28.02 godz. 22:45, Olimpijski boisko2, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Toczek, Wiktorowski, Andrunyk, Czuchraj, Leszczyński, Pondel, Golonka, Niciński, Janikowski
Skład: Kosiński, Trzciński, Tyrakowski, Góreczny, Grabowski, Gaik
14' Marcin Niciński
15' Marcin Niciński
20' Andrzej Janikowski
28' Marcin Wiktorowski
32' Misza Andrunyk
40' Marcin Niciński
6' Andrzej Kosiński
9' Rafał Góreczny
36' Jarosław Grabowski
Zawodnik meczu: Marcin Niciński (Marcin w trudnym momencie, kiedy JCD przegrywało, wziął na siebie ciężar gry i poprowadził swój zespół do triumfu. Popularny "Nitek" strzelił hattricka i zanotował asystę. )

Jeżeli znajdujesz się w strefie spadkowej w najniższej klasie rozgrywkowej to praktycznie dużej presji w grze nie odczuwasz, bo niżej spaść już się nie da! Chodzi jednak o to, żeby zakończyć zmagania na jak najlepszym miejscu, najlepiej wydostać się z tych pól zaznaczonych w tabeli kolorem czerwonym. Do takiego przypadku musimy zaliczyć dziesiąty w stawce - GSC MDM Rocks i dziewiąte - JaCierpieDole FC. Ci pierwsi mają dwa punkty mniej niż ich przeciwnicy, ale w ostatnim czasie ich morale nieco wzrosły. W czterech poprzednich grach zespół z ramienia firmy 3M ugrał cztery punkty i żeby wskoczyć na bezpieczne miejsce musi tym razem po prostu zwyciężyć. O tym samym myślą gracze Łukasza Czuchraja, którym do radości brakuje tylko jednego oczka. Ten fakt powoduje, że powinniśmy być świadkami bardzo wyrównanej batalii, w której nikt nie będzie odstawiał nogi, a każda ze stron będzie walczyła o najmniejszy nawet skrawek boiska, nie chcąc być po prostu gorsza. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Kto zostanie jego bohaterem? Czy będzie to któryś z najlepszych strzelców - Andrzej Kosiński czy Misza Andrunyk? Czy któryś z bramkarzy - Michał Jakubowski czy Jakub Pondel? A może najjaśniejszą postacią na boisku będzie ktoś zupełnie inny? EDIT: GSM MDM Rocks zagra dzisiaj bez ani jednej zmiany i bez nominalnego bramkarza, co ułatwia zadanie ekipie JCD.

