27' Rafał Biel
28' Rafał Biel
39' Rafał Biel
40' Jakub Tymczak
Zawodnik meczu: Rafał Biel (Istny kat Regio-food.pl Beer Boys! Rafał strzelił dziewięć goli i zanotował asystę, chyba już nic więcej dodawać nie trzeba! )

Na dość jednostronne starcie wyrasta mecz pomiędzy liderem - Zielonymi Aniołami, a ostatnim w stawce - Regio-food.pl Beer Boys. "Green Angels" mogą chwalić się kompletem siedmiu zwycięstw, dysponują najlepszą defensywą w najniższej klasie rozgrywkowej i są w czwórce najbardziej skutecznych. Wrocbalowi bukamcherzy ze względu na te statystyki, bez wahania stawiają na nich w spotkaniu z outsiderem. Ten ma tylko cztery oczka w dorobku, ostatni raz zwyciężył w pierwszej kolejce i chociaż w ubiegłym tygodniu uzyskał remis z GSC MDM Rocks, to jednak o jakiekolwiek punkty ze zdecydowanie bardziej doświadczonym przeciwnikiem będzie mu niezwykle trudno. Piłka nożna jednak już nie takie przypadki widziała i nie zawsze faworyt zwyciężał. Jak będzie tym razem? Czy będziemy świadkami wielkiej niespodzianki czy raczej kolejnego pewnego triumfu w wykonaniu Jana Mikołajka i spółki? EDIT: Regio-food.pl Beer Boys znowu radzić będzie musiało sobie bez nominalnego bramkarza, w którego miejsce melduje się Piotr Piwko. Zespół ten grać będzie również bez zmian!

1' (1:0) - Mamy otwarcie wyniku! Rafał Biel wykorzystuje zagranie jednego z rywali i precyzyjnym strzałem z najbliższej odległości, przy słupku pokonuje Piotra Piwko!
4' Łukasz Stanisz staje przed szansą na doprowadzenie do remisu, ale jego zaskakujący strzał z powietrza instynktownie broni Bohdan Fortuna!
6' Składna akcja Zielonych Aniołów. Jan Mikołajek do Józefa Mikołajka, ten do Jakuba Tymczaka, który kończy całą akcję strzałem z lewej strony - w poprzeczkę!
7' Zabiera się z piłką Jan Mikołajek, który przy linii bocznej z łatwością mija dwóch rywali, staje oko w oko z bramkarzem i strzela przy krótszym słupku, lecz golkiper odczytuje jego zamiary i skutecznie paruje "balon" na rzut rożny!
10' Jan Mikołajek na przedpole zagrywa do niepilnowanego Biel, który ma przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza, ale jak to mówią - "strzela Panu Bogu w okno"!
11' (2:0) - Szybki kontratak "Green Angels. Jan Mikołajek zagrywa na "pustaka" do Biel, a ten tym razem się nie myli i umieszcza futbolówkę w pustej bramce!
11' Poprzeczka ratuje Piwko po strzale z powietrza w wykonaniu Jana Mikołajka!
13' (3:0) - Biel kompletuje hattricka zamieniając na gola kolejne dobre zagranie starszego z braci Mikołajek!
14' (4:0) - Tymczak strzałem z najbliższej odległości nie daje żadnych szans bramkarzowi!
15' Adrian Lisowski uderzeniem z połowy boiska stara się zaskoczyć Bohdana Fortunę, ale ten jest czujny i na raty wyłapuje futbolówkę!
17' Biel z łatwością mija jednego z obrońców Regio.food.pl Beer Boys i zagrywa pod bramkę do Tymczaka, który niweczy starania swojego kolegi i z najbliższej odległości przenosi futbolówkę nad poprzeczką!
18' Rozmontowana defensywa Beer Boys, ale przed utratą kolejnego gola ratuje ich Piwko, ofiarnie broniąc strzał Wardęgi!
19' Tymczak z bliska trafia w słupek!
21' (5:0) - Szybko rozpoczęta gra z połowy boiska przez graczy Zielonych Aniołów. Jan Mikołajek zagrywa do Biel, który przed polem karnym oddaje płaski strzał i piłka po pechowej interwencji Piwko nogami - ląduje w bramce tuż przy słupku!
22' (6:0) - Biel do Osowskiego, który precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego pokonuje bramkarza!
23' Biel huknął z wolnego i piłkę z trudem, ale skutecznie Piwko odbija do boku!
24' Jeszcze jeden strzał Biel i kolejna udana interwencja golkipera debiutantów!
25' Osowski prostopadle zagrywa do Biel, a ten mając przed sobą tylko bramkarza - uderza wprost w niego!
26' (7:0) - Solowa akcja Biel, który z łatwością mija obrońcę, schodzi z piłką do środka i uderzeniem w krótki róg pokonuje Piwko!
26' (8:0) - Koncert Biel trwa w najlepsze, a snajper "Green Angels" strzela strzela szóstego gola w tym spotkaniu, tym razem wykorzystując bardzo dobre podanie od Tymczaka!
27' (9:0) - Wardęga do Biel w pole karne, kolejny strzał i kolejny gol, już siódmy w tym spotkaniu!
28' (10:0) - Józef Mikołajek podaje do Biel, który po raz ósmy znajduje sposób na pokonanie golkipera przeciwników.
29' Wardęga z dystansu i udanie nogami interweniuje Piwko!
30' Mocny strzał Lisowskiego z prawej strony świetnie futbolówkę nad poprzeczkę przenosi Fortuna!
32' Jan Mikołajek pędzi prawą stroną i kończy indywidualną akcję mocnym strzałem, po którym Piwko odbija piłkę wysoko do góry!
33' (10:1) - Mamy honorowego gola dla Beer Boys w tym spotkaniu, a Fortunę strzałem z rzutu wolnego zaskakuje Lisowski!
36' Biel z pola karnego - w słupek!
37' Jeszcze jeden słupek po strzale Józefa Mikołajka! To była sytuacja sam na sam z bramkarzem!
38' Uderzenie Biel z woleja przelatuje tuż nad poprzeczką.
39' (11:1) - Osowski w tempo zagrywa piłkę do Biel, a ten znajduje drogę do bramki po raz dziewiąty, strzałem między nogami Piwko!
40' (12:1) - Wardęga odnajduje w polu karnym Tymczaka, który uderzeniem z najbliższej odległości nie daje żadnych szans bramkarzowi!

W meczu ostatniej drużyny z liderem sensacji nie było i zasłużenie, wynikiem dwucyfrowym zwyciężyły Zielone Anioły! Tym samym przypieczętowały zdobycie mistrzostwa trzeciej ligi i za rok będą występować na drugim szczeblu rozgrywek! Jeżeli chodzi o Regio-food.pl Beer Boys to była to ich szósta porażka w sezonie i ciągle zespół ten zamyka tabelę. W przedostatnim meczu sezonu team Piotra Piwko zmierzy się z ZKS Monterail, zaś "Green Angels" podejmą JaCierpieDole FC.