tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Zielone Anioły (OFC) 10 +53 30
2 . XL Catlin (OFC) 10 +20 21
3 . Logintrade 10 +11 21
4 . QIAGEN DNA Crew (OFC) 10 +28 19
5 . KPMG Audyt Team (OFC) 10 +36 18
6 . Brak Sponsora (OFC) 10 +13 16
7 . JaCierpieDole FC (OFC) 10 -13 12
8 . Atos 10 -15 9
9 . Regio-food.pl Beer Boys 10 -47 7
10 . ZKS Monterail 10 -51 6
11 . GSC MDM Rocks (OFC) 10 -35 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
21.02 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
GSC MDM Rocks (OFC)
Regio-food.pl Beer Boys
4 : 4
( 3 : 1 )
Skład: Jakubowski, Trzciński, Ziętek, Góreczny, Grabowski, Kosiński, Tomczak, Jaworski
Skład: Kupczyk, Piwko, Pilipienko, Olszowy, Nazarewicz, Kołodziejczyk, Ryglowski, Szafrański
5' Andrzej Kosiński
28' Andrzej Kosiński
31' Andrzej Kosiński
33' Łukasz Tomczak
2' Grzegorz Szafrański
8' Filip Kołodziejczyk
12' Andrzej Kosiński (Gol samobójczy)
23' Filip Kołodziejczyk
Zawodnik meczu: Andrzej Kosiński (Autor hat-tricka, a na dobrą sprawę czterech goli dla swojej ekipy (choć tego jednego wolałby nie pamiętać. Wkład w ugrane trzy punkty ogromny. Na wyróżnienie zasługuje Filip Kołodziejczyk.)
    vs    

W środę z trzecioligowców ściągnięte zostaną tylko ekipy Beer Boys i GSC MDM Rocks. Czwartej ligi póki co w planach nie ma, oba zespoły nie mają się więc co spinać, bo szanse na spadek są marne (no bo i gdzie tu spaść?), ale zajmowanie ostatnich lokat w tabeli najniższej klasy rozgrywkowej to na pewno nie szczyt marzeń, więc warto postarać się, żeby poprawić swoją nieciekawą sytuację. Zarówno jedni jak i drudzy mają w swym dorobku zaledwie po trzy oczka. Muppety wypadają najsłabiej pod względem ofensywy (zaledwie 17 strzelonych goli), rywal z kolei ma dość słabą defensywę - Beer Boys w tej edycji straciło aż 65 goli, a więc średnio ponad 10 w każdym meczu. Kto poprawi swoje statystyki?


Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania
2' (1:0) "Numer dziewięć. Lewandowski" - komunikuje arbiter. Grzegorz Szafrański uderza jakby od niechcenia a piłka melduje się w siatce! Piwne chłopaki na prowadzeniu!
3' - "Niebiescy. Znaczy przepraszam, k****, biali. Mylą mi się te wszystkie kolory" - mruczy pod nosem arbiter. Że mężczyźni problemy z rozpoznawaniem barw mają to wiedzieliśmy, ale że aż tak? 
5' (1:1) No i mamy remisik! Do wyrównania doprowadza Andrzej Kosiński!
6' - Piotr Piwko (to stąd pomysł na nazwę drużyny?) najpierw prawie wjeżdża z piłką do bramki (wybija obrońca i mamy róg), a później zamyka akcję zza pola karnego, posyłając piłkę 45 centymetrów nad poprzeczką.
8' (2:1) Piwne chłopaki znów na prowadzeniu! Strzał z pola karnego oddaje Filip Kołodziejczyk, a piłka ocierając się jeszcze o bramkarza wpada do sieci!
8' - "Jestem prawonożny, nie graj mi na lewą!" - zdenerwował się na kolegów Łukasz Tomczak.
12' (3:1) Filip Kołodziejczyk trafia piłką w poprzeczkę, a z tematem nie ogarnia się znajdujący się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze Andrzej Kosiński. No i mamy swojaczka i dwie bramy przewagi ekipy Beer Boys.
15' - Łukasz Tomczak w boczną siatkę, z dystansu.
18' - Przejęcie Górecznego na połowie, wszystko było świetnie, poza samym strzałem na sam koniec. Piłka wylatuje obok słupka, gola kontaktowego nie będzie.
20' Koniec pierwszej połowy.
23' (4:1) Kołodziejczyk z dubletem! Stojącemu na przedpolu Filipowi spada pod nogi bezpańska piłka, ten wiele się nie zastanawiając oddaje płaski strzał i po chwili może już delektować się widokiem futbolówki trzepoczącej w siatce!
25' - Kąśliwy strzał Gaika, dobrym refleksem popisuje się kiper Beer Boys.
28' (4:2) "Ręka!" - komunikuje Tomczak. "Nie. Gol." - odpowiada arbiter Niciński, który pokazuje korzyść. A z korzyści najbardziej korzysta Andrzej Kosiński, który po raz trzeci trafia dzisiaj do siatki i po raz drugi do tej siatki co trzeba!
28' - Beer Boys zaczyna ze środka - oglądamy fantastyczną petardę "Lewandowskiego" - Szafrańskiego i dobrą interwencję Michała Jakubowskiego.
31' (4:3) Gaik zamiast zagaić szybciorem podaje z autu do Kosińskiego, a ten znowu trafia! Piłka ociera się jeszcze o słupek i ląduje w siatce!
33' (4:4) Nonono! Faktycznie konkretnie prawonożny jest Łukasz Tomczak - właśnie z tej nogi obrońca MDM wpisuje się na listę strzelców i to w bardzo ładny sposób - Kupczyk przy tym strzale z dystansu za wiele do gadania nie ma!
37' - Jarek Nazarewicz koszulkę ma na wypasie, chyba cały WKS się na niej podpisał, tylko kalibracja nogi jest mniej na wypasie. Była szansa na bramkę dla Beer Boys, ale szansę tą Jarek zaprzepaszcza posyłając piłkę wysoko nad poprzeczką.
40' Koniec spotkania

Pojedynek dwóch ostatnich ekip w tabeli kończy się remisem. Na meczu się nie nudziliśmy bo działo się naprawdę sporo, a podział punktów wydaje się być dość sprawiedliwy. W następnej kolejce GSC MDM Rocks zagra z JaCierpieDole FC, Beer Boys natomiast zmierzy się z Zielonymi Aniołami.

autor: Marta Toczek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: marta@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Andrzej Kosiński (GSC MDM Rocks)

Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.