Skład: Osowski, Uchański, Wardęga, Tymczak, Mikołajek, Mikołajek, Biel, Fortuna
Skład: Jakubowski, Tomczak, Jaworski, Trzciński, Ziętek, Gaik
29' Marcin Uchański
32' Rafał Biel
39' Rafał Biel
40' Jan Mikołajek
Zawodnik meczu: Jan Mikołajek (Mimo, iż statystycznie lepiej wypadł Biel to cichym bohaterem meczu okazał się Janek! To po jego podaniu rozwiązał się worek z bramkami, a następnie jego gol ten worek zawiązał. Wyróżnić trzeba Jakubowskiego, który robił co mógł, aby nie było blamażu.)

GSC MDM Rocks jedną niespodziankę w tym sezonie już sprawiło, wygrywając na początku lutego z dobrze spisującym się Brakiem Sponsora. Gdyby ekipie Rafała Górecznego udało się w środę pokonać Zielone Anioły byłaby to prawdziwa sensacja. Drużyna Jana Mikołajka to jedyny zespół w OFC3, który posiada komplet punktów. Tracącą dość sporo goli (33 w 5 meczach) obronę Muppetów czeka bardzo ciężkie zadanie, jakim będzie zatrzymanie lidera drużyny Aniołów - Rafała Biela. Pierwszy gwizdek tego bardzo nierówno zapowiadającego się starcia usłyszymy dzisiaj o 22:45.

2' Z pierwszej piłki na bramkę uderza Artur Trzciński, ale próba ta przelatuje wysoko nad poprzeczką.
4' Dwie świetne interwencje Michała Jakubowskiego po strzałach Rafała Biel.
6' Z dystansu na bramkę uderza Łukasz Wardęga i pewnie broni to Jakubowski.
7' Po raz kolejny w goalkeepera uderza Biel.
8' Kąśliwa próba Jana Mikołajka i z trudem interweniuje Jakubowski.
9' GOL! (0-1) - Lewdo co na placu boju pojawił się Jan Mikołajek, a już zapisał się w statystykach! Po jego podaniu wynik spotkania otwiera Jakub Tymczak.
11' Po otrzymaniu podania od rywala, w niemal 100% sytuacji fatalnie myli się Biel i mamy aut bamkowy dla GSC MDM Rocks.
13' Z pół obrotu na bramkę mierzy Biel i ponownie świetnie interweniuje goalkeeper "MDM".
15' GOL! (0-2) - Józef Mikołajek do Jakuba Tymczaka i ten strzałem między nogami bramkarza umieszcza piłkę w siatce!
17' Z autu Marcin Ziętek podaje do... Rafała Biel, a ten mając przed sobą tylko bramkarza uderza bardzo niecelnie.
19' Najpierw strzał Jana Mikołajka broni Jakubowski, a po chwili kapitalnie odbija dobitkę Józefa Mikołajka.
20' GOL! (0-3) - Z rzutu rożego Józef Mikołajek podaje do Rafała Biel i mamy trzecią bramkę dla Zielonych Aniołów.
22' Wardęga do Biela, ten uderza ile sił i piłkę nogą odbija Jakubowski.
24' Trzy razy świetnym refleksem popisuje się Michał Jakubowski, który dwoi się i troi, aby uchronić swój zespół od klęski.
26' Zaskakujący strzał głową Józefa Mikołajka i końcami palców futbolówkę nad poprzeczkę przenosi Michał Jakubowski.
27' Techniczna próba Jakuba Tymczaka i ponownie na posterunku Jakubowski.
29' GOL! (0-4) - Z autu Jan Mikołajek podaje na przedpole do Marcina Uchańskiego, ten decyduje się na strzał i futbolówka po rykoszecie wpada do siatki!
30' Po otrzymaniu podania z rzutu rożnego obok bramki uderza Marcin Ziętek.
32' GOL! (0-5) - Slalom między rywalami urządził sobie Rafał Osowski, a następnie po minięciu trzech rywali wyłożył piłkę jak na tacy Rafałowi Biel, który wpakował ją do "pustaka". Wielkie słowa uznania dla popularnego "Osy", który sprawił że pod balonem na chwilę "pojawił się" Leo Messi!!!
33' Kontra "Szarych" kończy się oddaniem strzału w bramkarza przez Krzysztofa Gaika.
35' Które to uderzenie obronione przez Jakubowskiego?! Aż strach pomyśleć co byłoby gdyby nie goalkeeper GSC MDM Rocks!
37' Kolejna indywidualna akcja Rafała Osowskiego i bliski pokonania własnego "kipera" Krzysztof Gaik.
39' GOL! (0-6) - Krzysztof Gaik z autu zagrywa pod nogi Rafała Biel, a ten mając przed sobą tylko bramkarza bez trudu go pokonuje!
GOL! (0-7) - Strzelanie w tym spotkaniu kończy Jan Mikołajek i jego ekipa wygrywa bez straty bramki!

Rozmiary porażki GSC MDM Rocks wysokie, lecz gdyby nie świetna postawa Michała Jakubowskiego to były by jeszcze większe. "Muppety" były dzisiaj tłem dla swojego rywala i po końcowym gwizdku schodzili z boisko pokonani. Zwycięstwo Zielonych Aniołów oznacza, że powracają oni na fotel lidera i z kompletem punktów oraz zabójczym bilansem przewodzą stawce trzecioligowców.