09.03 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
5 : 11
( 3 : 5 )
Skład: Piwko, Pilipienko, Lisowski, Kołodziejczyk, Zdun, Szafrański, Skit, Kreyczi
Skład: Dudulski, Markiewicz, Rybicki, Pucek, Sławiński, Ginter
2' Grzegorz Szafrański
5' Jacek Zdun
10' Kamil Skit
12' Jacek Zdun
20' Adrian Lisowski
24' Jacek Zdun
29' Ryszard Kreyczi
32' Filip Kołodziejczyk
33' Filip Kołodziejczyk
35' Filip Kołodziejczyk
40' Filip Kołodziejczyk
2' Mateusz Sławiński
2' Kacper Pucek
4' Kacper Pucek
17' Kacper Pucek
34' Kacper Pucek
36' Kacper Pucek
Zawodnik meczu: Jacek Zdun (Jacek drugi raz w sezonie zjawił się na meczu swojej drużyny i Regio-food.pl drugi raz zwyciężył! To mówi praktycznie wszystko! Zdun kreował grę, strzelił 3 gole i zanotował 2 asysty. Wyróżnienie dla Kacpra Pucka! )

Dzisiaj dojdzie do potyczki w obrębie strefy spadkowej (z której jak wiadomo spaść się nie da). Monterail do tej pory zgromadził na swoim koncie sześć punktów i ulokował się na dziewiątym miejscu. Beer Boys pełni niechlubną funkcję czerwonej latarni ligi, posiadając w dorobku cztery oczka. Monterail strzelił tej zimy tylko 28 goli, Beer Boys byli w tej materii lepsi tylko o dwa trafienia. Czy konfrontacja dwóch najsłabiej radzących sobie ofensyw trzeciej ligi będzie oznaczać nudne 0:0? Nie sądzę, ale żeby się o tym przekonać poczekajmy do 20:30. EDIT: Monterail ponownie radzić będzie musiał sobie bez zmian, zaś Regio-food.pl Beer Boys bez nominalnego bramkarza. Między słupkami bramki "biało-zielonych" zobaczymy Piotra Piwko. Pocieszający dla tej drużyny jest niewątpliwie fakt, że na meczu pojawił się Jacek Zdun.

