Sikory! Kolejny gol dla SEEV! Mamy dwubramkowe prowadzenie!
20' Pawlak zza pola karnego i słupek ratuje Turskiego od utraty gola!
22' Siódmiak-Pawlak-Małecki i ten ostatni w sytuacji sam na sam uderza obok bramki! Cóż za kombinacja Car Zone! To powinien być gol kontaktowy!
23' (4:1) - Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak też się stało tym razem! Wiktorowski wystawia piłkę jak na tacy Zdunowi, a ten mocnym strzałem z pola karnego, pod poprzeczkę pokonuje Sikorę!
24' (4:2) - Strzał Małeckiego Turski instynktownie odbija przed siebie. Po chwili znów do piłki dopada "Mały" i mocnym uderzeniem przy słupku zmiejsza dystans do rywala.
25' (5:2) - Piękna klepka Rejmera z Pirgą i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zawodnik z numerem "3" pakuje piłkę do siatki, tuż przy słupku!
27' Jurasik na wolne pole zagrywa do Małeckiego, a ten oddaje mocny strzał, wprost w Turskiego!
28' Siódmiak upadając zdołał jeszcze oddać strzał, po którym futbolówka zatrzymuje się na poprzeczce!
29' Czas dla SEEV Telekomunikacja dla Biznesu!
30' Pawlak z lewej strony i kolejny raz dobrze ustawiony Turski zatrzmuje uderzenie gracza Car Zone Wrocław.
33' (6:2) - Misiewicza strzał do boku odbija Sikora. Do odbitej piłki dopada Zdun i podwyższa prowadzenie swojej drużyny!
34' (6:3) - Małecki do Jurasika, a ten potężnym uderzeniem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans Turskiemu!
36' (6:4) - Siódmiak zmiejsza dystans do rywala i mamy już tylko dwubramkową przewagę rywala.
37' Car Zone naciera i jest bliski strzelenia kolejnego gola! Siódmiak tym razem trafia w spojenie słupka z poprzeczką!
38' (6:5) - Za drugim razem Siódmiak już trafia do siatki, a Car Zone przegrywa już tylko jednym golem! Asystę przy tym trafieniu notuje Żbik. Do końca meczu 2 minuty, a to oznacza, że będzie się działo!
39' Żbik na ścianę zagrywa do Siódmiaka, a ten strzałem z woleja uderza tuż obok bramki.
40' Turski za grę na czas otrzymuje żółtą kartkę!

Car Zone Wrocław nie jest już niepokonany! Sposób na drużynę Damiana Guziejewskiego znalazł SEEV Telekomunikacja i dzięki tej wygranej sprawił, że walka o tron w Superlidze stanie się jeszcze bardziej emocjonująca. Możemy gdybać co byłoby gdyby lider zjawił się na tym spotkaniu w najmocniejszym składzie, z Pawłem Synowcem, Adrianem Kublikiem, Maciejem Sepetowskim czy Mateuszem Żakiem. Tak czy siak mimo takich braków drużynie tej do remisu zabrakło naprawdę niewiele, ale na przestrzeni całego spotkania zwycięstwo należało się ekipie Pawła Dobosza. Już jutro jedni i drudzy ponownie wybiegną na parkiet hali przy Przesmyckiego. Dawna Alpine Stars zmierzy się z Nokią, zaś Car Zone podejmie Pioruna Zaodrze.

Jacek Zdun (SEEV Telekomunikacja dla Biznesu)