14.03 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
3 : 4
( 2 : 1 )
Skład: Matuszak, Safaryn, Rugala, Ślusarek, Stempień, Deliman, Pospieszyński
Skład: Głuszek, Najgiebauer, Błaszczyk, Laszecki, Kaczmarczyk, Grobelny, Śliz, Przystaś, Radziewicz
15' Bartosz Pospieszyński
25' Jakub Deliman
28' Bartosz Pospieszyński
30' Marcin Stempień
4' Jacek Śliz
5' Jacek Śliz
27' Sylwester Głuszek
Zawodnik meczu: Bartosz Pospieszyński (Bartek często zagrażał bramce przeciwników, a bramkarz rywali miał z jego strzałami wiele problemów. Oprócz samych uderzeń Pospieszyński także rozgrywał, a przede wszystkim strzelił dwie bramki i zanotował asystę. Wyróżnienie dla Jacka Śliza. )

Ostatnim meczem jaki odbędzie się w ramach trzeciej ligi OFC będzie starcie Braku Sponsora z Logintrade. Sytuacja w górnej części tabeli najniższej klasy rozgrywkowej jest dość skomplikowana i na chwilę obecną znamy jedynie zdobywcę złotych medali (Zielone Anioły). Brak Sponsora na dzień dzisiejszy jest poza strefą dającą promocję do drugiej ligi i do czwartego Logintrade traci dwa oczka. W przypadku porażki Logintrade może w najorszym razie nawet wylecieć poza pierwszą czwórkę i stracić szanse na awans - tak stałoby się gdyby Brak Sponsora wygrał, a Catlin przegrał swój mecz z MDM Rocks. Drużynie Kuby Delimana do awansu wystarczy remis. Brak Sponsora jeśli chce za rok grać w drugiej lidze musi to spotkanie wygrać (wtedy od wyniku meczu Catlinu zależałoby czy BS ma awans z 4. miejsca, czy awans z pozycji nr 3 dającej brązowy medal). Strasznie to wszystko skomplikowane, poczekajmy więc do środy, a wtedy na własne oczy przekonamy się co ciekawego przygotowali bramkostrzelni Jacek-PRO-Śliz i Bartek Pospieszyński. Już za dwa dni będziemy mieć pewność co do tego, kogo będziemy dekorować na najbliższej Ceremonii, a kto zimę zakończy z lekki grymasem na twarzy.

2' Zaskakujące uderzenie Jakuba Delimina z połowy boiska i na raty po nim interweniuje Tomasz Radziewicz.
3' Przed szansą na strzelenie gola staje Jacek Ślusarek, ale jego strzał zza pola karnego
3' Daleka piłka na pole karne Logintrade. Tam do strzału z woleja zbiera się Jacek Śliz i po jego próbie Kamil Matuszak świetnie przenosi futbolówkę poza światło bramki.
4' (1:0) - Daniel Kaczmarczyk zagrywa na dalszy słupek w kierunku Jacka Śliza, a z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do "pustaka".
5' (2:0) - Kolejna asysta Kaczmarczyka i kolejny gol Śliza, który pokonuje Matuszaka w sytuacji sam na sam!
7' Strzał Bartosza Pospieszyńskiego zza pola karnego przelatuje tuż nad poprzeczką!
8' Techniczna próba Pospieszyńskiego zza pola karnego. Ta przelatuje nieznacznie obok bramki.
9' Błąd w rozegraniu piłki w defensywie Logintrade. Przed polem karnym futbolówkę zgarnia Kaczmarczyk i natychmiast strzela, ale zbyt lekko, żeby zaskoczyć dobrze ustawionego Matuszaka!
15' Deliman w tempo zagrywa do Pospieszyńskiego, a ten mocnym strzałem przy dalszym słupku pokonuje Radziewicza i tym samym notuje trafienie kontaktowe!
16' Piotr Rugała obraca się z rywalem na plecach i strzela, ale bramkarz Braku Sponsora zachowuje czujność i zbija futbolówkę do boku!
20' Z rzutu wolnego bramkarza rywali stara się zaskoczyć Patryk Przystaś, ale futbolówka przelatuje nad poprzeczką!
23' Strzał Kaczmarczyka zza pola karnego w ostatniej chwili ofiarnym wślizgiem blokuje go Ślusarek!
24' Błaszczyk z dystansu - Matuszak przed siebie.
25' (2:2) - Stempień do Delimana, a ten nieatakowany przez nikogo oddaje płaski strzał po którym futbolówka znajduje drogę do bramki między nogami golkipera "czerwonych". Logintrade tym samym doprowadza do wyrównania!
27' (3:2) - Kaczmarczyk z autu wrzuca piłkę w pole karne do Głuszka, który strzałem z główki, pod poprzeczkę daje przywraca prowadzenie swojej drużyny.
28' (3:3) - Logintrade nie daje za wygraną i po chwili doprowadza do wyrównania! Ślusarek do Pospieszyńskiego, potężne uderzenie tego drugiego i Radziewicz pozostawiony bez szans!
30' (3:4) - "Niebiescy" idą za ciosem! Pospieszyński w kontrze zagrywa na dalszy słupek do Stempnia, który daje prowadzenie swojej drużynie!
32' Techniczny strzał Przystasia z rzutu wolnego i słupek ratuje Matuszaka od utraty gola!
35' Stempień z woleja i z trudem, ale skutecznie Radziewicz zbija piłkę na rzut rożny.
38' Ślusarek z lewej strony strzela mocno - w słupek!
39' Stempień kontra Radziewicz i górą w tym starciu golkiper Braku Sponsora!
40' Śliz do Najgiebauera, którego strzał z pierwszej piłki nad poprzeczkę przenosi Matuszak! To mógłbyć gol dający wyrównanie!

Mecz o awans do 1 ligi nie zawiódł oczekiwań kibiców zgromadzonych pod balonem Olimpijskim. Nie brakowało w nim boiskowej walki, sytuacji podbramkowych i emocji! Koniec końców o jedno trafienie lepsze okazuje się Logintrade, które wygrywa 4:3 i kończy sezon z brązowymi medalami. Brak Sponsora po ostatnim meczu sezonu uplasowało się na szóstej lokacie i na pewno czuje niedosyt. Obu drużynom dziękujemy za udział w edycji zimowej i zapraszamy do występów w kolejnych odsłonach ligi Wrocbal.