2' (1:0) - Kacper Pucek zagrywa w tempo, w pole karne do Mateusza Sławińskiego, który mocnym strzałem z pierwszej piłki, przy dalszym słupku nie daje żadnych szans Piotrowi Piwko!
2' (2:0) - ZKS Monterail idzie za ciosem, a po dalekim zagraniu bramkarza, strzałem w długi róg bramkarza pokonuje Pucek!
2' (2:1) - Z połowy, ze wznowienia zaskakująco uderza Grzegorz Szafrański, a futbolówka po rękawicach bramkarza wpada do siatki!
3' Piwko na raty interweniuje po strzale Pucka!
4' Uderzenie Rafała Pilipienko z lewej strony i słupek ratuje Dudulskiego od utraty gola!
4' (3:1) - Pucek może cieszyć się z dubletu, a jego zespół dwubramkowego prowadzenia!
5' (3:2) - Regio-food.pl Beer Boys nie daje za wygraną i ponownie strzela gola kontaktowego. Jego autorem Jacek Zdun, który pokonuje Jana Dudulskiego technicznym strzałem przy słupku, zza pola karnego!
6' Zdun z powietrza - Dudulski odbija piłkę przed siebie!
7' Szafrański huknął z dystansu i Dudulski szczęśliwie paruje piłkę na poprzeczkę!
8' Dwa mocne uderzenia Ryszarda Kreycziego. Po pierwszym Dudulski przenosi futbolówkę nad poprzeczkę! Po drugim bramkarz Monterail może dziękować poprzeczce, bowiem go wyręczyła!
10' (3:3) - Adrian Lisowski podaje do Kamila Skita, który strzałem przy słupku pokonuje kipera "czarnych".
12' (3:4) - Kreyczi do Zduna i zawodnik z numerem "5" wyprowadza "biało-zielonych" na prowadzenie!
13' Płasko Zdun strzela sprzed pola karnego i z trudem, ale skutecznie piłkę do boku odbija Dudulski.
15' Uderzenie Pucka z dystansu i z trudem nogami na poza światło bramki piłkę przenosi Piwko!
17' Pucek zostaje ukarany żółtą kartką za uniemożliwienie wznowienia gry rywalowi.
20' (3:5) - Lisowski strzałem z dalszej odległości przy krótszym słupku pokonuje Dudulskiego i ekipa Piotra Piwko prowadzi już dwoma golami.
21' Pucek zza pola karnego strzela, mamy rykoszet od jednego z obrońców rywala, po czym futbolówkę na raty chwyta Piwko.
24' (3:6) - Zdun mocnym strzałem z prawej strony, przy dalszym słupku nie daje żadnych szans Dudulskiemu i w efekcie kompletuje hattricka.
25' Pucek zza pola karnego uderza - Piwko instynktownie zbija piłkę na róg!
27' Rafał Pilipienko po ziemi strzela zza pola karnego, po czym futbolówka nieznacznie mija słupek bramki Monterail.
27' Sławiński ma przed sobą tylko bramkarza i kończy całą akcję mocnym strzałem - obok bramki.
29' (3:7) - Lisowski do Kreycziego, a ten płaskim uderzeniem umieszcza futbolówkę w sieci!
31' Pucek ładnie, zwodem oszukał obrońcę Monterail i finalizuje solową akcję mocnym strzałem, po którym Piwko instynktownie, ręką przenosi piłkę poza światło bramki!
32' (3:8) - Uderzenie Zduna broni Dudulski, ale wobec dobitki Kołodziejczyka jest już bezradny!
33' (3:9) - Zdun z autu zagrywa do lepiej ustawionego Kołodziejczyka, a ten strzałem ze "szpica" pokonuje Dudulskiego!
34' (4:9) - Pucek z dystansu i piłka po rykoszecie od jednego z obrońców "biało-zielonych" wpada do siatki obok zaskoczonego Piwko!
35' (4:10) - Kreyczi do Kołodziejczyka, a ten strzałem w środek bramki zaskakuje golkipera przeciwników.
36' (5:10) - Pucek staje oko w oko z Piwko, wymija go i z dość ostrego kąta pakuje piłkę do "pustaka". Jest to czwarty gol snajpera Monterail w tym spotkaniu!
38' Pucek przedziera się przez defensywę Beer Boys i strzela - Piwko odbija piłkę do boku!
40' (5:11) - To już jest koniec! "Biało-zieloni" kończą strzelanie w dniu dzisiejszym i tym samym przypieczętowują wygraną! Czwartego gola zdobywa Kołodziejczyk!
40' Sławiński zza pola karnego - Piwko odbija piłkę do boku! Po chwili mamy dobitkę Pucka i kolejną bardzo dobrą interwencję bramkarza!

Regio-food.pl Beer Boys wygrywa drugi mecz w tym sezonie i drugi. Ogromna w tym zasługa Jacka Zduna, który był nie do zatrzymania dla osłabionego (grającego bez zmian) ZKS Monterail. Debiutant wygrał jak najbardziej zasłużenie i wydostał się z ostatniego miejsca w stawce, wskakując na dziewiatą lokatę. Ekipa Jana Dudulskiego znowu przystąpiła do meczu w osłabionym składzie i znowu po końcowych 40 minutach musiała schodzić z boiska pokonana. Jeżeli "czarni" wygrają w swoim ostatnim meczu z KPMG Audyt, to w najlepszym wypadku zakończą zmagania na przedostatnim miejscu. O kolejne cenne oczka zespół Piotra Piwko powalczy w poniedziałek z JaCierpieDole FC.