16.12 godz. 19:20, Przesmyckiego 10, Sedzia: T.Pondel / K.Struski
16 : 4
( 8 : 2 )
Skład: Maryniak, Olejnik, Sornat, Cacanakos, Surmaczewski, Rożek, Węgłowski, Kruszona, Falkiewicz, Małolepszy, Lotarski, Nebelski, Łazorczyk, Łopatecki
Skład: Guziejewski, Sikora, Żak, Małecki, Pawlak, Siódmiak, Sepetowski, Żbik
2' Marek Surmaczewski
15' Paweł Małolepszy
16' Paweł Małolepszy
34' Łukasz Łazorczyk
35' Łukasz Łazorczyk
3' Maciej Sepetowski
3' Karol Siódmiak
6' Mateusz Żak
8' Karol Siódmiak
9' Kamil Żbik
10' Kamil Żbik
12' Arkadiusz Pawlak
15' Mateusz Żak (Rzut karny)
22' Damian Guziejewski
26' Robert Lotarski (Gol samobójczy)
29' Karol Siódmiak
30' Mateusz Żak
33' Karol Siódmiak
36' Maciej Sepetowski
37' Mateusz Żak
38' Arkadiusz Pawlak
Zawodnik meczu: Karol Siódmiak (Obrońcy MPK zupełnie nie mieli pomysłu na zatrzymanie Karola. Efekt mógł być tylko jeden - cztery brameczki. Wielkie brawa również dla Panów "Ż" - Żbika i Żaka.)

Car Zone Wrocław w Świątecznym Karpiu zajął najwyższe w historii - czwarte miejsce i teraz z nadzieją skupia się na sezonie ligowym w Superlidze, bowiem w tej broni tytułu mistrzowskiego. Najwyższa klasa rozgrywkowa została przed startem edycji mocno zmieniona. Po pierwsze, liczba drużyn zmniejszona została z 11 do 7 i z racji tego będziemy grali systemem mecz i rewanż. Po drugie nie ujrzymy w akcji takich zespołów jak OKS Sokół Wrocław, Japanserwis, Michałki czy GM Roads, gdyż żaden z nich się nie zgłosił. Patrząc na skład elity, wydaje się, że Car Zone nie powinien mieć większych problemów z obroną mistrzowskiego tytułu, ale by o tym marzyć, na pewno musi udanie wejść w sezon! Na starcie ekipa Damiana Guziejewskiego podejmie beniaminka - MPK Wrocław i wydaje się bezsprzecznym faworytem w tym spotkaniu. Na dodatek do ofensywnego tercetu tej drużyny - Paweł Synowiec, Adrian Kublik, Karol Siódmiak doszedł znany z gry w Japanserwis - Kamil Żbik (dziś akurat i Synowca i Kublika nie zobaczymy). Na tą czwórkę (więc w zasadzie dwójkę) musi szczególnie uważać Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, aby marzyć o pomyślnym wyniku. Skład beniaminka zbytnio się nie zmienił i znów za wszystkie sznurki pociągać będzie Marek Surmaczewski - król strzelców pierwszej ligi z poprzedniego sezonu. Czy teraz również będzie tak samo efektywny i pomoże swojej drużynie w uzyskaniu punktów z obrońcą tytułu? Czas pokaże!

