02.03 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
5 : 2
( 2 : 0 )
Skład: Dudulski, Markiewicz, Pucek, Sławiński, Nikulin, Nicieja
Skład: Hawrylkiewicz, Kubiczek, Brycki, Przetocki, Komanski, Piotrowski, Kucharski, Nawrocki
28' Mateusz Sławiński
38' Kacper Pucek
6' Jan Dudulski (Gol samobójczy)
10' Adam Kubiczek
31' Adrian Kucharski
38' Łukasz Brycki
40' Piotr Piotrowski
Zawodnik meczu: Adam Kubiczek (Adam wrócił do składu Atosu i jego zespół od razu się zwyciężył. Kapitan tej drużyny był niezwykle aktywny przez całe spotkanie, strzelił gola i zanotował asystę. Wyróżnienie dla Adriana Kucharskiego! )

Cztery ostatnie mecze Atosu to cztery porażki, a to sprawiło, że zespół ten zamiast bić się o najwyższe cele, plasuje się tuż nad "czerwoną strefą", mając tyle samo oczek co JaCierpieDole FC i ZKS Monterail. Ten ostatni to najbliższy rywal drużyny Adama Kubiczka. Właśnie z nim debiutant będzie chciał w końcu się przełamać i przedostać się tym samym bliżej środka tabeli. Spacerku spodziewać się jednak nie może, bowiem podopieczni Jana Dudulskiego także chcą wydostać się z dołu ligowego zestawienia i zrobią wszystko, aby zapunktować. Po analizie tego spotkania możemy powiedzieć, że "śmierdzi" ono remisem, lecz ten nie będzie zadowalał nikogo. Czy nasze przewidywania się sprawdzą? Czy raczej któraś z ekip wyjdzie przed szereg i przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Jak zakończy się pojedynek snajperski pomiędzy Adrianem Kucharskim z Atosu, a Kacprem Puckiem z Monterail? Na te pytania i wiele innych odpowiedzi poznamy już dzisiaj po godzinie 23! EDIT: Monterail zagra dzisiaj bez ani jednej zmiany!

2' Adrian Kucharski przy linii z łatwością mija obrońcę Monterail i mocno strzela, ale trafia tylko i wyłącznie w boczną siatkę!
3' Indywidualna akcja Kacpra Pucka, który w tyle zostawia dwóch rywali i będąc przed polem karnym strzela tuż obok bramki.
4' Piotr Piotrowski uderza sprzed pola karnego i do boku z trudem futbolówkę odbija Jan Dudulski.
5' Kacper Pucek na lewą stronę podaje do Kamila Nicieji, którego strzał po rykoszecie od jednego z obrońców przelatuje minimalnie obok słupka.
6' (1:0) - Kucharski podcina piłkę nad wychodzącym z bramki golkiperem! Całą akcję chciał uratować Nicieja wybijając futbolówkę na róg, lecz nie porozumiał się z Dudulskim, który ręką wpakował ją do własnej bramki. Niewątpliwie jest to gol samobójczy!
7' Pucek sprzed pola karnego, udanie po tej próbie interweniuje Sebastian Nawrocki.
7' Adam Kubiczek staje przed szansą na drugiego gola dla swojej drużyny, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z Jankiem Dudulskim!
10' (2:0) - Ładna akcja Atosu. Brycki do Kubiczka i Dudulski musi po raz drugi w tym spotkaniu wyciągać futbolówkę z siatki.
11' Pucek uderzeniem z połowy boiska stara się zaskoczyć Nawrockiego, ale ten jest na posterunku i udanie, ale nie bez problemów paruje "balon" na rzut rożny!
12' Maciej Komański zza pola karnego strzela - Dudulski dobrze interweniuje nogami!
13' Szybko rozegrany rzut rożny przez Atos i całą akcję mocnym strzałem kończy Kucharski, którego strzał instynktownie zatrzymuje Dudulski.
17' Kucharski z rożnego zagrywa w pole karne w kierunku Bryckiego, który z pierwszej piłki strzela - tuż nad poprzeczką!
18' Uderzenie Pucka z rzutu wolnego przelatuje wysoko nad poprzeczką!
23' Fenomenalna interwencja Dudulskiego po strzale z najbliższej odległości autorstwa Kubiczka! To powinien być trzeci gol dla Atosu!
25' Kucharski z powietrza - obok bramki!
26' Indywidualna akcja Nicieji, który ładnym zwodem oszukuje obrońcę Atosu, staje oko w oko z bramkarzem i trafia wprost w niego!
28' (2:1) - Kacper Pucek z autu zagrywa w pole karne do Mateusza Sławińskiego, który zaskakującym strzałem z piętki pokonuje Sebastiana Nawrockiego! Monterail zdobywa gola kontaktowego!
30' Kubiczek z rożnego zagrywa w pole karne w kierunku Bryckiego, który mimo asysty obrońcy zdołał oddać strzał. Ten jednak jest zbyt lekki i pada łatwym łupem bramkarza.
31' (3:1) - Kubiczek zabrał się z piłką i zagrywa w pole karne do Kucharskiego, który na raty pokonuje Dudulskiego.
33' Krótko rozegrany rzut wolny pośredni przez "biało-niebieskich". Kubiczek do Kucharskiego i mocne uderzenie tego drugiego świetnie broni Dudulski, przenosząc futbolówkę nad poprzeczką.
33' Pucek z lewej strony strzela - Nawrocki na raty interweniuje.
34' Szybki atak Atosu zakończony zostaje strzałem przez Kubiczka - w boczną siatkę!
35' Kucharski z dość ostrego kąta trafia w słupek!
36' Przetockiego uderzenie z lewej strony i szczęśliwie futbolówkę na słupek zbija Dudulski zażegnując tym samym utracie kolejnego gola!
38' (3:2) - Monterail znowu łapie kontakt, a precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego, przy dalszym słupku Nawrockiego zaskakuje Pucek.
38' (4:2) - Piotrowski do Bryckiego, a ten sprytną podciną nad wychodzącym z bramki Dudulskim, podwyższa prowadzenie Atosu! Długo radość "czarnych" nie trwała!
40' (5:2) - Strzelanie w tym spotkaniu kończy Piotrowski!

Atos po czterech porażkach z rzędu w końcu się przełamuje i notuje ważną wygraną. Dzięki niej gracze Adama Kubiczka wychodzą z "czerwonej strefy" i będą chcieli zakończyć sezon właśnie tuż nad nią. To może nie udać się ZKS Monterail, które znowu zjawiło się pod balonem Olimpijskim w dosyć osłabionym składzie i znowu zmuszone było schodzić z boiska pokonane. Następnym razem ekipa Jana Dudulskiego "stanie w szranki" z Regio-food.pl Beer Boys, zaś Atos podejmie KPMG Audyt Team.