2' Marcin Niciński mocno strzela z dystansu i piłkę nad poprzeczkę przenosi pełniący rolę bramkarza - Krzysztof Gaik.
3' Misza Andrunyk ze skrzydła schodzi do środka i strzela - nieznacznie obok bramki.
4' Andrzej Kosiński z łatwością mija swojego imiennika - Andrzeja Janikowskiego i staje oko w oko z Jakubem Pondlem, lecz górą w tym starciu golkiper JaCierpieDole FC.
6' (1:0) - Kosiński wykorzystuje błąd obrony JCD i mimo asysty trzech defensorów oddaje strzał z pola karnego, po którym Pondel musi wyciągać piłkę z siatki!
7' Strzał Janikowskiego sprzed pola karnego przelatuje tuż nad poprzeczką.
7' Mocne uderzenie Andrunyka z dystansu na raty, ale skutecznie broni Gaik.
8' Krzysztof Tyrakowski staje oko w oko z Jakubem Pondlem i przegrywa ten pojedynek!
9' Przed szansą na drugiego gola w tym spotkaniu staje Kosiński, ale także nie daje rady zaskoczyć dobrze interweniującego golkipera.
10' (2:0) - Jarosław Grabowski w tempo zagrywa do Rafała Górecznego, który precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku nie daje żadnych szans bramkarzowi!
11' Karol Leszczyński podaje do Miszy Andrunyka. Gracz z numerem "10" z łatwością mija jednego z obrońców rywali i strzela tak, że futbolówkę przed siebie zbija bramkarz.
14' (2:1) - JaCierpieDole FC zdobywa bramkę kontaktową, a strzałem przy krótszym słupku (w zasadzie od słupka) Gaika zaskakuje Niciński! Asystę przy tym trafieniu notuje Andrunyk!
15' (2:2) - Krótko rozegrany rzut rożny przez JCD. Akcja Marcinów. Wiktorowski do Nicińskiego, którego szybki strzał ląduje w sieci! Mamy remis!
16' Niciński po dwóch strzelonych bramkach nabrał nie tylko większej ochoty do gry, ale przede wszystkim animuszu. Jego strzał z prawej strony udanie broni Gaik.
16' Kolejna bardzo dobra szansa dla JCD. W kontrze Wiktorowski świetnie obraca się z rywalem na plecach, staje oko w oko z bramkarzem i...przegrywa ten pojedynek!
17' Niciński huknął z dystansu i Artur Trzciński, który zmienił przed chwilą między słupkami Krzyśka Gaika, notuje pierwszą udaną interwencję, odbijając futbolówkę przed siebie.
18' Kosiński dostaje idealne podanie pod bramkę od Grabowskiego, ale mając przed sobą tylko i wyłącznie Pondla uderza tak, że instynktownie ten strzał głową broni młody bramarz ekipy Czuchraja!
19' Andrunyk do Nicińskiego i uderzenie tego drugiego świetnie nogami broni Grabowski.
20' (2:3) - Pondel rzuca piłkę na Nicińskiego. Popularny "Nitek" zgrywa ją do Janikowskiego, który długo myśleć nie musiał i precyzyjnym, technicznym strzałem przy słupku, nie daję żadnych szans bramkarzowi!
25' Przed szansą na doprowadzenie do wyrównania staje Grabowski, ale jego uderzenie z najbliższej odległości nie jest zbyt precyzyjne i udanie wyłapuje je Pondel.
28' Wiktorowski zabrał piłkę jednemu z przeciwników, wychodzi w sytuacji sam na sam z Trzcińskim i przegrywa ten pojedynek!
28' (2:4) - Andrunyk zagrywa do Wiktorowskiego, który przedziera się przez blok obronny przeciwników i mając jednego z defensorów na plecach, strzałem obok wychodzącego z bramki golkipera, podwyższa prowadzenie JCD.
30' Mocny strzał Kosińskiego z prawej strony przelatuje tuż obok bramki.
32' (2:5) - Karol Leszczyński prostopadle zagrywa do Marty Toczek, a ta z najbliższej odległości trafia wprost w bramkarza GSC MDM Rocks. To nie jest jednak koniec akcji. Po chwili futbolówka wraca pod nogi Leszczyńskiego, który tym razem podaniem odnajduje w polu karnym Andrunyka, a ten okazuje się bardziej skuteczny od swojej koleżanki i na wślizgu pakuje piłkę do siatki.
36' (3:5) - Kolejny prosty błąd defensorów JaCierpieDole FC i kolejny wykorzystany przez drużynę Górecznego. Futbolówkę na przedpolu przejmuje Grabowski i oddaje mocnym strzał z powietrza, po którym futbolówka odbija się od słupka i ląduje w sieci! "Muppety" nie składają broni!
38' Krzysiek Golonka prostopadle zagrywa do Miszy Andrunyka, który wymija wychodzącego z bramki golkipera i z dość ostrego kąta strzela i tym samym trafia w słupek!
38' Gaik może strzelić gola kontaktowego, ale na jego drodze stoi Pondel, który dobrze przeczytał intencję strzelającego i notuje kolejną udaną interwencję!
39' Tyrakowski z dystansu - Pondel pewnie chwyta piłkę.
40' (3:6) - To już jest koniec! JCD tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego przypieczętowuje swoją wygraną! Niciński w polu karnym sprytnie zabiera piłkę Tyrakowskiemu i uderzeniem przy krótszym słupku pakuje piłkę do siatki! Tym samym "Nitek" kompletuje hattricka, a jego zespół może cieszyć się z trzeciej wygranej w tym sezonie!

Gdy GSC MDM Rocks zjawiło się pod balonem Olimpijskim w sześciu i bez nominalnego bramkarza, już wtedy wiadome było, że będzie mu trudno uzyskać jakiekolwiek punkty z JaCierpieDole FC. Mimo kadrowego osłabienia debiutant WOFC prowadził już 2:0 i zanosiło się na niespodziankę. Nic z tego, bowiem sygnał do ataku dał Marcin Niciński, a jego koledzy po tym jak wyszli na prowadzenie, to już go nie oddali do samego końca. Dzięki tej wygranej zespół Łukasza Czuchraja wyszedł z "czerwonej strefy", zaś "Muppety" nadal zajmują przedostatnie miejsce w stawce. Następnym razem JCD "skrzyżuje rękawice" z Zielonymi Aniołami, natomiast gracze Rafała Górecznego podejmą Qiagen DNA Crew.