12.03 godz. 22:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
12 : 1
( 5 : 0 )
Skład: Dudulski, Nogala, Markiewicz, Sławiński, Piotrowski, Nikulin, Nicieja
Skład: Zawadzki, Hanczarek, Wawrzyniak, Toporowski, Szymanowski, Przybyłko, Borowski, Nowaczyński, Fabijanowski
40' Przemysław Piotrowski
6' Daniel Toporowski
11' Daniel Toporowski
13' Krzysztof Szymanowski
15' Konrad Przybyłko
16' Daniel Toporowski
24' Paweł Borowski
26' Paweł Borowski
29' Daniel Toporowski
30' Krzysztof Szymanowski
33' Paweł Borowski
36' Konrad Przybyłko
38' Daniel Toporowski
Zawodnik meczu: Daniel Toporowski (Daniela szczególnie trudno było zatrzymać defensorom Monterail, a on raz po raz zagrażał bramce Jana Dudulskiego. Audyt wysoko wygrał, a Toporowski miał w tym duży wkład. Pięć goli strzelił i zanotował dwie asysty. )

Audyt Team przebywa obecnie na szóstej lokacie i do czwartego miejsca, równoznacznego z awansem traci trzy oczka. Promocja do wyższej klasy rozgrywkowej jest jeszcze możliwa, musiało by jednak zajść kilka czynników. Po pierwszej przede wszystkim Audyt Team musiałby pokonać ZKS Monterail. W teorii niby nic trudnego - w końcu ekipa Daniela Toporowskiego ma aż 9 punktów przewagi nad swoim najbliższym rywalem, a do tego posiada najskuteczniejszy atak w OFC3 (aż 75 strzelonych goli), gorszą defensywę od Monteraila ma natomiast tylko Beer Boys. Sama wygrana Audytowi do awansu jednak nie wystarcza. Aby promocja do OFC2 stała się faktem potrzebna jest jeszcze wygrana MDM Rocks nad Catlinem i porażka Braku Sponsora z Logintrade. W takim wypadku Catlin i Audyt miałyby po 18 punktów (wyżej byłyby Zielone Anioły, Qiagen i Logintrade), a o czwartej lokacie i awansie zadecydowałoby wygrane przez team Toporowskiego bezpośrednie starcie z XL Catlin (6:2). Pierwszy gwizdek starcia KPMG Audyt Team - ZKS Monterail usłyszymy dzisiaj o 22:30. EDIT: Audyt dzisiaj znowu bez Bartka Dempniaka, zaś Monterail nie może skorzystać z usług Kacpra Pucka.

5' Boiskową nudę przerywa uderzenie Mateusza Sławińskiego z woleja - nad poprzeczką.
6' (1:0) - Daniel Toporowski dostaje górą piłkę od jednego z kolegów pod bramkę i strzałem z główki pod poprzeczkę nie daje żadnych szans Janowi Dudulskiemu na pomyślną interwencję!
11' (2:0) - Toporowski huknął z dystansu i pięknym strzałem niemalże w samo okno pokonuje Dudulskiego.
13' (3:0) - KPMG Audyt idzie za ciosem i strzela trzeciego gola, a jego autorem grający z numerem "7" - Krzysztof Szymanowski!
15' (4:0) - Po szybko rozegranym rzucie rożnym uderzeniem z najbliższej odległości bramkarza Monterail Konrad Przybyłko.
16' (5:0) - Toporowski kompletuje hattricka i tym razem zaskakuje Dudulskiego strzałem z piętki.
20' Przemysław Piotrowski z rzutu wolnego mocno uderza i trafia prosto w mur!
21' Dwie kapitalne interwencje Dudulskiego po strzałach Zawadzkiego i Toporowskiego!
24' (6:0) - Paweł Borowski uderza z powietrza, piłka odbija się od słupka i ląduje w sieci obok bezradnego golkipera!
26' (7:0) - Kolejny strzał Borowskiego i zawodnik ten może cieszyć się z drugiej bramki w dzisiejszy wieczór!
29' (8:0) - Zabójczo szybka kontra "białych". Szymanowski zagrywa pod bramkę do lepiej ustawionego Toporowskiego, który pakuje futbolówkę do "pustaka".
30' (9:0) - Przed chwilą Szymanowski asystował Toporowski, a teraz to Toporowski podaje do Szymanowskiego, który strzałem z najbliższej odległości, między nogami bramkarza podwyższa prowadzenie KPMG Audyt Team!
31' Z piłką zabiera się Dudulski i będąc w okolicach połowy boiska oddaje płaski strzał, po którym bez większych problemów futbolówkę wyłapuje Michał Hanczarek!
32' Kamil Nogala z dystansu - bramkarz ponownie pewnie chwyta futbolówkę.
33' (10:0) - Toporowski do Borowskiego, a ten mocnym strzałem z lewej strony, pod poprzeczkę pokonuje Dudulskiego po raz trzeci!
34' Nowaczyński do Toporowskiego, którego strzał udanie nogami broni Dudulski.
36' (11:0) - Przybyłko wykorzystuje błąd przy wyprowadzaniu piłki w ekipie przeciwników i może cieszyć się ze strzelenia drugiego gola.
37' Toporowski z dystansu - Dudulski odbija ten strzał do boku!
38' (12:0) - Nowaczyński zabiera piłkę Nicieji i zagrywa na przedpole do lepiej ustawionego Toporowskiego, który z zimną krwią pakuje piłkę w pustej bramce.
39' Piotrowski zza pola karnego - wprost w dobrze ustawionego Hanczarka!
40' (12:1) - Próbował, próbował i się doczekał! Mamy honorowego gola dla Monterail, a strzałem zza pola karnego Hanczarka pokonuje najbardziej aktywny w ofensywie, w szeregach ZKS-u - Przemek Piotrowski!

Istny pogrom! KPMG Audyt nie dał najmniejszych szans ZKS Monterail i dzięki wysokiej wskoczył do strefy premiowanej awansem, a w najlepszym wypadku uzyska promocję do drugiej ligi. Co do ekipy Jana Dudulskiego, to jeżeli GSC MDM Rocks nie wygra swojego ostatniego meczu, to zakończy sezon na przedostatniej pozycji. Obu drużynom dziękujemy za wspólnie spędzone rozgrywki zimowe, zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach ligi Wrocbal.