1' - Już po upływie 20 sekund oglądamy pierwsze uderzenie w tym meczu. Michał Sikora zatrzymuje strzał Surmaczewskiego.
2' - (0:1) MPK dalej w natarciu. Sikora zatrzymuje uderzenie Małolepszego, ale na tyle niefortunnie, że futbolówka trafia prosto pod nogi Surmaczewskiego. Marek długo się nie zastanawiał i uderzył, a efektem tego strzału jest pierwsza brameczka dla MPK!
3' - (1:1) Car-Zone szybko wyrównuje - na listę strzelców wpisuje się Maciek Sepetowski!
3' - (2:1) Car-Zone idzie za ciosem - szybka klepka kończy się golem Karola Siódmiaka!
4' - Paweł Małolepszy strzela, a piłka odbija się od słupka. Niewiele brakowało, a mielibyśmy wyrównanie.
6' - Surmaczewski do Cacanakosa, uderzenie gracza MPK dobrze nogą zatrzymuje Michał Sikora.
6' - (3:1) Akcja Panów "Ż" - Żbik ładnie wypuszcza Żaka, a ten wzorowo zamyka akcję Car-Zone i podwyższa na 3:1!
8' - (4:1) Car-Zone dalej w natarciu, uderza Karol Siódmiak, a piłka wpada do bramki przy samym słupeczku!
9' - (5:1) Panowie "Ż" dalej szaleją - tym razem dla odmiany Żak z lewej zagrywa do Żbika, a ten uderza z 3 metrów i pokonuje Marka Rożka!
10' - (6:1) Marek Rożek robi sobie wycieczkę ze swojej bramki, a to bezlitośnie wykorzystuje Kamil Żbik, który po raz drugi trafia do siatki!
12' - (7:1) Piłka chodzi jak po sznurku, Damian Guziejewski zagrywa do Arka Pawlaka, a ten dokłada nogę i mamy już 7:1 dla Car-Zone!
15' - (8:1) Żółty kartonik dla Pawła Małolepszego i rzut karny dla Car-Zone. Masteusz Żak uderza, a kiper MPK ma szczęście, że w niego nie trafiło, bo piłka mogła go zabić. Mamy bramkę numer osiem dla ekipy Car-Zone!
16' - (8:2) Odpowiedź MPK - piłkę w siatce umieszcza Paweł Małolepszy!
18' - Arek Pawlak trafia piłką w poprzeczkę!
21' - Dobra okazja Małeckiego, "Mały" posłał jedynie piłkę nad poprzeczką.
22' - (9:2) Strata w polu karnym MPK oznacza tylko jedno - kłopoty. Car-Zone wymienia trzy podania, a całość kończy Damian Guziejewski!
24' - Michał Sikora vs Łukasz Sornat, górą kiper Car-Zone.
26' - (10:2) Pęka dwucyfrówka, a wszystko za sprawą pechowego trafienia Roberta Lotarskiego.
28' - Czas dla MPK.
28' - W bramce MPK w końcówce spotkania zobaczymy Mariusza Nebelskiego.
29' - Pawlak minął już bramkarza, zanosiło się na 11. gola dla Car-Zone, ale całą sytuację uratował Lotarski, który wybił piłkę z pustej bramki.
29' - (11:2) Karol Siódmiak ustrzela hat-tricka wykorzystując podanie od Żaka.
30' - (12:2) Efektownym wolejem na listę strzelców, już po raz trzeci w tym spotkaniu, wpisuje się Mateusz Żak.
31' - Piłka po strzale Żbika trafia w słupek.
33' - (13:2) Małecki do Żbika, Żbik do Siódmiaka, a Siódmiak z pola karnego piętką "zdziurował" bramkarza. To już prawdziwy pogrom.
34' - (13:3) "Ale zapier****" - Organizator nie krył swojego podziwu dla wyjątkowej urody trafienia Łukasza Łazorczyka.
35' - (13:4) Łazorczyk po raz drugi trafia do siatki, przewaga Car-Zone zmniejsza się do 9 goli.
36' - (14:4) No i znowu mamy 10 goli przewagi Car-Zone. Gola zdobywa Maciek Sepetowski!
37' - (15:4) Mateusz Żak z trafieniem numer cztery! Car-Zone nie zwalnia tempa!
38'- (16:4) Karny dla Car-Zone, Nebelskiego na raty pokonuje Arek Pawlak.
38' - Dowiadujemy się właśnie, że Mateusz Żak ma całkiem ładne buty i "fajny gościu mi je sprzedawał".

Gdyby pojedynek Car-Zone z MPK był transmitowany w TV należałoby puścić go po godzinie 22. To co ekipa Damiana Guziejewskiego zrobiła z rywalem śmiało można nazwać gwałtem. MPK może się cieszyć, że w składzie Car-Zone zabrakło Synowca i Kublika i obyło się bez ultragwałtu. Porażka różnicą aż 12 goli musi być jednak bolesna i oznacza tylko jedno - pierwszą lokatę dla ekipy Guziejewskiego i ostatnią dla teamu Węgłowskiego. Następna kolejka zaplanowana została na 6 stycznia - Car-Zone zagra wtedy z Nokią, a MPK z Seev telekomunikacją dla biznesu.