16.02 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Dudulski, Markiewicz, Rybicki, Pucek, Sławiński, Piotrowski, Ginter, Raczyng
Skład: Matuszak, Safaryn, Ślusarek, Stempień, Deliman, Pospieszyński, Stelmach
16' Michał Raczyng
17' Kacper Pucek
34' Kacper Pucek
38' Michał Raczyng
2' Bartosz Pospieszyński
15' Bartosz Pospieszyński
17' Marcin Stempień
30' Bartosz Pospieszyński
33' Jakub Deliman
38' Marcin Stempień
40' Jakub Deliman
Zawodnik meczu: Bartosz Pospieszyński (Bartek był niezwykle aktywny przez całe spotkanie z Monterailem. Często zagrażał bramce Jana Dudulskiego i trzykrotnie znalazł sposób na jego pokonanie. Wyróznienie należy się Kacprowi Puckowi.)

Ostatni tydzień był bardzo nieudany dla drużyny Logintrade (porządne baty od XL Catlin - aż 1:9) i całkiem udany dla ZKS Monterail (wygrana 5:3 z GSC MDM Rocks i Kacper Pucek show). Patrząc na statystyki większe szanse na zwycięstwo można dawać ekipie Kuby Delimana. Logintrade ma o trzy oczka więcej od swojego przeciwnika, a do tego więcej goli strzelonych i mniej straconych. O sile Montaraila stanowi Kacper Pucek - dwie wygrane zespołu Jana Dudulskiego to w ogromnej mierze właśnie jego zasługa (dwa tytuły MVP znikąd się nie wzięły). Jeśli obrona Logintrade będzie mieć na oku tego zawodnika, a do tego Ziarko, Deliman i Pospieszyński będą w dobrej formie, nie powinno być problemów z ugraniem trzech oczek przez Safę i spółkę.

2' (1:0) - Bartosz Pospieszyński dostaje piłkę w pole karne i strzałem z woleja, przy słupku pokonuje Jana Dudulskiego. Mamy otwarcie wyniku!
4' Kacper Pucek pociągnął z piłką kilka metrów, mija po drodze dwóch rywali i oddaje strzał zza pola karnego po którym futbolówka trafia w słupek! Oj bardzo blisko było gola dającego wyrównanie. Bramkarz Logintrade nawet nie drgnął!
7' (1:1) - Pucek podchodzi do wykonania rzutu wolnego i pięknym strzałem obok muru, przy słupku zaskakuje Kamila Matuszaka.
8' Pospieszyński chciał "połasić się" na drugiego gola, ale piłka po jego mocnym uderzeniu zatrzymała się na poprzeczce bramki Dudulskiego!
8' Jeszcze jedna próba Pospieszyńskiego, ale tym razem udanie futbolówkę wyłapuje bramkarz Monterail.
10' Jakub Deliman ułożył sobie piłkę, przymierzył i posłał ją w kierunku bramki Monterail. Gola jednak nie będzie, bowiem świetną interwencją popisuje się Dudulski, który przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
11' Jacek Ślusarek staje oko w oko z Jankiem Dudulskim i przegrywa ten pojedynek!
15' (2:1) - Ślusarek w tempo do Pospieszyńskiego, a ten precyzyjnym uderzeniem po ziemi, przy słupku pokonuje Dudulskiego po raz drugi w tym meczu!
16' (2:2) - Pucek wystawia piłkę do Michała Raczynga, który w dogodnej sytuacji nie trafia w bramkę. Do futbolówki w porę dopada Jędrzej Ginter i strzałem z pola karnego doprowadza do remisu!
17' Deliman z dystansu - w słupek!
17' (2:3) - Pucek bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego zaskakuje Matuszaka i Monterail wychodzi na prowadzenie!
17' (3:3) - Deliman z autu zagrywa w pole karne do Stempnia, który scentrował piłkę w kierunku dalszego słupka i zaskakuje tym samym Dudulskiego! Znowu mamy remis!
18' Dwie świetne interwencje Dudulskiego po strzałach odpowiednio Delimana i Pospieszyńskiego!
23' Pospieszyński zza pola karnego i piłka po rykoszecie od jednego z obrońców Monterail przelatuje tuż nad poprzeczką.
27' Przemysław Piotrowski zabiera futbolówkę rywalowi i oddaje strzał w kierunku bramki, po którym także jesteśmy świadkami "obcierki" od jednego z obrońców i w efekcie rzutu rożnego.
29' Michał Stelmach prostopadle zagrywa do Michała Safaryna, a ten mając przed sobą tylko bramkarza, uderza tuż obok bramki.
30' (4:3) - Pospieszyński kompletuje hattricka, a dzięki temu trafieniu Logintrade odzyskuje prowadzenie!
33' (5:3) - Składna akcja Logintrade. Stempień zagrywa na lewą stronę do Delimana, który będąc w polu karnym decyduje się na strzał i umieszcza piłkę między krótszym słupkiem a Dudulskim.
34' (5:4) - Monterail odpowiada i z hattricka może cieszyć się Pucek, który pokonuje Matuszaka uderzeniem z najbliższej odległości.
35' Błąd przy wyprowadzaniu piłki w szeregach obronnych Logintrade. Takową przechwytuje Piotrowski, staje oko w oko z Matuszakiem i musi uznać jego wyższość.
36' Pospieszyński huknął z dystansu i z trudem, ale skutecznie Dudulski przenosi futbolówkę poza światło bramki.
37' Solowa akcja Pucka, który kładzie bramkarza, mija go i strzela, ale ofiarnym wślizgiem piłkę nad poprzeczkę przenosi Safaryn! To powinien być gol!
38' (5:5) - Pucek do Raczynga, a ten strzałem z najbliższej odległości pokonuje Matuszaka! Znów jest remis!
38' (6:5) - Na odpowiedź Logintrade nie trzeba było długo czekać, a Dudulskiego zaskakuje Stempień!
40' (7:5) - Monterail gra vabank, a daleko poza własną bramkę wychodzi Dudulski. Jego strzał blokuje Deliman, zabiera futbolówkę i strzałem z połowy do pustej bramki ustala wynik spotkania!

Bardzo zacięte spotkanie w którym losy tego kto zwycięży ważyły się do ostatniego gwizdka sędziego Marcina Nicińskiego. Koniec końców lepsi okazali się gracze Logintrade, którzy strzelili dwie bramki w końcówce i po dwóch porażkach z rzędu w końcu poczuli smak wygranej. Dla ZKS Monterail była to czwarta porażka tej zimy i choć ma on już sześć punktów w dorobku, to nie pozwala mu to wydostać się z "czerwonej strefy". O kolejne ligowe skalpy Kacper Pucek i jego koledzy powalczą z liderującymi Zielonymi Aniołami, natomiast "Zakupowcy" zagrają z Atosem.