Skład: Osowski, Uchański, Tymczak, Mikołajek, Mikołajek, Biel, Fortuna
Skład: Toczek, Wiktorowski, Andrunyk, Czuchraj, Leszczyński, Pondel, Niciński, Miedziński
31' Rafał Biel
13' Misza Andrunyk
35' Misza Andrunyk
37' Marcin Niciński
Zawodnik meczu: Rafał Biel (Kat JaCierpieDole FC, który był nieuchwytny dla defensywy przeciwników. Supersnajper "Green Angels" często zagrażał bramce Jakuba Pondla i pięciokrotnie znalazł sposób na jego pokonanie. )

W środę zagrają ze sobą też JaCierpieDole FC i Zielone Anioły. Co tu dużo pisać - każdy inny rezultat, niż wygrana drużyny Jana Mikołajka będzie ogromnym zaskoczeniem. Zielone Anioły są pierwsze w tabeli, wygrały wszystkie osiem meczów w tym sezonie, mają najlepszą defensywę w trzeciej lidze i prawie najlepszy atak (więcej strzelonych goli ma tylko Qiagen i Audyt Team). Dokładając do tego kłopoty kadrowe w zespole JCD można wróżyć Łukaszowi Czuchrajowi i spółce niezbyt udany środowy wieczór. Obie drużyny nie zagrają dzisiaj w optymalnych zestawieniach. JCD tylko z jedną zmianą, zaś Zielone Anioły będą musieli radzić sobie bez żadnego rezerwowego.

1' Rafał Biel z łatwością mija obrońcę JCD, staje oko w oko z Jakubem Pondlem i uderza tuż obok bramki.
2' (0:1) - Biel mocnym, pięknym strzałem przy słupku nie daje żadnych szans Pondlowi na pomyślną interwencję! Mamy otwarcie wyniku!
4' (0:2) - Jan Mikołajek zagrywa na lewą stronę do Józefa Mikołajka, który precyzyjnym strzałem przy krótszym słupku zaskakuje bramkarza JCD.
5' Szarża Miszy Andrunyka zostaje zakończona mocnym strzałem po którym instynktownie, ale skutecznie interweniuje Bohdan Fortuna!
6' Misza Andrunyk pod bramkę zagrywa do Marcina Wiktorowskiego, który powinien strzelić gola kontaktowego, ale jak to powiedział arbiter dzisiejszego spotkania "piłka odbiła się od sęka" i wyleciała poza pole karne!
8' Wiktorowskiego uderzenie z półobrotu Fortuna udanie broni! Po chwili mamy płaski strzał Andrunyka - obok bramki.
9' Wiktorowski jest dzisiaj bardzo aktywny i tym razem staje przed 100% szansą na gola, wykorzystując błąd w rozegraniu autorstwa Rafała Osowskiego. "Wiktor" staje oko w oko z Fortuną i przegrywa wojnę nerwów! JCD ciągle bez gola, ale nie da się ukryć "ciśnie" lidera!
10' (0:3) - Jan Mikołajek z autu zagrywa pod pole karne do niepilnowanego Biel, który takiego prezentuje nie marnuje i z dość ostrego kąta strzelając pokonuje Pondla!
12' Kapitalna akcja Łukasza Czuchraja, który sprytnym zwodem mija jednego z defensorów "Green Angels" i strzałem z "kaziora" stara się zaskoczyć Fortunę, lecz ten notuje instynktowną interwencję i będzie tylko rzut rożny!
13' Biel zza pola karnego - Pondel w ekwilibrystyczny sposób przenosi futbolówkę poza światło bramki.
13' (1:3) - Kontra JCD. Andrunyk pędzi prawą stroną i mocnym, precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku nie daje żadnych szans bramkarzowi!
14' Pondel po raz kolejny zażegnuje niebezpieczeństwo. Tym razem ofiarnie wygarnia piłkę spod nóg Tymczakowi!
15' Czuchraj ma te inklinacje ofensywne. Kolejny strzał kierownika JaCierpieDole. Kolejny z "czuba", ale tym razem - obok bramki.
18' (1:4) - Rozmontowana defensywa JCD. Jan Mikołajek-Jakub Tymczak-Jan Mikołajek i trafienie do "pustaka".
19' Czy to strzał czy to podanie? Nie wiadomo, ale jedno jest pewne, w końcu możemy powiedzeć coś o napastniczce Marcie Toczek. Jej uderzenie zza pola karnego na raty broni Fortuna!
21' Biel płasko zza pola karnego i udanie nogami interweniuje Pondel. Po chwili z nabiegu strzał oddaje Jan Mikołajek i znowu świetnie interweniuje bramkarz JCD.
23' Tymczak na prawą stronę do Biel, który przegrywa pojedynek jeden na jeden z Pondlem!
24' Akcja Marcinów. Niciński z rzutu rożnego centruje piłkę w pole karne do Wiktorowskiego, a ten z główki strzela - wprost w dobrze ustawionego golkipera!
24' Od utraty piątego gola swój zespół ratuje Leszczyński, który w ostatniej chwili wybija futbolówkę z pustej bramki.
25' (1:5) - Czuchraj nie upilnował Biel, a supersnajper Zielonych Aniołów kompletuje hattricka!
27' Andrunyk-Niciński-Toczek i z najbliższej odległości ta ostatnia uderza wprost w interweniującego Fortunę! Po chwili mamy dobitkę Andrunyka i piłkę w ostatniej chwili wybija ustawiony na linii bramkowej Osowski.
30' (1:6) - Tymczak wystawia piłkę jak tacy Biel, który mając przed sobą tylko i wyłącznie nie myli się i pakuje piłkę do siatki po raz czwarty w tym spotkaniu!
31' (1:7) - Biel zabiera piłkę Andrunykowi, staje oko w oko z Pondlem i precyzyjnym strzałem po ziemi, przy krótszym słupku pokonuje bramkarza po raz piąty.
32' Tymczak z prawej strony - Pondel świetnie przenosi futbolówkę nad poprzeczką!
32' Andrunyk z prawej - obok bramki.
33' Wiktorowski zza pola karnego strzela - Fortuna na raty interweniuje bramkarz.
35' (2:7) - Rzut wolny dla JCD. Do jego wykonania podchodzi Andrunyk i mocnym strzałem, od słupka zaskakuje Fortunę!
37' (3:7) - Kolejny rzut wolny dla ekipy Czuchraja. Tym razem do piłki podchodzi Niciński i technicznym strzałem obok muru pokonuje bramkarza!
37' Dobra interwencja Pondla po mocnym strzale Józefa Mikołajka!
38' Andrunyk kontra Fortuna i ofiarną interwencją popisuje się golkiper Zielonych Aniołów, który udanie wygarnia piłkę spod nóg.

W meczu niepokonanego lidera - Zielonych Aniołów, z zespołem z dołu tabeli - JaCierpieDole FC, niespodzianki nie było i wygrali Ci pierwsi. Zespół Łukasza Czuchraja "tanio skóry nie sprzedał" i napsuł nieco krwi faworytowi. Nie dało to jednak żadnej wymiernej korzyści i JCD zanotowało szóstą porażkę w sezonie. "Green Angels" z kolei wygrały po raz dziewiąty i jak dobrze pójdzie to bez straty punktów zakończą sezon zimowy. Następnym razem Rafał Biel i spółka "skrzyżują rękawice" z Qiagen DNA Crew, zaś JaCierpieDole podejmie Regio-food.pl Beer Boys.