12.02 godz. 22:00, Olimpijski boisko2, Sedzia: Tomasz Pondel
( 1 : 3 )
Skład: Pandza, Stolaś, Stępień, Nowak, Cęcek, Chlapiński, Pożarowski, Cattaneo
Skład: Harewski, Zawadzki, Hanczarek, Wawrzyniak, Olchawa, Szymanowski, Przybyłko, Borowski, Nowaczyński, Fabijanowski
9' Łukasz Nowak
16' Jacek Pożarowski
19' Łukasz Nowak
21' Piotr Pandza
29' Piotr Pandza
30' Jacek Pożarowski
33' Jacek Pożarowski
34' Jacek Pożarowski
39' Piotr Pandza
8' Paweł Borowski
22' Michał Hanczarek
26' Konrad Przybyłko
36' Aleksander Nowaczyński
40' Paweł Borowski
Zawodnik meczu: Łukasz Nowak (Dwie bramki, trzy asysty, a do tego dobry przegląd pola. Na wyróżnienie zasługuje rownież Jacek Pożarowski - autor czterech trafień.)

W poniedziałek, punkt 22, rozpocznie się ważny dla górnej części pojedynek - o punkty powalczy trzeci Qiagen DNA Crew i czwarty Audyt Team. Ekipa Daniela Toporowskiego ma trzy oczka straty do drużyny Maćka Stępnia, a przy tym jedno spotkanie rozegrane mniej od swojego rywala. Ten kto wygra poniedziałkowe starcie zrobi krok w stronę awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Pod względem strzelonych i straconych bramek sytuacja wygląda podobnie u obu ekip. Łukasz Nowak - Jacek Pożarowski, czy Bartek Dempniak - Olek Nowaczyński? Którego bramkostrzelnego duetu piłka będzie się bardziej słuchać? Zobaczymy już dziś wieczorem!

1' KMPG Audyt Team będzie musiał radzić sobie dzisiaj bez swojego najlepszego gracza - Bartosza Dempniaka.
1' Ekipa Daniela Toporowskiego w drugim komplecie, czyli w białych koszulkach.
3' Strzał Pandzi na rzut rożny przenosi goalkeeper "KMPG".
5' Jak to nie wpadło?! Będąc przed samą bramką fatalnie myli się Łukasz Nowak i nadal mamy bezbramkowy remis!
8' GOL! (1-0) - Z rzutu rożnego Aleksander Nowaczyński zagrywa do Pawła Borowskiego, a ten pakuje piłkę do bramki!
9' GOL! (1-1) - Po dograniu Piotra Pandzi z najbliższej odległości z futbolówką do bramki "wchodzi" Łukasz Nowak.
11' Najpierw w bramkarza uderza Łukasz Nowak, a po chwili jego dobitka okazuje się chybiona.
13' Z linii bramkowej piłkę wybija Michał Hanczarek i tym samym "pozbawia" gola Jacka Pożarowskiego.
16' GOL! (1-2) - Łukasz Nowak głową przedłuża podanie do Jacka Pożarowskiego, a ten będąc oko w oko z goalkeeperem nie daje mu żadnych szans!
17' Po minięciu goalkeepera w boczną siatkę uderza Łukasz Nowak.
19' GOL! (1-3) - Jacek Pożarowski podaje do Łukasza Nowaka, a ten "piętą" zdobywa drugą bramkę tego wieczoru.
21' GOL! (1-4) - Najpierw w bramkarza uderza Jacek Pożarowski, a po chwili dobitka Piotra Pandzi jest już skuteczna.
22' GOL! (2-4) - Niepotrzebnie z rywalem "kiwa" się Piotr Pandza i futbolówkę odbiera mu Michał Hanczarek, a po chwili strzałem z dystansu pokonuje Krzysztofa Chlapińskiego.
24' Tylko w boczną siatkę uderza Jacek Poząrowski i jego ekipa nadal prowadzi dwoma trafieniami!
26' GOL! (3-4) - Aleksander Nowaczyński na wolne pole do Konrada Przybyłko, ten uderza w krótki róg i KPMG łapie kontakt!
27' Na słupku zatrzymuje się próba Jacka Pożarowskiego.
29' GOL! (3-5) - W słupek uderza Łukasz Nowak, do piłki dopada Piotr Pandza i pakuje piłkę do siatki!
30' GOL! (3-6) - Nowak do Pożarowskiego i mamy kolejne trafienie "DNA"!
33' GOL! (3-7) - Po podaniu Łukasza Nowaka sam na sam z bramkarzem wychodzi Jacek Pożarowski i kompletuje hattricka!
34' GOL! (3-8) - Ponownie duet Nowak-Pożarowski zapewnia bramkę Qiagenowi, ponownie podaje Nowak, a Pożarowski "podcinką" pokonuje Harewskiego.
36' GOL! (4-8) - Z autu Michał Hanczarek podaje do Aleksandra Nowaczyńskiego, a ten strzałem z dystansu zmiejsza stratę do rywala.
38' Będąc oko w oko z goalkeeperem prosto w niego uderza Łukasz Nowak.
39' GOL! (4-9) - Piotr Pandza uderza na bramkę i piłka po rękach goalkeepera wpada do siatki!
40' GOL! (5-9) - W ostatniej akcji spotkania wynik ustala Paweł Borowski, niestety jest to bramka na otarcie łez dla KPMG Audyt Team.

KMPG Audyt Team przegrał nie tylko z Qiagen DNA Crew, lecz przede wszystkim z brakami kadrowymi. Ekipa Daniela Toporowskiego była dzisiaj tłem dla rywala i w hitowym pojedynku musiała uznać wyższość bardziej doświadczonej ekipy. Rezultat ten sprawia, że "Granatowi" wskoczyli na pozycję lidera, natomiast "Audyt" nie wykorzystał szansy, aby poprawić swoją lokatę.