Skład: Toczek, Wiktorowski, Andrunyk, Czuchraj, Leszczyński, Lepianka, Niciński, Janikowski
Skład: Kupczyk, Piwko, Pilipienko, Kołodziejczyk, Ryglowski, Szafrański, Skit, Kreyczi
9' Marcin Niciński
18' Marcin Niciński
20' Misza Andrunyk
39' Marta Toczek
13' Filip Kołodziejczyk
34' Grzegorz Szafrański
35' Filip Kołodziejczyk
Zawodnik meczu: Marta Toczek (Kiedy koledzy marnowali wiele bramkowych sytuacji, Marta zachowała spokój. Miała trzy sytuacje i trzy zamieniła na gole. Wyróżnienie dla Marcina Nicińskiego, za bardzo dobrą postawę między słupkami i niezłą w polu gry. )

Obecnie Regio-food przebywa w strefie spadkowej (z której spaść się i tak nie da) na miejscu dziewiątym, JCD jest zaraz nad nią, na siódmej lokacie (tyle samo oczek co Atos, jednak mimo gorszego bilansu wygrany bezpośredni pojedynek 5:4). Siódme miejsce to absolutne maksimum jakie tej zimy osiągnąć mogą oba zespoły - JCD do szóstego Audytu traci sześć oczek, więc nawet jeśli dziś wygra to i tak nie awansuje w tabeli, Beer Boys w przypadku wygranej wyprzedzi natomiast zarówno JCD, jak i Atos i zimę zakończy z 10 punktami na koncie. Beer Boys posiada zdecydowanie najsłabszą defensywę wśród wszystkich trzecioligowców - 86 straconych bramek w 9 spotkaniach to naprawdę sporo (średnio 9,5 gola na mecz). Jak wykorzysta to ofesywa JCD? Najlepszymi strzelcami w tym sezonie są Marcin Niciński i Misza Andrunyk (obaj mają po 10 goli na koncie), niewykluczone jednak, że ten drugi pod nieobecność Jakuba Pondla stanąć będzie musiał dzisiaj między słupkami. Pierwszy w historii pojedynek pomiędzy Beer Boys a JCD odbędzie się już dziś o godzinie 21. Obie drużyny do spotkania przystąpią mocno osłabione. W ekipie Regio-food.pl Beer Boys zabraknie Jacka Zduna, zaś u JaCierpieDole FC - Jakuba Pondla.

1' (0:1) - Marcin Niciński zabiera piłkę jednemu z przeciwników, staje oko w oko z Dariuszem Kupczykiem. Nie decyduje się na indywidualne kończenie akcji, ale na takie bardziej zespołowe. Mianowicie podaje do lepiej ustawionej pod bramką Marty Toczek, która na wślizgu otwiera wynik tego spotkania!
5' (0:2) - Szybka kontra JCD. Marcin Wiktorowski wystawia piłkę jak na tacy Marcie Toczek, a ta znowu z zimną krwią pakuje futbolówkę do "pustaka".
6' Przed szansą na swojego gola staje Wiktorowski, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z Kupczykiem!
8' Ofiarna interwencja Miszy Andrunyka po strzale Kamila Skita.
9' (0:3) - Marcin Niciński także pakuje piłkę do siatki, po tym jak jego strzału w długi róg nie zdołał obronić bramkarz przeciwników.
10' Niciński po chwili może wpakować futbolówkę do własnej siatki, ale między słupkami czujny jest Andrunyk, który na raty broni to uderzeniu!
11' Filip Kołodziejczyk huknął z dystansu i w fenomenalny sposób golkiper JCD zbija piłkę na rzut rożny!
13' (1:3) - Wojciech Ryglowski w tempo zagrywa do lepiej ustawionego przed polem karnym Filipa Kołodziejczyka, który płaskim strzałem przy dalszym słupku pokonuje Miszę Andrunyka!
14' Niciński uderzeniem z połowy, ze wznowienia stara się zaskoczyć Kupczyka i prawie mu się to udaje, ale ostatecznie futbolówka zatrzymuje się na słupku!
15' Piotr Piwko z dystansu i futbolówka po tej próbie przelatuje wysoko nad poprzeczką.
16' Andrzej Janikowski strzela zza pola karnego i świetną interwencję notuje Dariusz Kupczyk, który przenosi piłkę poza światło bramki.
17' Sytuacyjny strzał Piwko z woleja - przelatuje obok bramki.
18' Marcin Niciński w środkowej strefie nieładnie fauluje Ryszarda Kreycziego i zostaje ukarany żółtą kartką.
20' (1:4) - Andrunyk daleko wychodzi za swoje pole karne i oddaje strzał zza połowy, po którym futbolówka znajduje drogę do bramki obok zaskoczonego Kupczyka.
20' Koniec pierwszej połowy. W przerwie dochodzi do zmiany między słupkami w JCD. Miszę Andrunyka zastępuje Marcin Niciński.
23' Płaski strzał Kołodziejczyka z prawej strony minimalnie mija dalszy słupek bramki strzeżonej przez Nicińskiego.
23' Jeszcze jedna próba Kołodziejczyka - tym razem nad poprzeczką.
26' No tak pewnego bramkarza jak Niciński to ja nie wiedziałem. Golkiper JCD ryknął z całych sił "mooooooooooojjjjjjjjjjjaaaaaaaaa" i jak powiedział, tak zrobił, czyli złapał futbolówkę.
27' Indywidualna akcja Piwko, który mija po drodze dwóch rywali, staje oko w oko z Nicińskim i przegrywa ten pojedynek! Po chwili kapitan Regio-food.pl Beer Boys dobija swoje uderzenie i znowu ofiarnie interweniuje popularny "Nitek" .
28' Kołodziejczyk z dystansu - Niciński na róg!
29' Jakub Lepianka ładnie przed polem karnym mija jednego z obrońców "biało-zielonych" i strzela na bramkę, lecz ofiarnie jego uderzenie, wślizgiem blokuje Piotr Piwko!
30' Kreyczi z powietrza - obok bramki.
31' Andrunyk z dystansu - Kupczyk świetnie zbija piłkę na róg.
32' Jeszcze uderzenie Janikowskiego i kolejna dobra interwencja golkipera "biało-zielonych".
34' (2:4) - Ryglowski z prawej strony zagrywa na przedpole do Szafrańskiego, który uderzeniem z pierwszej piłki, przy dalszym słupku zaskakuje Nicińskiego!
35' (3:4) - Niciński strzał Kołodziejczyka zbija do boku, ale wobec dobitki Ryglowskiego jest już bezradny, chociaż to do jej wyłapania zabrakło naprawdę niewiele.
35' Andrunyk zza pola karnego - wprost w "koszyczek" bramkarzowi!
37' Ryglowski w tempo do Piwko, który przegrywa wojnę nerwów z Nicińskim!
39' (3:5) - Toczek zgarnia bezpańską piłkę, wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i strzałem między jego nogami kończy strzelanie w tym spotkaniu! Tym samym JCD już praktycznie jest pewne wygranej, a Pani Toczek może cieszyć się z ustrzelenia hattricka.
40' Andrunyk z rzutu wolnego strzela i trafia w słupek!

W pierwszej połowie to JaCierpieDole lepiej poczynało sobie na boisku i wydawało się, że prowadząc po niej trzema golami, w drugiej dopełni formalności! Nic z tego! W drugiej odsłonie Regio-food.pl Beer Boys poczynało sobie lepiej i gdyby nie dobra postawa golkipera JCD to jego zespół nie mógłby cieszyć się z kompletu punktów. Dzięki trzem oczkom ekipa Łukasza Czuchraja kończy sezon nad "czerwoną strefą", a dokładniej na siódmym miejscu. Piotr Piwko i jego kompani w najlepszym wypadku zakończą zmagania na przedostatniej lokacie. Obu drużynom dziękujemy za wspólnie spędzone rozgrywki zimowe, zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach ligi Wrocbal.